Система управління двигуном навантажувучив?

Система управління двигуном навантажувучив?

Поломана система управління двигуном або ЕБУ, це як чоловік у растроєним мозком. Виходить із ладу, весь навантажувач не працює!
Зміст:

 • Система управління двигуном навантажувучив?

 • Наші принципи

 • Бензинові навантажувачі

 • Двигун бензиновий навантажувача

 

Система управління двигуном навантажувучив?

блок управлінняВилкові навантажувачі – це різновид складського обладнання, що застосовується для маніпуляцій з вантажами: підняття, транспортування, розвантаження-навантаження, складування в штабелі. Дана техніка оснащена складною системою механізмів, яка вимагає постійного догляду, то навантажувача, контролю за роботою вузлів і систем машини.

Поломана система управління двигуном або ЕБУ, це як чоловік у растроєним мозком. Виходить із ладу, весь навантажувач не працює!

Варто зазначити, що весь комплекс заходів, що забезпечує безперебійну роботу цього виду спецтехніки, повинні проводити спеціалізовані організації, у штаті яких є фахівці, які виконують не тільки технічне обслуговування, але і ремонт навантажувачів.

Ремонт навантажувачів – одне з головних напрямків діяльності нашої компанії. Пропонуючи високий рівень сервісу навантажувачів і відповідальний підхід до вирішення проблем наших клієнтів, ми сподіваємося стати для вас надійним партнером.

Професійний колектив «Рем СпецТех» складається з фахівців з багаторічним досвідом, готових провести весь спектр робіт по ремонту навантажувачів всіх типів дизельних, бензинових, електричних і виконати технічне обслуговування навантажувачів

Ми здійснюємо ремонт всіх типів трансмісій, капітальний ремонт та відновлення навантажувачів виробництва Toyota, Nissan, Komatsu, TCM, Mitsubishi, Bobcat,Yale, Dimex, Heli, HC, Anhui Heli, Clark, Caterpillar, Dalian, Hyster, Hyundai, JCB, Jungheinrich, Still, Yanmar, і інших виробників, а також обслуговування і ремонт складської техніки будь-якої складності і від будь-якого виробника.
Компанія «Рем СпецТех» має в своєму складі чудово обладнану базу.

Електронний блок управлінняНа ній здійснюється зазвичай більш складний ремонт, приміром, ремонт двигунів навантажувачів або ремонт автоматичної трансмісії навантажувача, а також ремонт коробки передач навантажувача, ремонт коробки автомат навантажувача, ремонт паливної системи навантажувача, включаючи діагностику та ремонт ТНВД дизельного навантажувача, в т. ч. ремонт ТНВД Yanmar, а також капітальний (відновлювальний) ремонт всього навантажувача.

В той же час не такі складні ремонти, як ремонт паливної системи, можуть проводитися і на місці роботи навантажувача. Це, наприклад, технічне обслуговування або нескладний поточний ремонт автонавантажувача.

Максимально короткі терміни ремонту навантажувача, високу якість ремонту навантажувачів, а також використання якісних запчастин, — все це готова запропонувати своєму клієнту наша компанія.

Хочемо зазначити, що до початку будь-яких ремонтних робіт, клієнту повідомляються: вартість ремонту, вартість запчастин, необхідних для його проведення, а також тривалість і обсяг робіт. Ніякі роботи по ремонту навантажувачів не проводяться без згоди клієнта!

Наші принципи:

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 2. Швидкість реагування на заявки – не більше 48 годин.
 3. Наявність запасних частин на складі.
 4. Постійне навчання персоналу

 

Замовте ремонт Вашого навантажувача, зателефонувавши нам по телефону: (096)391-33-45 Довіряйте професіоналам!!!

 

Бензинові навантажувачі — надійна техніка для відкритого складу.

Велика різноманітність складської техніки дає можливість гнучко оптимізувати виробничий процес практично будь-якого складу, з урахуванням всіх характеристик вантажу та витрат на його розвантаження і навантаження. Ця стаття написана в допомогу тим, хто хотів би краще розібратися в особливостях бензинових навантажувачів, зокрема, щодо сфери їх застосування, переваг та витрат пов’язаних з їх експлуатацією.

Використання навантажувачів з бензиновим двигуном найбільш виправдано, якщо роботи виконуються поза приміщеннями, або якщо мова йде про складах великого розміру з високими стелями і хорошою системою вентиляції. Бензинові навантажувачі досить невибагливі і надійно справляються з роботою в забрудненій, курною і навіть хімічно агресивному середовищі.

Якщо враховувати кліматичні фактори в місцях експлуатації техніки, завдяки вбудованої можливості підвищити температуру циліндрів перед запуском двигуна шляхом їх прогрівання, навантажувачі з бензиновим двигуном відмінно підходять навіть для районів з досить холодними зимами.

В даний час найбільш популярні бензинові навантажувачі наступних марок: Toyota, Nissan, Mitsubishi, TCM, Komatsu, Clark.

Оцінка будь-якого навантажувача включає, крім вантажопідйомності та інших характеристик, з’ясування типу встановленого на спецтехніці двигуна. Справа в тому, що саме від приводу значною мірою залежить багато чого, включаючи придатність обладнання в тих чи інших умовах, а також витрати на експлуатацію та сервісне обслуговування.

 

Двигун бензиновий навантажувача

Ключова відмінність бензинового двигуна від дизельного полягає в способі займання палива. У разі застосування бензину, його суміш з повітрям підпалюється системою електричного запалювання. У дизельному ж двигуні, паливо самозаймається з-за сильного стиснення повітряної суміші. На сьогоднішній день лідерами виробництва високоякісних і надійних бензинових двигунів для навантажувачів є компанії Toyota, Nissan, Mitsubishi.

По більшій частині і переваги, і недоліки тієї чи іншої моделі навантажувача пов’язані багато в чому саме з типом приводу, і бензинові навантажувачі не є винятком.

 

Переваги навантажувачів з бензиновим двигуном

 • Нижче наводимо ряд моментів, які зазвичай мають вирішальне значення при виборі бензинового навантажувача:
 • Вартість навантажувачів з бензиновим двигуном в середньому нижче, ніж дизельної або електричної техніки.
 • Можливість додаткової установки газового обладнання розширює сферу застосування бензинових навантажувачів для роботи з продукцією харчової, медичної та інших галузей на території закритих складів.
 • Легше в експлуатації і обслуговуванні (порівняно з дизельними навантажувачами).
 • Двигун бензиновий навантажувача виробляє при роботі менше шуму, ніж дизель.
 • Повсюдна доступність палива (на відміну від газових навантажувачів).
 • Тривала безперебійна експлуатація (на відміну від електронавантажувачів, які потребують періодичної підзарядки).
 • Менша вимогливість до якості палива (порівняно з дизелем).
 • Висока динамічність, здатність впевнено працювати при високих оборотах (особливо важливо для умов, коли швидкість потрібна більше, ніж рівномірна тяга).

Далі буде ….

Система управління двигуном навантажувучив? обновлено: 15 апреля, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.