Вилочный навантажувач ремонт та діагностика в Києві

Вилочный навантажувач ремонт та діагностика в Києві

Зломався вилочный навантажувач та потрібен ремонт? Рем СпецТех виробляє якісний поточний і капітальний ремонт навантажувачів, на всі ремонтні запчастини дається гарантія. Наші висококваліфіковані фахівці виїдуть на місце і проведуть поелементну діагностику гідросистеми, електросистеми або механічних елементів складського вилочного навантажувача.

Зміст:

  • Вилочный навантажувач. Що ж ми ремонтуємо?

  • Навантажувач Приклад:

  • Які вилкові навантажувачі ми ремонтуємо?

  • Чому вилочный навантажувач краще ремонтувати саме у нас?

 

Вилочный навантажувач. Що ж ми ремонтуємо?

Наші фахівці з великим досвідом та високою кваліфікацією, можуть відремонтувати вилочном навантажувачі практично всі. Після діагностики навантажувача і точного виявлення його несправностей, що ми робимо:

1. Ремонт всієї гідравліки вилочного навантажувача: поелементна діагностика всіх елементів гідроприводу складського навантажувача, дозволяє безпомилково виявити несправність в гідросистемі. А в разі поломки якогось елемента привода (гідромотори, гідронасоси, гідророзподільника і т. д….) ми, на відміну від офіційного дилера виробника навантажувача, ремонтуємо цю апаратуру, а не замінюємо її сліпо на нову, що роблять дилери виробників виробників, які взагалі нічого не ремонтують, не те що гідронасос.

 

Навантажувач Приклад:

На вилочном навантажувачі не працює гідронасос, дилер природно відразу замінить його на новий, та ще й безкоштовно встановить і запустить за 3000$. Ми ж знімемо ваш гідронасос, проведемо його діагностику – безкоштовно, відремонтуємо, що в підсумку вам обійдеться від 50 до 300$, в залежності від несправності. Відчуваєте різницю?

2. Ремонт електроніки вилочного навантажувача: ми проводимо весь спектр робіт з діагностики та ремонту електроніки та електрики складського навантажувача: заміна несправної проводки, реле і датчиків, ремонт або заміна блоку (пульта) керування, перепрошивка контролера, налагодження роботи електросистеми.

3. Ремонт механічної частини вилочного навантажувача: великий досвід з ремонтів складської техніки показав, що міняти механічні частини, які вийшли з ладу, доцільніше на аналогічні вітчизняні. Це обійдеться в рази дешевше, при не поступається якості деталей. Якщо у вас зламалася дуже рідкісна запчастину, наприклад, спеціальна бронзова втулка або перехідна муфта, ми зробимо її креслення і виготовимо на мінських підприємствах аналогічну. Зауважимо, що за термінами, виходить значно швидше, ніж чекати, поки приїде оригінал деталі.

 

Які вилкові навантажувачі ми ремонтуємо?

Ми ремонтуємо всі імпортні вилкові навантажувачі, представлені на нашому ринку: Catarpillar, Linde, Terex, Sakai, Tayota, Yale , VP, Komatsu, Mitsubishi, Nissan, Jungheinrich, Still, ТСМ, Samsung, Daewoo, Tong Hyung, Halla, Bobkat, Caterpillar, New Holland ….

 

Чому вилочный навантажувач краще ремонтувати саме у нас?

  1. Сучасний вилочний навантажувач – це серйозна машина з не малою кількістю різних елементів гідравліки, електроніки і механіки. У нас є професіонали з великим досвідом – це фахівці гідравліки складської техніки электронщики і механіки. Тому ми ремонтуємо все під ключ.
  2. Так як значущу частину зломавшихся запчастин навантажувача ми міняємо на аналогічні вітчизняні, а електроніку і гідравліку ще й ремонтуємо, то наш ремонт вам обійдеться значно дешевше, ніж у офіційного дилера.
  3. Якість, оперативність ремонту, величезний досвід на ринку, дозволяють нам дати вам гарантію на всі відремонтовані або замінені елементи і проводити, за необхідності, якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування вашого вилочного навантажувача.

 

Якщо вашому вилочному навантажувачу потрібна діагностика, поточний або капітальний ремонт, телефонуйте нам за номером:

Вилочный навантажувач ремонт та діагностика в Києві обновлено: 25 марта, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.