Ремонт системи керування двигуном та гарантії

Ремонт системи керування двигуном навантажувачів

Шановні власники складів та оптових фірм, компанія «Рем СпецТехника» виробляє всі види ремонту складської техніки та навантажувачів будь-яких марок. Ремонт навантажувачів, які виконують висококваліфіковані механіки.

Як для вітчизняної техніки, так і для іноземних марок навантажувачів, застосовуються сертифіковані запчастини та пально-мастильних матеріалів украънських і зарубіжних виробників. Компанія «Рем СпецТехника» робить як одноразовий ремонт складської техніки, так і укладає договори на тривалий обслуговування навантажувачів з проведенням планового технічного огляду.

 

Склад:

 • Види ремонту та гарантії

 • Профілактику і ремонт гідравліки

 • Пристрій навантажувача

 • Системи керування двигуном

 • Вантажопідйомний пристрій

 • Гідравлічні системи

 

Види ремонту та гарантії

Ремонтні бокси та майстри компанії «Рем СпецТехника» в будь-який час готові прийняти вашу техніку та виконати ремонт дизельних електричних навантажувачів або інший складської техніки.Ремонт навантажувачів. Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що точно дізнаєтеся, скільки буде коштувати ремонт навантажувачів або будь-якого іншого обладнання ще до початку робіт. Якщо у вас немає можливості доставити техніку в ремзону або потрібен невеликий плановий ремонт штабелерів, то наші майстри можуть приїхати до вас. Фахівці компанії «Рем СпецТехника» відносяться до майна клієнтів так само дбайливо, як і до свого, тому без вашої згоди, не буде відкручені ні одна гайка на вашій техніці.

Компанія «Рем СпецТехника» здійснює, як гарантійне, так і післягарантійне технічне обслуговування навантажувачів будь-якого року випуску. Більше 9 років бездоганної роботи на ранці складської техніки і обладнання, дозволили створити унікальну базу постачальників і виробників запасних частин і комплектуючих для навантажувачів. Оригінальні запчастини – гарантія якості виконаних робіт.

Ремонт автонавантажувачів включає в себе:

 • Налаштування паливної апаратури.
 • Заміну електропроводки.
 • Ремонт КПП.
 • Діагностику двигуна.

Профілактику і ремонт гідравліки, а так само багато інших видів технічного обслуговування.
Компанія «Рем СпецТехника» пропонує сервіс навантажувачів від продажу, оренди до комплексного ремонту. Безперечною перевагою можна назвати стислі терміни профілактичних і ремонтних робіт. Приміром, ремонт гідравлічної візки може зайняти не більше 10 хвилин!

Ми не обіцяємо наділити ваші навантажувачі інтелектом, але гарантуємо, що платформа не впаде з п’ятиметрової висоти, перетворивши в купу мотлоху, дві тонни безцінного вантажу.

Зателефонуйте нам і дізнайтеся, які документи потрібні для укладення договору на тривалий обслуговування і ремонт навантажувачів. Крім цього, ви дізнаєтеся докладно про всі акції та знижки. Наші консультанти розкажуть вам, як швидше дістатися до нас, минаючи численні затори.

У своїй роботі ми підходимо до кожного клієнта індивідуально. Нам не байдужа доля вашої техніки. Ви хочете щоб ваші навантажувачі інше складське обладнання працювало як швейцарський годинник? Звертайтеся в компанію «Рем СпецТехника» і ми повернемо до життя всі ваші машини!

Пристрій навантажувачів

Всі вилкові навантажувачі, як правило, включають:

 1. двигун;
 2. систему керування;
 3. шасі;
 4. вантажопідйомний пристрій;
 5. гальмівні системи;
 6. спеціальні шини;
 7. навісне обладнання;
 8. тягові акумуляторні батареї;
 9. і так далі.

Пристрій навантажувача.

Двигун – серце кожної машини.

Для будь-якого навантажувача силовий агрегат являє собою найбільш важливий елемент конструкції. Варто відзначити, що на сучасні машини в основному встановлюють кілька різних типів двигунів: електричні, бензинові, дизельні. Проте деякі виробники створюють гібридні двигуни, які можуть використовувати відразу декілька видів палива або ж при цьому працювати від електрики. Крім того, велика частина навантажувачів в європейських містах на даний момент працюють, або за рахунок електрики, або за рахунок газу.

Системи керування двигуном

З кожним роком з’являються все більш продумані і практичні системи, які значно спрощують керування машиною. Таким чином, розвиток кабельних з’єднань дали новий поштовх до реалізації нових схем передачі інформації. У зв’язку з цим з’явилася можливість управляти всіма системами навантажувача через цифрову інформацію або іншими словами на відстані.

Вантажопідйомний пристрій

Пристрій підйому вантажу. Насамперед варто зазначити, що максимальна висота сучасних навантажувачів часом досягає восьми метрів, однак при використанні висотних кранів можна піднімати вантаж на висоту до 18 метрів. Для того щоб піднімати товар на настільки велику висоту було максимально безпечно, в машинах передбачена система захисту від нерівного статі або вібрації.

Цього інженерам вдалося домогтися за рахунок те, що воно одночасно змогли зменшити вагу щогли, але при цьому збільшили її жорсткість і міцність. Більш того, нові моделі обладнані щоглами, які здійснюють підйом за рахунок гідроциліндрів.

Гідравлічні системи

В підйомних механізмах навантажувача гідравліка показала себе цілком гідно. Ця система постійно вдосконалюється, тому з кожним роком стає все безпечніше і эргономичней. Вона досить успішно застосовується в гальмівній системі. Таким чином, на важкі навантажувачі стали встановлювати гідропідсилювачі. Завдяки цьому можна швидко і комфортно залишити машину практично на будь-якій швидкості при легкому натисканні педалі

Комментарии к этому сообщению закрыты.