Система ЕБУ складської техніки діагностика та ремонтв Києві

Система ЕБУ складської техніки діагностика та ремонтв Києві

Поломалать система ЕБУ в вашої складської техніки? Наш автосервіс «Рем СпецТех» має в наявності сучасне діагностичне обладнання, в штаті є професійні працівники з великим досвідом роботи. Спочатку буде виконана діагностика ебу, потім наші майстри без праці проведуть ремонт систем ЕБУ (електронних блоків).

 

Зміст:

 • Система ЕБУ складської техніки

 • Причини виходу з ладу ЕБУ

 • Діагностика і ремонт блоків керування

 • Управління самохідної складською технікою

 • Обслуговування ЕБУ

 • Переваги ремонту і діагностики блоків управління в нашій компанії

 

Система ЕБУ складської техніки

система ебуРемонт ЕБУ будь-якої складності. Ми виконаємо всі необхідні процедури для відновлення системи ЕБУ, які захистять автовласника від дорогої заміни, вийшов з ладу блоку.

Якщо, після діагностики, стає зрозумілим, що ремонт електронних блоків виконувати не обов’язково, наші співробітники виконають перепрошивку блоків.

Прошивка блоків ебу виконується для видалення системних помилок. Ми готові взятися за ремонт ебу будь-якої складності.

 

Причини виходу з ладу систем ЕБУ можуть бути різними, наприклад:

 • Перепад напруги в електромережі,
 • Перегрів блоку,
 • Механічні пошкодження,
 • Поява корозії і т. д.

Довірити ремонт електронних блоків управління непрофесіоналові або виконувати ремонт самостійно не найкраща ідея, тому що можуть виникнути нові несправності самого блоку. Після такого ремонту відновити працездатність вже не вийти і можливо доведеться міняти блок ебу цілком. Це дорога операція.

Тому, якщо Ви хочете заощадити собі час і нерви, зверніться до кваліфікованим майстрам. Наприклад, до нас, у СТО «Рем СпецТех»!

Ми виконаємо діагностику і ремонт блоків управління з допомогою високоточного сервісного обладнання за доступними ціна і в найкоротші терміни. Довіртеся професіоналам з техцентр «Рем СпецТех».

Отримати безкоштовну консультацію й записатися на ремонт ебу в Києві можна на вулиці вулиця Зрошувальна, 16,Київ, або зателефонувавши за телефонами: (096) 391-33-45

 

Діагностика і ремонт блоків керування

На великих складських комплексах і в комунальних підприємствах широко використовуються самохідні річтраки і штабелери. Вони допомагають переміщувати вантажі, піднімати їх на певну висоту і вивозити сміття.

 

Управління самохідної складською технікою

Для здійснення маніпуляцій з висунення вил, розвороту і руху по поверхні в усі машини вбудовані електронні системи управління. Такі системи ЕБУ є найважливішим вузлом будь-якого навантажувача, оскільки не тільки задають логічний алгоритм дії, але і здійснюють контроль за:
встановленими датчиками швидкості, обертання механізмів, положення в просторі
температурою електричної ланцюга справністю всіх компонентів

Всі внутрішні вузли, керуючі складськими машинами, об’єднані між собою в єдину ланцюг. Кожен з них обладнаний власним процесором, який передає і приймає сигнали за спеціальним шин від головного комп’ютера. Така складна система іноді виходить з ладу. Діагностика і ремонт блоків управління допоможуть виправити помилки, уникнувши купівлі дорогого обладнання.

Типовий штабелер (або ричтракер) володіє зручним дисплеєм, на який виводиться положення вил, основні функції і помилки, пов’язані з неполадками певного сайту. Таким чином відбувається чіткий контроль роботи кожного вузла.

 

Обслуговування ЕБУ для складської техніки

Діагностика і ремонт блоків управління фахівцями нашої компанії гарантують тривалу і безпечну подальшу роботу спецтехніки. Завдяки наявності сучасної комп’ютерної діагностики співробітники в стислі терміни знаходять і виправляють помилки, пов’язані зі збоєм ЕБУ.

Основні запасні частини завжди присутні на складі. Але через специфіку різних моделей деякі логічні блоки потрібно замовляти у виробника, тому доводиться чекати доставку протягом тижня. Наша фірма надає максимальний спектр послуг по реставрації несправних комп’ютерних систем, вбудованих в складську техніку.

 

Переваги ремонту і діагностики блоків управління в нашій компанії:

 1. миттєве реагування
 2. мобільні бригади
 3. тільки оригінальні запчастини
 4. якісний та оперативний ремонт
 5. гарантія на всі види робіт
 6. кваліфіковані фахівці
 7. великий досвід роботи з різними брендами
 8. більше 1500 найменувань запчастин на складі

При виклику спеціаліста або заповненні заявки на виїзд, повідомте якомога більше інформації про поломку.

Це дозволить заздалегідь проаналізувати можливу причину поломки і взяти з собою необхідні запасні частини, тим самим скоротити термін виконання ремонту.

Система ЕБУ складської техніки діагностика та ремонтв Києві обновлено: 19 марта, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.