Спецтехніка в Україні, навантажувачи в Києві

Спецтехніка в Україні, навантажувачи в Києві

Спецтехніка в Україні, навантажувачив в Києві консультація, діагностика, ремонт. Виїздні сервісні бригади по всій Україні.

Діагностика та ремонт спецтехніки — досить трудомістка робота, що вимагає від ремонтника необхідного досвіду і кваліфікації. Наші співробітники володіють такими факторами. Рекомендується дуже ретельно вибирати того, в чиї руки буде віддана техніка. Так як при попаданні в невмілі руки, техніка може придбати, як мінімум, ще більше поломок, а як максимум, абсолютно вийти з ладу.

 

Зміст:

 

Спецтехніка і її ремонт

спецтехнікаСпецтехніка і її ремонт — це сукупність ремонтних робіт, що включають в себе загальну діагностику, виявлення причин поломки і усунення їх. Так само капітальний ремонт навантажувачів може включати в себе повний монтаждемонтаж всіх складових запчастин і систем. Рекомендується не рідше разу на нормативний термін експлуатації звертатися до фахівців за детальним технічним оглядом і обслуговуванням.

Якщо своєчасно не вдаватися до тих. огляду і ремонту, навантажувачі можуть стати недієздатними і привести до зупинки виробництва або, ще гірше, серйозної аварії. Дослідне звернення, фактор регулярної діагностики та своєчасний ремонт навантажувачів сприятимуть продовженню терміну служби техніки.

Компанія «СпецтехРемонт» має в своєму розпорядження досвідчених фахівців, які надають регулярну діагностику, ремонт міні навантажувачів, ремонт навантажувачів в Київі, які включають в себе, такі послуги як:

 • Транспортування недієздатною техніки в ремонтний цех або виїзд ремонтної бригади до місця поломки;
 • Заміна та ремонт гідравлічних систем;
 • Заміна та ремонт електрообладнання;
 • Ремонт і заміна облицювання;
 • Заміна шин;
 • Ремонт всіх вузлів і агрегатів;
 • Заміна масла;

 

А так же інші ремонтні роботи, узгоджені між клієнтом і виконавчої стороною в якості договору. Так само в договір буде входити обумовлена ​​ціна і час, виділений на ремонт навантажувачів. Компанія «Рем СпецТехніка» може відправити ремонтну бригаду до місця поломки для повної діагностики техніки і подальшої її транспортування в ремонтний цех або ремонту на місці.

Компанія також надає обслуговування та ремонт китайських навантажувачів, ремонт мінінавантажувачів, ремонт складських навантажувачів, які включає в себе ті ж послуги. Вартість варіюється від ступеня поломки, обмежень часу і обсягу ремонту навантажувачів в Київі.

Досвідчені ремонтники проведуть ремонтні роботи з гарантією якості і в мінімальні терміни, а модернізоване обладнання та найпередовіші технології тільки сприятимуть цьому.

 

Наші переваги

Кап ремонт мотораМи маємо власну ремонтну базу на території м Київа для ремонту будь-якого виду вантажно-розвантажувальної техніки.

У нас кілька ремонтних виїзних бригад фахівців готових виїхати до вас для діагностики несправності, провести ремонт на місці. Ремонтні бригади обслуговують по гарантії навантажувачі на території Київа і України.

Власний склад запасних частин для навантажувачів і складської техніки.
Одне з основних напрямків діяльності компанії Рем СпецТехніка — ремонт навантажувачів різних моделей та іншого вантажно-розвантажувального від європейських, китайських та інших виробників.

 

Найчастіші запитання:

Приносите Ви електронавантажувачі і запчастини до них? Чи робите ремонт електронавантажувачів?

Так, і електронавантажувачі, і запчастини для них підлягають доставці в найкоротші терміни. Оперативність комплектації замовлення дозволить Вам в короткі терміни отримати всю необхідну техніку і почати експлуатувати її. У разі поломки, ремонт електронавантажувачів ми також візьмемо на себе — виконаємо всі роботи якісно і за помірну плату (до закінчення терміну гарантії ремонт безкоштовний).

