Система керування двигуном та причини поломок

Система керування двигуном та причини поломок

Діагностика та ремонт будь-якої складності здійснюється з використанням сучасного діагностичного обладнання, кваліфікованими фахівцями. Проводимо діагностику та ремонт електронних систем автомобіля , а так само ремонт і заміну електронних блоків управління

Зміст:

 — Система керування двигуном та причини поломок (ЕБУ)
 — Найбільш часті причини неполадок ЕБУ
 — Перші ознаки несправності ЕБУ

Система керування двигуном та причини поломок

Від точної і надійної роботи ЕБУ залежить злагоджена взаємодія всіх механізмів складної спеціальної техніки. Тому навіть незначна зміна параметрів, а, тим більше, повний вихід з ладу електронної системи призводить до непередбачуваного функціонування двигуна і збою основної електроніки. В цьому випадку потрібна повна заміна «мізків» або ремонт блоків управління в спеціалізованій майстерні.

Ремонт блоку управління двигуном, а також діагностика електроніки спецтехніки вимагає високотехнологічного діагностичного обладнання. У нашому сервісному центрі всі стенди та комп’ютерні імітатори різних навантажень закуплені у провідних компаній в області ремонту і діагностики спецтехніки.

Наш сервіс здійснює не тільки ремонт блоків управління спецтехніки, але діагностує, замінює і ремонтує будь-які види електроніки, бортові комп’ютери і електрику з виявленням найбільш «слабких» місць, що потребують додаткової уваги. При необхідності ми проведемо повну прокладку джгутів проводки, пошкоджених в процесі експлуатації або з причини механічного впливу.

Варто зауважити, що звернення в інші центри з метою провести ремонт ЕБУ не дасть жодного результату. Їх напрямок роботи — продаж техніки та запчастин, а не діагностика і ремонт складної електроніки. Навпаки, наш сервіс спеціалізується саме на відновленні спецтехніки, здійснюючи ремонт блоків управління і діагностику.

Не слід довіряти обіцянкам «гаражних» фахівців, які готові зробити «на колінах» налаштування будь-якої електроніки. Дані дії вимагають певних навичок не тільки в області ремонту, але і в роботі з діагностичним обладнанням. Наші фахівці пройшли комплексну підготовку і можуть гарантувати якісний ремонт електронних вузлів і агрегатів спеціальної техніки.

 

Найбільш часті причини неполадок ЕБУ

Найбільш часта причина неполадок в ЕБУ (ECU) є перенапруження в електромережі автомобіля, викликане коротким замиканням одного з соленоїдів. У список частих причин так само можна додати:

 • Механічні дії – удари, вібрації приводять до появи мікротріщин в друкованих платах блоку і місцях пайки)
 • Перепади температур (перегрів блоку)
 • Вплив корозії
 • Розгерметизація і проникнення вологи в блок управління.
 • Некваліфіковане втручання в електронні системи
 • «Прикурювання» від автомобіля з працюючим двигуном
 • Зняття клеми акумуляторної батареї на працюючому двигуні
 • «Переполярность» при підключенні акумуляторної батареї
 • Включення стартера з від’єднаного силовий шиною

Будь-яка робота, пов’язана з ремонтом Системи керування двигуном двигуном повинна виконуватися тільки після професійної комп’ютерної діагностики і виявлення причин виходу його з ладу. Характер несправності ЕБУ — майже завжди дозволяє дати певні рекомендації по перевірці систем двигуна. Це істотний момент, оскільки якщо причиною виходу з ладу ЕБУ є проблема електропроводки або яке-небудь з виконавчих механізмів, проста заміна ЕБУ автомобіля в цих випадках проблему не вирішить – нічого крім нових згорілих блоків ви не отримаєте.

 

Перші ознаки несправності ЕБУ

 1. Фізичні пошкодження (згорілі радіоелементи, провідники).
 2. Відсутність сигналів керування запалюванням, бензонасосом
 3. Відсутність сигналів керування форсунками, клапаном або механізмом холостого ходу, іншими виконавчими механізмами.
 4. Відсутність реакції на Лямбда — регулювання, датчик температури, датчик положення дросельної заслінки і т. д.
 5. Відсутність зв’язку з діагностичним приладом.

Діагностика несправностей ЕБУ

Процедура діагностики Система керування двигуном навантажувачмвв більшості випадків виконується безпосередньо на транспортному засобі і складається з етапів діагностування сканером (який повинен відповідати моделі вашого автомобіля), перевірки режимів включення в блоках управління і перевірки роботи головних функцій ЕБУ: управління запалюванням, форсунками уприскування, бензонасосом, головним реле і т. д.

Якісно виконана діагностика блоку управління двигуна допоможе визначити причину та можливі подальші роботи — ремонт блоків управління або повної заміни «мізків» автомобіля. Ремонт блоків управління двигуном, так само як і ремонт блоків управління ABS, визначається виявленими на професійному діагностичному обладнанні помилками і причинами виходу блоку з ладу.

Діагностика Системи керування двигуном (ЕБУ) двигуном навантажувача ремонту електронних систем в Києві – випадок вкрай рідкісний, ремонт в «гаражних» сервісах – вкрай некоректний, тому виконувана робота висококваліфікованих фахівців сімейного автосервісу в Києв і використання сучасного високотехнологічного обладнання — запорука своєчасного виявлення несправностей та їх якісного усунення. Багатий досвід ремонту і наявність навичок роботи з професійним діагностичним обладнанням дозволяє нам гарантувати якісний ремонт електронних блоків управління двигуном, електронних вузлів і агрегатів автомобіля.

 

І пам’ятайте – некваліфіковане втручання в електронні системи автомобіля (наприклад, при установці або ремонті сигналізації) – гарантія несправності роботи Електронного Блоку Управління двигуном! Довіряйте професіоналам Рем СпецТех!

Комментарии к этому сообщению закрыты.