Гидравлична тележка Jungheinrich в Києві, Україні. Консультація, діагностика, ремонт

Гидравлична тележка Jungheinrich в Києві, Україні. Консультація, діагностика, ремонт

Гидравлична тележка Jungheinrich потребує ремонту? Ремонт і обслуговування 24 години на добу 365 днів у році !!! Виєздні бригади – завжди готові до виїзду Київ, область і вся Україна.

 

Зміст:

 • Тележка Jungheinrich її терміновий ремонт

 • Післягарантійний сервіс

 • Головні завдання сервісного центру

 • Німецький концерн Jungheinrich

 

Тележка Jungheinrich її терміновий ремонт

Терміновий ремонт складської техніки (тележка Jungheinrich , навантажувач, штабелер)

Сервісний центр призначений для здійснення безперебійної, безупинної експлуатації техніки і обладнання, придбаної в компанії Jungheinrich
Не завжди наявність керівництва з експлуатації і запасної частини може вирішити проблему зупинки роботи техніки.

Дуже часто не обійтися без кваліфікованої допомоги досвідченого фахівця, який швидко і якісно проведе діагностику, а також здійснить заміну або ремонт вийшла з ладу деталі.

Для запобігання ситуацій несподіваного виходу з ладу техніки або обладнання на підприємстві, ми пропонуємо дуже корисне і раціональне рішення – профілактичне технічне обслуговування. Ви як користувач можете не помітити починаються проблеми в роботі устаткування, але техніка завжди явно повідомляє про свій стан. І тільки наші експерти здатні виявити можливі порушення. Частота відвідувань майстра між замовником і компанією обмовляється заздалегідь і фіксується в, спільно підписаному обома сторонами договорі.

 

Післягарантійний сервіс

Післягарантійний сервіс включає оплачуваний виїзд майстра, діагностику, узгодження вартості та строків робіт, що проводяться, ремонт.
Надається гарантія на замінені запчастини 360 діб.

 

Головні завдання

Головні завдання сервісного центру:

 1. підготовка техніки та обладнання для продажу, тестовий запуск;
 2. встановлення придбаного товару на території покупця;
 3. консультації, ознайомлення персоналу з правилами експлуатації і технічного обслуговування;
 4. oцінювання рівня безпеки роботи техніки та її технічного стану;
 5. діагностика порушень в роботі виробу;
 6. своєчасна поставка запчастин і витратних матеріалів;
 7. дрібний ремонт на території покупця;
 8. капітальний ремонт на ремонтному ділянці компанії;
 9. допомогу у заміні старого обладнання на нове.

Наш сервісний цент відрізняється наявністю команди професіоналів і багаторічним досвідом у проведенні робіт. Якщо виникають проблеми – звертайтеся до нас! Допоможемо кожному!

Гідравлічні тележки можна знайти на будь-якому складі і в будь-якому магазині. Протягом багатьох років вони є самим простим, надійним, компактним і дешевим підйомно-транспортним засобом для обробки вантажів на палетах. Відсутність електроприводу навіть в епоху загальної механізації і автоматизації не відбилося на обсягах випуску цих пристроїв – навпаки, з року в рік вони продовжують збільшуватися.

Незважаючи на те, що візки відомі давно і їх конструкція, здавалося б, продумана до дрібниць, провідні виробники підлогового транспорту продовжують вести активні роботи по вдосконаленню цієї техніки, пропонуючи споживачам все більш зручні і довговічні моделі. Залучення до розробок кращих інженерних кадрів і великий досвід конструювання і проектування подібного обладнання дозволив окремим компаніям домогтися значних результатів.

 

Німецький концерн Jungheinrich

Німецький концерн Jungheinrich – всесвітньо відомий лідер виробництва підлогового транспорту. Одна з останніх розробок – гідравлічний візок АМ 2200 є, на думку багатьох експертів, ідеальним засобом для всіх видів вантажно-розвантажувальних робіт, здійснюваних вручну при переміщенні вантажів на невеликі відстані. Модель відрізняється не тільки високою вантажопідйомністю – 2200 кг, але і простою конструкцією, зручністю в обслуговуванні і відмінною маневреністю.

Швидкий підйом. Основна особливість цієї конструкції однієї із самих маленьких і легких ручних візків (її маса всього 51 кг) з підйомними вилами – наявність спеціальної системи Quicklift neu, з допомогою якої можна здійснювати максимально швидкий підйом вантажів масою до 120 кг.

Зробити це дуже просто: для того, щоб відірвати палету з вантажем від землі, потрібно всього три гойдання поворотної рукоятки, а за п’ять хитань досягається максимальна висота підйому, причому витрачається на це зусилля навіть менше, ніж пристрої з традиційним механізмом підйому. Зрозуміло, що така конструкція поряд з економією часу і витрат в першу чергу служить для того, щоб полегшити роботу оператора.

 

Далі буде …

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.