Ричтрак (Reachtruck) консультація, діагностика і ремонт не тільки в Києві, а тепер ще і по Україні!

Ричтрак (Reachtruck) консультація, діагностика і ремонт не тільки в Києві, а тепер ще і по Україні!

Компанія «Рем СпецТехнікас» пропонує скористатися послугами наших професійних співробітників і выдремонтувати ричтрак в Києві і по Україні. Ви маєте можливість замовити обслуговування ричтрака марки: Hyster, Toyota, Still, Jungheinrich, Komatsu, Combilift, Mitsubishi, Hyundai, Linde, Yale, Mafi, BT, Kalmar, Terex, SMV і т.д. у всіх містах України. Офіс компанії розташован в Києві. Є сервісни виїздні бригади. Завдяки цьому, ви можете легко замінити запчастини, які вийшли з ладу і провести капітальний ремонт техніки в стислі терміни.

Зміст:

 • Поломки ричтрака: профілактика і причини появи

 • Ціни на ремонт ричтраков

 • У сервісному центрі ви можете скористатися наступними послугами

 • Ремонтні роботи: відновлення роботи ричтраков

 • Сервісні виїздні бригади

 

ричтракСкладську техніку використовують в найбільш несприятливих умовах. Якщо називати причини, які негативно впливають на стан техніки, то тут можна виділити: великі вагові навантаження; пил в приміщеннях, що осідає на механізми; активне використання техніки без перерв.

(Reachtruck) Ричтрак — це висотний штабелер, що володіє високою продуктивністю. Він може використовуватися при роботі на висоті до 12,5 метрів.

Така техніка проявляє себе з кращого боку, коли вона знаходиться на складах з високими стелажами.

 

Поломки ричтрака: профілактика і причини появи

Поломки в роботі техніки трапляються в процесі експлуатації такої техніки. Ричтраки не призначені для перевезення габаритних вантажів. Якщо ви бажаєте продовжити термін їх служби, варто прислухатися до інструкцій і провести своєчасний ремонт.

При недотриманні правил експлуатації навіть невелика несправність може привести до виходу техніки з ладу. Ремонтні та діагностичні роботи можуть знадобитися техніці, яка є справною на перший погляд, але яка знаходиться в експлуатації вже досить довгий час. Своєчасне обслуговування допоможе запобігти поломки в слабких місцях ричтрака.

Проведення профілактичних заходів, що дозволяють продовжити термін служби ричтрака, передбачають повний огляд підйомника, а також заміну деталей. Не рекомендується робити ремонт ричтрака своїми силами, оскільки людина, що не знає особливості двигуна і механізму в таких машинах, може тільки ускладнити ситуацію.

 

Ціни на ремонт ричтраков

Безумовно, кожного власника такої техніки хвилює вартість її обслуговування. Цей параметр багато в чому залежить від виду ремонту і від обсягу необхідних робіт. Але в нашій компанії ви знайдете найпривабливіші ціни на обслуговування складської техніки.

 

У сервісному центрі нашої компанії ви можете скористатися наступними послугами:

 1. Заміна вантажних коліс.
 2. Заміна ведучого колеса.
 3. Заміна сальника редуктора ведучого колеса.
 4. Заміна масла і заміна фільтра в гідравлічній системі.
 5. Заміна роликів щогли і ланцюги.
 6. Діагностика та проведення ремонту акумулятора.
 7. Заміна та діагностика електромагнітного гальма.

 

Ремонтні роботи: відновлення роботи ричтраков

тележка JungheinrichКоли варто скористатися професійною допомогою? Відразу, як тільки ви помітили несправність або нехарактерні звуки в роботі техніки. Не включається двигун або виникли деякі несправності з тією чи іншою частиною — відразу ж зверніться в службу професіоналів.

Для того, щоб скористатися послугами сервісного центру і провести ремонт ричтрака, досить зробити один телефонний дзвінок або оформити онлайн заявку на сайті. Пам’ятайте, що усунути поломку на початковому етапі набагато простіше, ніж боротися з нею, коли система дала повний збій.

Фахівці нашої компанії із задоволенням проведуть ремонт швидко і якісно. Якщо ви звернетеся до нас, у вас вийде заощадити не тільки час, а й гроші. Склад, який простоює без обладнання, принесе великі збитки навіть маленькому підприємству. Ось чому не варто відкладати проведення сервісу для усунення неполадок. Вони допоможуть вам продовжити термін користування ричтраки.

 

Сервісні виїздні бригади

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом сталася її відмова і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

Працюємо сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

Платники ПДВ.

Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту: дрібний, середній, капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

 

Зателефонуйте і з’ясуйте деталі: Володимир (096)391-33-45

 

Ричтрак (Reachtruck) консультація, діагностика і ремонт не тільки в Києві, а тепер ще і по Україні! обновлено: 25 июня, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.