Спецтехніка України — вилковий навантажувач

Спецтехніка України — вилковий навантажувач консультація, діагностика і ремонт

Спецтехніка України — вилковий навантажувач консультація, діагностика і ремонт

Спецтехніка України — вилковий навантажувач консультація, діагностика і ремонт. По Києву і областях України виїздними бригадами.

ТОВ «Рем СпецТехніка» займається ремонтом нової і б / у складської спецтехніки. Ми виробляємо послуги зв’язані з підйомно-транспортним устаткуванням, оригінальних запчастин, стелажі, навісного обладнання та мастильних матеріалів. Серед основних напрямків нашої компанії так само пропонуються термінові аварійні виїзди, періодичне сервісне обслуговування, модернізація машин і інші послуги.

Зателефонуйте і з’ясуйте деталі: Володимир (096) 391-33-45

Зміст:

— Навантажувач в Україні
— Який навантажувач вибрати для роботи на складі?
— Сервісні бригади

 

Навантажувач в Україні

8-річний досвід ринкової роботи компанії «Рем СпецТехніка» дає можливість надавати велику кількість послуг з консультування, діагностики та ремонту техніки основних світових виробників.

Навантажувач (навантажувач, електричний, дизельний, навантажувач для довгих предметів) — один з видів спеціалізованої підложної техніки, підйомно-транспортного обладнання для складу.

Даний тип робочого транспорту використовується для повсякденних складських робіт різного характеру — підняття і переміщення вантажів, навантаження і розвантаження товару, складування, штабелювання за допомогою вил, іншого навісного обладнання і робочих пристосувань.

У наш час на ринку активно триває тенденція минулого століття, так само як і серед виробників автотехніки — поглинання і злиття, економічна інтеграція. Це дає помітний і ефективний поштовх вдосконаленню і модифікації навантажувачів.
Основна увага приділяється як функціональних характеристик техніки, так і її дизайну. Виробники намагаються використовувати останні технічні досягнення.

Який навантажувач вибрати для роботи на складі?

спец технікаТака техніка дуже затребувана на підприємствах і складах, в сільському господарстві і в торгівлі, це і не дивно, адже електрокар коштує відносно недорого, при цьому не вимагає великих обсягів ПММ і складного технічного обслуговування. Використання навантажувачів дозволяє значно економити людський ресурс для переміщення вантажів різного роду, адже вони мають досить велику вантажопідйомність, мають високу потужність для свого класу техніки і мають значну висоту підйому.

Перед вибором спецтехніки в України, перш за все, необхідно визначиться з видом робіт, в яких він буде задіяний, від цього безпосередньо залежить тип електрокара, який різниться за типом підйомного пристрою:

 • вилочні навантажувачі;
 • ковшові (навісний, фронтальний ківш на вила);
 • з бічним розташуванням пристрою для підйому.

Далі необхідно підібрати габарити навантажувача відповідно до розміру приміщення і майданчики, на якій плануються роботи, також потрібно провести розрахунок опорних коліс, електрокар може бути як 4-х опорним, так і 3-х опорним.

Для того щоб правильно вибрати даний тип техніки, необхідно звернути увагу на такі технологічні характеристики:

 1. його безпеку, робіт з ними;
 2. можливий ресурс роботи;
 3. необхідні умови експлуатації;
 4. технічні властивості і функції;
 5. вартість навантажувача і сервісного обслуговування;
 6. компанія виробник.

Серед найважливіших технічних властивостей цієї техніки можна виділити його вантажопідйомність (максимальна і робоча), максимальна і мінімальна висота підйому вантажу, потужність і вид двигуна. Навантажувачі працюють на 4-х основних видах двигунів: дизельному, бензиновому, газовому або електричному.

Далі звертають увагу на трансмісію (автоматична, механічна), гальмівну систему і вид шин (пневматичні, суцільнолиті), не останню роль відіграють розміри, довжина його вил, число секцій в гідророзподільнику. Виробники вказують в інструкції не менше 50 технічних параметрів і властивостей електрокара. Їх число може змінюватися відповідно до типу силового агрегату, конструкцією різних вузлів, стандартів компанії виробника та країни, де знаходиться виробництво.

На даний момент на ринку спецтехніки України представлені навантажувачі більш, ніж 10 — ти виробників з усього світу, для того, щоб вибрати відповідний навантажувач для свого виробництва або складу необхідно звернутися до компанії, яка здійснює продаж на умовах дилера — від виробника і надає повний портфель необхідних документів міжнародного та вітчизняного зразка, при цьому компанія обов’язково повинна здійснювати гарантійне та сервісне обслуговування.

У такій компанії кваліфікований персонал вам завжди допоможе з вибором навантажувача.

Сервісні бригади

Якщо на Вашій спец техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ.
 • Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту спец техніки:

 • дрібний,
 • середній,
 • капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте і з’ясуйте деталі: Володимир (096) 391-33-45

Спецтехніка України — вилковий навантажувач обновлено: 10 декабря, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.