Ремонти дизельних двигунів в Києві

Ремонти дизельних двигунів авто і навантажувачів

Ремонти дизельних двигунів авто і навантажувачів в Києві, а також з виїздом по Україні.

Спеціалізований автосервіс пропонує ремонт дизелів в Києві на вигідних умовах. Досвідчені майстри, обслуговування як приватних, так і корпоративних клієнтів, наявність запчастин і деталей на дизельні двигуни, гарантія на запчастини — ось деякі з переваг звернення до нас.

Зміст:

 • Особливості ремонту та обслуговування дизелів

 • Сервісні бригади

 • Діагностика двигунів

 • Особливості ремонту та обслуговування дизелів

 • Капітальний ремонт дизельних двигунів спецтехніки

 • Сервісні бригади

 

Частими несправностями дизельних двигунів є:

ремонти дизельних двигунівНесправності і засмічення паливної апаратури — форсунок, паливного насоса високого тиску (ТНВД) і т.д.

Забруднення фільтрів.

Неполадки в роботі системи рециркуляції відпрацьованих газів (ОГ).

Несправності турбіни та інші поломки.

Очевидні ознаки несправностей, при яких потрібно ремонт двигуна (дизель) в спеціалізованій майстерні — біло-сизий або чорний дим вихлопу в великій кількості, зниження потужності, тяги, проблеми з запуском двигуна, стуки, сторонні шуми при роботі силового агрегату. Якщо вчасно не звернутися в майстерню і продовжити експлуатацію навантажувача чи авто, то в підсумку може знадобитися капітальний ремонт дизелів.

 

Діагностика двигунів

двигун ТойотаРекомендується регулярно проводити діагностику ДВС — так можна виявити і усунути неполадки в роботі двигуна на ранній стадії. Обов’язковою умовою надійної роботи автомобіля є проведення ТО в встановлені заводом-виробником терміни, дизель сервіс із заміною фільтруючих елементів, масла.

Автосервіс по ремонту дизельних двигунів «Рем СпецТехніка» пропонує послуги з діагностики, заміну деталей і відновленню моторів, проведення ТО, передпродажну підготовку машин з дизельними моторами, підготовку до проходження щорічного техогляду.

 

Чому саме ми

Звертаючись до компанії «Рем СпецТехніка», ви можете розраховувати на такі плюси:

 1. У нас професійне діагностичне обладнання та досвідчені мотористи. Є в наявності запчастини, є можливість поставок деталей в стислі терміни.
 2. Виїзд аварійної бригади (виїзний ремонт дизельних автомобілів). Якщо усунути несправності на місці не вдасться, то ми можемо виконати евакуацію транспортного засобу.
 3. Вигідні ціни на всі послуги. Пропонуємо вам зв’язатися з нашим менеджером і переконатися в низькій вартості ремонтних та сервісних робіт.

 

Уточнити, скільки коштує ремонт мотора вашого автомобіля і записатися на СТО в зручне для вас час ви завжди можете по телефону, вказаному на сайті.

Звертайтеся!

 

Капітальний ремонт дизельних двигунів спецтехніки

Проводимо малий, середній, капітальний ремонт дизельних двигунів (дизеля) навантажувачів, екскаваторів, будівельної техніки, навантажувачів, розчинонасосів, бетонорастворний станцій дизель генераторів, електростанцій Isuzu, Kubota, Cummins, Deutz, Mitsubishi, Doosan, і інші.

 

Сервісні бригади

двигун KomatsuЯкщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

Платник ПДВ.

Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 • дрібний,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096) 391-33-45

Ремонти дизельних двигунів в Києві обновлено: 30 июня, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.