Зламався візок гідравлічний? Консультація, діагностика, ремонт в Києві та Україні

Зламався візок гідравлічний? Консультація, діагностика, ремонт в Києві та Україні

Візок гідравлічний або інакше рокля, рохля, рокла … все це є складське обладнання.

Різноманітний ремонт складського обладнання — не єдина перевага компанії «Рем СпецТехніка». Спеціально для наших клієнтів ми пропонуємо сервісні послуги з консультації, діагностики та ремонту обслуговування складського обладнання.

Склад:

  • Технічна служба види робіт

  • Візок гідравлічний

  • Сервісна служба види робіт

  • Ремонт палетоупаковщиков

  • Ремонт термоупаковщиков

 

Технічна служба компанії «Рем СпецТехніка» здійснює такі види робіт:

  • передпродажну підготовку обладнання;
  • візок гідравлічний та його діагностика робочих вузлів, устаткування та проведення ремонтних робіт.
  • візок гідравлічний та ремонти його

 

Візок гідравлічний

Візок гідравлічний є найпоширенішим видом складського обладнання. Якщо вам потрібно транспортувати вантаж до 3 тонн на невелику відстань, то вона буде гарним помічником. Тому візки часто застосовуються на складах, магазинах і в підсобних приміщеннях.

Якщо на вашому складі або підприємстві широко використовують гідравлічні візки, то напевно трапляються і їх поломки, в результаті яких обладнання виходить з ладу, порушуючи режим робочого процесу, приводячи тим самим до простою і збитків.

Звичайно, дрібну несправність в гідравлічній візку, при наявності запасних частин, може усунути будь-який спеціаліст-механік, але якщо у вас немає можливості для проведення ремонту гідравлічних візків, а також відсутні запасні частини, то пропонуємо скористатися послугами нашої сервісної служби.

Наші механіки оперативно проведуть діагностику основних вузлів і агрегатів вашого обладнання. Не потрібно купувати нове обладнання — спеціалісти компанії «Рем СпецТехніка» займаються ремонтом гідравлічних візків вже не один рік, тому гарантують високу якість роботи.

 

Сервісна служба проводить наступні види робіт:

  • поточний і капітальний ремонт гідравлічних візків із заміною витратних комплектуючих;
  • профілактичні роботи та плановий обслуговування по підтримці в робочому стані гідравлічних візків.

Вам не доведеться шукати майстрів на своєму підприємстві і витрачати час.

Ремонтом гідравлічних візків займуться наші кваліфіковані фахівці. Співробітники компанії «Рем СпецТехніка» зроблять все в короткі терміни, вже через деякий час ви зможете продовжити роботу на складі або в магазині, заощадивши ваш час і гроші. Для виклику спеціалістів для ремонту гідравлічних візків необхідно залишити заявку менеджеру компанії.

 

Ремонт палетоупаковщиков

Великою проблемою для підприємств є поломка палетоупаковщика, машини, яка обмотує вантаж стрейч-плівкою. Така обробка вантажу спрощує його зберігання, вантаження та розвантаження. Палетоупаковщик — це найважливіша обладнання виробничого циклу, яке потребує негайного ремонту, щоб уникнути зриву робіт виробничого ділянки, що відповідає за процес упаковки готової продукції.

Запорукою якісного ремонту палетоупаковщика є правильна діагностика, яка може вберегти вас від повторного ремонту обладнання. Тому для діагностики палетоупаковщика та усунення причин поломки та заміни несправних деталей необхідна спеціальна кваліфікація та досвід механіка. У разі виходу з ладу цього обладнання рекомендуємо звернутися до наших фахівців.

 

Ремонт термоупаковщиков

У разі якщо термоупаковочное обладнання виявляє проблеми в робочому процесі, то радимо звернутися в сервісну службу. Наші фахівці проведуть наладку машини або відремонтують складне устаткування. Професійна підготовка і наявність запасних частин дозволяють нам виконати ремонт якісно і швидко. Оформити заявку на виклик фахівця ви можете через менеджерів компанії «Рем СпецТехніка».

Компанія Рем СпецТехніка не один рік займається ремонтом гідравлічних візків, термоупаковщиков і палетоупаковщиков, тому звертаючись до нас, ми надамо вам всі необхідні послуги по складського обладнання.

Зламався візок гідравлічний? Консультація, діагностика, ремонт в Києві та Україні обновлено: 13 апреля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.