Штабелер STILL в Києві, Україні. Консультація, діагноситка, ремонт

Штабелер STILL в Києві, Україні. Консультація, діагноситка, ремонт

Рем СпецТехніка пропонує ремонт гідравлічних штабелерів провідних виробників також і Штиль.
Це означає, що, заказавши ремонт ручного гідравлічного штабелера високої якості, ви також можете розраховувати на ремонтну гарантію на запчастини вашої техніки. Наші фахівці в повному обсязі нададуть послуги, пов’язані з забезпеченням стабільної і довготривалої роботи вашого парку ручних гідравлічних штабелерів:

 

Склад:

  • Штабелер STILL діагноситка, ремонт

  • Як не помилитися з вибором компанії

  • Поради фахівця

  • Ваша вигода при зверненні в нашу сервісну службу

 

Штабелер STILL діагноситка, ремонт чому вигідно ремонтувати в компанії «Рем СпецТехніка»

Який би ручний гідравлічний штабелер Ви не експлуатували, в яких би умовах і при якій інтенсивності він не працював, періодично постає питання про його технічне обслуговування чи ремонт. Маючи за плечима багатий досвід ремонту і технічного обслуговування ручних гідравлічних штабелерів відомих в Україні виробників складської техніки, наша компанія готова запропонувати Вам наступне:

Знижки нашим постійним партнерам! Ми уважно підходимо до питань знижок при переговорах з нашими покупцями і партнерами і індивідуально для кожного визначаємо їх розмір. Ми розуміємо, наскільки різні ціни і умови експлуатації складської техніки, в залежності від моделі та комплектації, тому персонально формуємо пакет пропозицій.

 

Ремонт та технічне обслуговування усіх видів ручних гідравлічних штабелерів будь-яких європейських і китайських виробників: STILL, Eurolifter, LEMA, Pfaff, Otto Kurbach, Unilift, Noblift, Xilin, Jungheinruch, BT,YALE, PRAMAC, ROCLA, LINDE, HELI і т. д… Діагностика устаткування, його обслуговування та ремонт можуть здійснюватися як в нашому сервісному центрі, так і на місці експлуатації техніки.

 

Оперативне виконання ремонтних робіт. Виїзд фахівця для діагностики та усунення несправностей ручного гідравлічного штабелера.

Швидку транспортировку техники в ремонт і назад. Власна служба доставки оперативно і дбайливо виконає транспортування штабелера будь-якій комплектації, по терріторії Києва та області.

Гарантію на замінені запчастини 1 рік. Ми впевнені в якості робіт, проведених нашими фахівцями, і ця впевненість дозволяє нам забезпечувати вказаний термін гарантії.

Турботу про те, щоб ваш гідравлічний штабелер працював без простоїв. При ремонті техніки і її плановому сервісному обслуговуванні ми використовуємо запасні частини і витратні матеріали перевірених і надійних постачальників.

Впевненість у надійному партнері — ремонтуючи гідравлічні штабелери в нашій компанії, Ви можете бути впевнені в тому, що у нас завжди в наявності широкий асортимент запчастин, а кваліфіковані фахівці власної сервісної служби оперативно і якісно забезпечать необхідний ремонт.

 

Як не помилитися з вибором компанії для ремонту ручного гідравлічного штабелера?

Ми проконсультуємо Вас по запитаннях, допоможемо оперативно та безпомилково продіагностувати несправність ручного гідравлічного штабелера, і підберемо необхідні запасні частини. У будь-якому випадку Вам буде запропоновано оптимальне рішення з урахуванням всіх ваших вимог.

Отже, як правильно вибрати компанію по ремонту ручного гідравлічного штабелера, і на що, в першу чергу, слід звернути увагу?

 

Поради фахівця:

Не секрет, що сьогодні, в умовах економії коштів, багато транспортні та логістичні компанії намагаються вибрати ремонтну організацію з мінімальними розцінками на техобслуговування і ремонт складської техніки, розраховуючи при цьому на високу якість та надійність виконуваних робіт. Як в умовах досить насиченого ринку пропозицій по сервісу і ремонту зробити оптимальний вибір, при якому будуть виправдані витрати на ремонт і простий складської техніки? Як визначити сервісну компанію, в якій культура обслуговування і якість використовуваних запасних частин відповідають заявленому рівню?

Для цього потрібно просто перерахувати ті характеристики, за якими Ви зможете визначити рівень кваліфікації фахівців компанії, якості і культури сервісного обслуговування, ступінь надійності партнерських відносин. Давайте зробимо це разом.

Отже, на що слід звернути увагу (або як визначити рівень кваліфікації):

Досвід роботи компанії на ринку сервісного обслуговування складської техніки. Кому Ви довірите ремонт дорогої техніки – компанії з історією, або знову утворилася фірмі?

Кваліфікація персоналу – це дуже важлива складова оцінки сервісної компанії. Всім добре відомо, що вартість робіт з ремонту і сервісного обслуговування техніки багато в чому залежить від кваліфікації фахівців. Робота висококласного фахівця, механіка високого рівня, природно, і оплачується відповідним чином.

