Штабелер Jungheinrich в Києві. Консультація, діагностика, ремонт по Україні

Штабелер Jungheinrich в Києві. Консультація, діагностика, ремонт по Україні

Основний штат нашої фірми — фахівці чий профіль: штабелер Jungheinrich та їого ремонт, ремонт самохідних візків, ремонт річтраків. Ми знаємо про штабелера практически все. Вони нам цікаві.

 

Зміст:

  • Штабелер Jungheinrich в Києві

  • Капітальний ремонт штабелерів

  • Ремонт штабелерів гідравлічних толкательного типу

  • Капітальний ремонт штабелера гідравлічного толкательного типу

  • Ремонт штабелерів електричних толкательного типу

  • Капітальний ремонт штабелера електричного толкательного типу

 

Штабелер Jungheinrich в Києві

Ми цікавимося новинками в області складської техніки більше ніж авто технікою. Завдяки високому рівню наших спеціалістів в Києві, що володіють багатим досвідом і знаннями як у механіки так і електроніки та гідравліки, дозволяє не тільки провести дрібний ремонт, але і в найкоротші терміни впоратися зі складною діагностикою і ремонтом в Києві і всій Україні, як правило протягом одного виїзду. Всі виїзні автомобілі укомплектовани необхідним устаткуванням і запчастинами.

Фахівці нашої компанії проходять обов’язкове стажування у заводів — виробників на предмет використання, області застосування, обслуговування та ремонту складської техніки і обладнання: ручні гідравлічні візки, самохідні, електричні, підйомні столи та багато іншого.

 

Капітальний ремонт штабелерів

Послуга по капітальному ремонту штабелерів, включає в себе заміну всіх вузлів і механізмів, які вимагають заміни або виробили свій ресурс. Капітальний ремонт штабелера проводиться на території замовника або на базі нашого сервісного центру в залежності від побажань замовника і необхідних обсягів ремонту штабелера. Запасні частини при ремонті штабелера включені у вартість капітального ремонту.

Вартість капітального ремонту штабелеразависит від:

  1. потрібна заміна АКБ
  2. чи вимагається фарбування.

Середня вартість капітального ремонту самохідного штабелера від 1500 грн. Залежить від марки та стану акумулятора. Але не перевищує 60% від ринкової вартості штабелера.

 

Ремонт штабелерів jungheinrich гідравлічних толкательного типу

Дану техніку ремонтуємо в день звернення на місці, незалежно від марки (якщо не вимагаються роботи по згинанні правки рами)

Капітальний ремонт штабелера гідравлічного толкательного типу.

Послуга по капітальному ремонту штабелерів jungheinrich, включає в себе заміну всіх вузлів і механізмів, які вимагають заміни або виробили свій ресурс.

Вартість даної послуги від 1500 грн. Залежить від марки стану. Але не перевищує 60% від ринкової вартості штабелера.

 

Ремонт штабелерів електричних толкательного типу

Дану техніку ремонтуємо в день звернення на місці, незалежно від марки (якщо не вимагаються роботи по згинанні правки рами)

На сьогоднішній день у нас стоять на обслуговуванні 48 штабелерів електричних толкательного типу, різних марок (всі штабелери Х5 («перекресток», «пятерочка», карусель). Кожен механік з закритими очима знайде поломку техніки цього типу. На техніку даного виду є практично завжди всі запасні частини.

 

Капітальний ремонт штабелера електричного толкательного типу.

Послуга по капітальному ремонту штабелерів jungheinrich, включає в себе заміну всіх вузлів і механізмів, які вимагають заміни або виробили свій ресурс.

Вартість даної послуги від 2500р. Залежить від марки та стану акумулятора. Але не перевищує 60% від ринкової вартості штабелера.

Штабелер Jungheinrich в Києві. Консультація, діагностика, ремонт по Україні обновлено: 31 марта, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.