Самоходна електрична тележка Юнгхайнрих (Jungheinrich). Ремонт в Києві та Україні

Самоходна електрична тележка Юнгхайнрих (Jungheinrich). Ремонт в Києві та Україні

Якщо у вас зломалась тележка Юнгхайнрих (Jungheinrich) то вам саме там, де потрібно!

Центр «Рем СпецТехника» проводить обслуговування та ремонт складської техніки Юнгхайнрих (Jungheinrich)

Своєчасне обслуговування складської техніки і звернення в сервісний центр «Рем СпецТехника» допоможе получити професійну консультацію та ремонт, а так само заміни агрегатів і вузлів. Регулярна діагностика і виявлення зносу забезпечують безперебійну експлуатацію навантажувачів і інший складської техніки.

 

Зміст:

  • Тележка Юнгхайнрих ремонт

  • Німецький концерн Jungheinrich

  • Ергономіка і безпека

  • Довжина корпусу Юнгхайнрих (Jungheinrich)

  • Колеса і ролики Юнгхайнрих (Jungheinrich)

  • Вила Юнгхайнрих (Jungheinrich)

 

Тележка Юнгхайнрих ремонт та обслуговування

За станом сучасної спецтехніки складно стежити самостійно в звичайних умовах. Навіть якщо Ви добре знайомі з пристроєм свого навантажувача, штабелера (ричтрака), складська тележка тележка Юнгхайнрих (Jungheinrich) і інший складської техніки, діагностику та виправлення поломок краще проводити в сервісному центрі «Рем СпецТехника».

Тільки сервісний центр, оснащений новітнім обладнанням здатний виявити зношені деталі або виявити причину несправності. Термін роботи деталей зростає в кілька разів, якщо ви звернетеся за допомогою в компанію «Рем СпецТехника». Ваша складська техніка прослужить довше і проявить всі свої якості, якими славиться.

 

Німецький концерн Jungheinrich (продовження)

ричтрак jungheinrichПодібні системи є і на візках, що випускаються іншими компаніями, але з них лише Stоcklin пропонує «швидкий підйом» в якості стандартної комплектації серійних моделей, у інших найбільш відомих виробників він входить в список опцій. Більш того, на моделі АМ 2200 зусилля, яке затрачається на підйом 1 т вантажу, є найменшим з усіх випускаються сьогодні пристроїв з функцією Quicklift. Знижені до мінімуму і зусилля при роботі з вантажем масою 2 т: для того, щоб зрушити візок з місця, необхідно зусилля всього 320 М, а для переміщення по бетонній підлозі – 345 М (це на 40% менше, ніж у аналогів китайського виробництва); зусилля, що витрачається при підйомі, – 290 М.

 

Ергономіка і безпека

jungheinrichВідомо, що всі без винятку вироби концерну Jungheinrich AG відрізняються ще однією серйозною конкурентною перевагою – ергономічністю. Модель АМ 2200 не виняток: вона рівним чином зручна для управління як правою рукою, так і лівою. Кнопки управління компактно розміщені на поворотній ручці, всі функції активуються кількома рухами і з незначними зусиллями, завдяки чому впевнене управління та маневрування можна здійснювати однією рукою.

 

Довжина корпусу Юнгхайнрих (Jungheinrich)

Довжина корпусу (без вил) усього 373 мм, тому модель має дуже високу маневреність, навіть в самих тісних проїздах між стелажами. Спеціальний захист з сталі виключає можливість наїзду транспортного засобу при опущених на вилах людини і травмування ніг.

 

Колеса і ролики Юнгхайнрих (Jungheinrich)

Найбільш відповідальним вузлом візки, як практично у будь-якого мобільного транспортного засобу, є колісні опори. Колеса і шарніри моделі АМ 2200 не тільки дуже надійні і довговічні, повністю виключаються їх техобслуговування і мастило, оскільки є спеціальні тефлонові вкладиші. Це дозволяє легко зрушити візок з місця і переміщати її навіть з граничною завантаженням. Швидкість руху при цьому анітрохи не знижується, і візок здатна «бігати» так само легко, як і моделі, в вузлах тертя яких закладена змазка.

Осі опор закриті з обох сторін декоративними пластмасовими ковпачками, які надійно захищають роликові підшипники від пилу, води і бруду. Робоча поверхня рульового колеса покрита гумою або поліуретаном. Різні варіанти покриття зовнішньої поверхні роликів (нейлон або більш легко деформирующийся поліуретан) забезпечують безшумність і плавність при русі, можливість використання моделі на різних підлогах.

 

Вила Юнгхайнрих (Jungheinrich)

Вила візки АМ 2200, виконані з високоякісної сталі, мають тверду і стійку зварну конструкцію, відрізняються високою несучою здатністю, міцністю і ресурсом. Закруглена форма решт надає їм не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і більшу функціональність при роботі з піддонами, так як дозволяє легше здійснювати захоплення. Для зручності на вилах вибита маркування у вигляді рисок, що вказує точну глибину захоплення піддону. Довжина вил стандартних моделей може складати 600, 795, 902, 1054, 1150 або 1207 мм, ширина – 520 або 680 мм, що дозволяє переміщати палети і вантажі самих різних розмірів.

 

Опції Юнгхайнрих (Jungheinrich)

Базові варіанти АМ 2200 можуть оснащуватися додатковим обладнанням обширного діапазону. Конструкція при необхідності доповнюється різними гальмівними системами, а корпус може бути захищений високоякісними корозійно – і зносостійкими покриттями. Є в програмі і варіанти виконання з оцинкованої (модель GALVINOX) або нержавіючої сталі. Замовник на свій розсуд може підібрати необхідний йому матеріал робочої поверхні колісних опор та роликів, а також кількість останніх (одинарні або подвійні) для конкретних умов використання.

На базі АМ 2200 створені ще дві моделі АМХ і АМХ-Е із збільшеною до 800 мм висотою підйому. Їх вантажопідйомник ножничного типу можна використовувати і в якості верстата або підйомного столу, наприклад, для комплектації замовлень. Підйом-опускання здійснюється за допомогою рукоятки (модель АМХ) або електродвигуна потужністю 0,5 кВт (АМХ-Е). Насосний агрегат з вбудованим в нього бак обладнаний спеціальним клапаном, що забезпечує плавне опускання вил. Модель АМХ-Е комплектують акумуляторною батареєю ємністю 90 А•год і відповідним зарядним пристроєм. Заряд батареї здійснюється від мережі напругою 220 В. Концерн Jungheinrich крім цих конструкцій пропонує візок AMW з вбудованими вагами і індикаторами і 22,2 22,4.

За результатами тестування 30 кращих візків вантажопідйомністю 2,0…2,5 т, проведеного в 2003 р. авторитетним спеціалізованим німецьким журналом Fоrdern und Heben, дві модифікації АМ 2200 (у стандартному виконанні з нейлоновими роликами і в комфортному виконанні з подвійними поліуретановими роликами) отримали найвищі оцінки фахівців і були визнані одними з найкращих в своєму класі.

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.