Ви запитаєте: «А як визначити рівень кваліфікації фахівців, вибрати гідну компанію з кількох?». Відповідаємо – дуже просто. Як правило, сьогодні на складах і транспортних підприємствах, у виробництві і логістичних центрах працює по кілька одиниць складської техніки, причому різних виробників. Будь-яка техніка (при дотриманні правил експлуатації) повинна проходити періодичне (планове) техобслуговування (ТО).

Роботи з ТО виконуються на місці експлуатації техніки, що називається, «на очах у власника». Якщо термін гарантійного ремонту техніки вже закінчився, ніхто не заважає вам скористатися послугами кількох компаній з метою порівняння рівня кваліфікації механіків і культури сервісного обслуговування.

Приміром, не рідкісні випадки, коли механіки, які виїжджають на те, не мають з собою елементарного обладнання та якісних інструментів для проведення комплексу робіт.

Зустрічаються компанії, працівники яких найпростіші роботи виконують не охайно, а після виконання елементарних операцій залишають після себе масляні плями і бруд. Природно, це говорить про низьку культуру сервісного обслуговування, і, ймовірно, Вам більше не захочеться мати справу з цією компанією. А якщо до Вас приїде механік, у якого не буде з собою необхідного обладнання та інструменту (компресор для підкачки пневмошин), це буде говорити про недостатній рівень оснащення фахівців. Теж показник… Так що, вибирайте гідних!

Якість використовуваних запчастин і витратних матеріалів. Це теж дуже важлива складова при виборі сервісної компанії і оцінці якості робіт. Надійність дорогої техніки, термін її експлуатації до наступного серйозного ремонту багато в чому залежать від якості запчастин і мастильних матеріалів. Тому при виборі сервісної компанії рекомендуємо поцікавитися, запчастини яких виробників і постачальників вона використовує при ремонті і…

Термін гарантії на виконані роботи. Цей показник говорить про надійність і відповідальності компанії за пропоновані послуги, за якість ремонту та сервісного обслуговування.

Оперативність реагування і виконання робіт з ремонту і сервісного обслуговування. Важливий показник, від якого залежить, як довго ваша техніка буде в ремонті. Адже кожен день простою техніки – це збитки вашої компанії, труднощі при виконанні своїх зобов’язань перед партнерами з усіма витікаючими наслідками

Відгуки про сервісної компанії. Ніщо так не користується довірою, як всім добре відоме «сарафанне радіо», тобто думка ваших колег, партнерів по бізнесу, постачальників і просто сторонніх компаній про послуги з ремонту та ТО обраної вами організації. Сьогодні, використовуючи інтернет, можна досить швидко знайти подібну інформацію. Важливо при цьому, відсікти так звані «вкидання» конкурентів і інформацію, що не відповідає дійсності, від реального і правдивої оцінки дійсно зацікавлених у якісному ремонті компаній.

Про якість робіт і культурі сервісного обслуговування можна дізнатися на сайті самої сервісної організації. Сьогодні, в умовах жорсткої конкуренції, багато компаній викладають на своїх сайтах різні подячні грамоти та листи від партнерів та клієнтів. Для оцінки згодиться і список великих і відомих у країні компаній, які вже користуються послугами обраної Вами організації… Підійдіть до цієї оцінки творчо і з увагою…

Враховуючи вищеперелічені фактори, Ми рекомендуємо Вам не зупиняти свій вибір сервісної компанії, орієнтуючись лише на вартість робіт, а вибирати з декількох сервісних організацій, комплексно оцінюючи якість робіт, культуру обслуговування, надійність запасних частин і репутацію сервісної компанії!

 

Так у чому ж у підсумку Ваша вигода при зверненні в нашу сервісну службу для ремонту ручних гідравлічних штабелерів?

вилочный навантажувачЗвертаючись в сервісну службу компанії Рем СпецТехника, Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що:

Вам будуть запропоновані послуги по ремонту та сервісному обслуговуванню ручного гідравлічного штабелара від компанії з багаторічним досвідом роботи (більше 8 років!) у сфері обслуговування складської техніки.

Ваш гідравлічний штабелер опиниться в руках кваліфікованих фахівців, досвідчених механіків авторизованого сервісного центру.

При ремонті вашого ручного гідравлічного штабелера будуть використані запасні частини і мастильні матеріали від надійних і перевірених часом постачальників. В цьому Ви легко можете переконатися, зв’язавшись із співробітниками нашої сервісної служби.

Термін гарантії на замінені запчастини становить 360 днів.

При необхідності, ми виконаємо складний ремонт в нашому сервісному центрі, швидко і надійно доставивши туди Ваш гідравлічний штабелер.

Ми щиро зацікавлені в довгостроковому і взаємовигідній співпраці, тому запропонуємо Вам систему знижок і бонусів, підбираючи оптимальний варіант з урахуванням особливостей експлуатації вашої складської техніки. Сервісний контракт, пропонований нами, значно знижує витрати на ремонт і ТО, а також дозволяє скоротити час, необхідний для оформлення документів та виїзду механіка на діагностику та ремонт.

На що ще варто звернути увагу при виборі сервісної організації для ремонту ручного гідравлічного штабелера?

Штабелер STILL в Києві, Україні. Консультація, діагноситка, ремонт обновлено: 7 апреля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.