штабелер КиївНаша компанія існує на ринку вже більше восьми років, за цей час ми змогли набути достатнього досвіду роботи з клієнтами і побудувати надійні партнерські відносини з провідними європейськими й азіатськими постачальниками. У списку наших постачальників такі відомі виробника як TCM (Японія), Dalian (Китай), Балканар (Болгарія) і інші. Крім того, компанія має в своєму розпорядженні власними виробничими комплексами в Україні і Болгарії і випускає повний асортимент вантажно-розвантажувальної техніки. Вся продукція має необхідні сертифікати і ліцензії.

Окремим напрямком нашої роботи є такий важливий аспект експлуатації техніки, як її ремонт і обслуговування. «Рем СпецТехніка» у своєму розпорядженні власну ремонтної майданчиком, де досвідчені майстри проводять ремонт, обслуговування та модернізацію техніки будь-якої складності.

 

Чи виконуєте Ви терміновий ремонт навантажувачів? Чи є в наявність запчастини на болгарський навантажувач

двигатель на болгарский погрузчикМи виконуємо терміновий ремонт навантажувачів будь-якої складності і маємо в наявність запчастини на болгарський навантажувач і інші види спецтехніки. Здійснювати ремонт оперативно нам дозволяє наявність необхідних запчастин на нашому складі в Києві. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та обладнання, тому гарантуємо відмінний результат і довгу експлуатацію відремонтованого обладнання.

Ми маємо в своєму розпорядженні оснащеної технічною базою та досвідченими фахівцями, які пройшли стажування на заводах-виробниках. Наші майстри проведуть діагностику техніки, а також виконають ремонт силових агрегатів, гідравлічних вузлів, мостів, підйомних пристроїв і регулювання ТНВД, форсунок, гідравлічних розподільників і підсилювачів керма. Ми маємо великий і обладнаний ремонтний центр, а наша сервісна бригада виїжджає на об’єкти в максимально короткі терміни.

Ми запрошуємо до співпраці організації та пропонуємо комплексне обслуговування та проведення ТО. Якщо Ви хочете, щоб дорога техніка прослужила Вам максимально довго, довіряйте ремонт навантажувачів тільки професіоналам, у яких запчастини в широкому асортименті завжди в наявності на складі.

 

Ремонт дизельних навантажувачів

Сервісне обслуговування та ремонт навантажувачів різних моделей, а також іншого навантажувального обладнання від європейських, китайських та інших виробників — один з основних напрямків діяльності компанії Рем СпецТехніка.
Компанія Рем СпецТехніка здійснює ремонт навантажувачів дизельних, бензинових, газ / бензинових, а також ремонт навантажувачів електричних.

Фахівці компанії якісно і швидко зроблять будь-якої складності ремонт навантажувачів з дизельним двигуном — починаючи від усунення дрібних несправностей у роботі дизельного навантажувача і закінчуючи повною заміною різних деталей і вузлів, причому ремонтні роботи можуть здійснюватися як за конкретними видами робіт, «точково», так і в комплексі.

І поточний, і капітальний ремонт навантажувачів, а також ремонт окремих вузлів і деталей, проводиться фахівцями нашої компанії на найвищому професійному рівні, з використанням сучасного діагностичного обладнання, за допомогою якого безпомилково визначаються можливі поломки, неполадки, слабкі місця, відповідно, в якості виконаних робіт можна бути абсолютно впевненим.

Ремонт дизельних навантажувачів, втім, як і будь-які ремонтні роботи, фахівцями нашого сервісного центру виконуються безпосередньо в сервісному центрі компанії Рем СпецТехніка, однак, при необхідності, клієнт може викликати бригаду фахівців на місце експлуатації / поломки навантажувача.

Ремонт навантажувачів, включаючи в тому числі, ремонт дизельних навантажувачів, нашими фахівцями виконується виключно з використанням оригінальних моделей запчастин. Завдяки тісній співпраці з безпосередніми виробниками запасних частин.

 

Сервісні бригади

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ.
 • Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 1. дрібний,
 2. середній,
 3. капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096) 391-33-45

Спецтехніка в Україні, навантажувачи в Києві обновлено: 13 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.