Установка ЕБУ і діагностика навантажувача

Установка ЕБУ і діагностика навантажувача в Києві і по Україні

Установка ЕБУ і діагностика навантажувача в Києві і по Україні сервісними бригадами спеціалистами Рем СпецТехніка.

Відновлення, устновка і ремонт блоків ЕБУ і AirBag електронних блоків управління ( «мізків») автомобілів і спецтехніки. З кожним роком автомобілі стають все більш технологічними, набуваючи у своїй конструкції безліч комп’ютеризованих функцій. Зрозуміло, в порівнянні з механічною начинкою, такі авто більш комфортні в управлінні, але у власників сучасних транспортних засобів частіше виникає необхідність в ремонті електронного блоку управління, який, власне, і регулює роботу всіх електронних датчиків і виконавчих пристроїв в автомобілі.

Зміст:

 • Які різновиди поломок ЕБУ бувають?

 • Відновлення блоків управління системи безпеки SRS AirBag

 • Сервісні виїздні бригади

 

Які різновиди поломок ЕБУ бувають?

Установка ЕБУСлід зазначити, що сама по собі електронна система автомобіля, що має безліч захистів і запобіжників, надійна в роботі і збій дає рідко. Але в момент появи несправностей не варто зв’язуватися з шабашниками і «народними умільцями», що обіцяють виконати ремонт електронних блоків управління недорого, швидко і якісно. Як правило, такі послуги ведуть до плачевних наслідків: вихід з ладу електронних систем автомобіля, необхідність повторного ремонту або навіть заміни «мозку автомобіля» — електронного блоку управління.

Блок електронного управління ще називають «мозком» автомобіля і різновиди його поломок бувають різними:

 • відсутня електрична зв’язок з виконавчими механізмами: модулем запалювання, бензонасосом, форсунками, механізмом ХХ, клапанами, реле і т.п .;
 • відсутня електрична зв’язок з датчиками «не бачить»: датчик положення дросельної заслінки, датчик температури, датчик кисню, датчик колінчастого вала і т.д .;
 • сам електронний блок управління не виходить на зв’язок: з діагностичним сканером або іншими блоками управління;
 • присутні фізичні ушкодження — згоріли: мікросхема, транзистори, резистори, діоди або доріжки. Виникнення несправності в ЕБУ можуть провокувати різні причини;
 • перенапруження — тобто підвищена напруга в бортовій мережі авто;
 • переполюсація — переплутали клеми на акумуляторі;
 • нерідко і зовнішні чинники стають причиною поломки — іржа, механічне пошкодження або перегрів, сильний удар або вібрація (з’являються мікротріщини в друкованих платах) може стати однією з причин виходу з ладу ЕБУ;
 • волога є одним з найлютіших ворогів блоку управління, оскільки, проникаючи всередину, рідина провокує коротке замикання електричних ланцюгів, що веде до виходу з ладу радіоелементів;
 • людський фактор теж виключити не можна. Тому що після проведення ремонту силами дилетанта, найчастіше автомобіль не відремонтований, а на проти, поламаний в набагато більшому ступені.

 

Відновлення і установка блоків управління системи безпеки SRS AirBag

ремонт двигунаІнженерами виробників сучасних автомобілів велика увага приділяється системам безпеки автомобіля. Одна з найбільш ефективних з точки зору безпеки водія і пасажирів автомобіля — системи захисту подушками безпеки SRS AirBag.

Саме блок управління подушками безпеки, блок AirBag отримавши сигнал, переданий датчиком від удару, дає команду на спрацювання подушок і ременів безпеки.

Блок управління подушками і ременями безпеки фіксує в пам’яті інформацію про зіткнення, що виникла в результаті аварії. Майже завжди в разі спрацювання подушки безпеки або преднатяжители ременя безпеки блок управління SRS AirBag приходить в неробочий стан, а електроніка блоку, зафіксувавши помилки інформує вас палаючої лампою індикатора AirBag на панелі приладів — горить «подушка безпеки».

Після спрацьовування подушок (при аварії) в блок SRS AirBag записується інформація про зіткненні автомобіля — Crash Data і на приладовому щитку спалахує сигнальна лампа у вигляді символу або написи AirBag, SRS і т.д., при цьому ніяких механічних змін в блоці SRS не відбувається.

Саме цю інформацію ми «очищаємо» в блоці SRS AirBag при його відновленні, залишаючи при цьому недоторканими всі кодування блоку конкретного авто (VIN код, серійний номер блоку, комплектація).

Ви отримуєте фактично новий блок SRS AirBag, з усіма даними і кодуваннями Вашого автомобіля, який не потребує «прив’язки» і завантаження нової прошивки. Вам залишається тільки встановити відремонтований блок SRS в автомобіль, і в деяких випадках (деякі моделі автомобілів) просто скинути будь-яким комп’ютерним сканером залишилися помилки в системі SRS.

 

Сервісні виїздні бригади

ремонт движкаЯкщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом сталася її відмова і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

 • Працюємо сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платники ПДВ.
 • Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 1. дрібний,
 2. середній,
 3. капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте і з’ясуйте деталі: Володимир (096) 391-33-45

Установка ЕБУ і діагностика навантажувача обновлено: 8 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.