Ремонт Хюндай в Києві і по Україні

Ремонт Хюндай в Києві і по Україні

Діагностика і ремонт Хюндай (Hyundai) складскої техніки в Київі і по Україні виїзними бригадами від Рем СпецТехніка.

Компанія ТОВ «Рем СпецТехніка» представляє на території України ремонт складської техніки одного з кращих виробників в світі. Удосконалення, внесені корейськими інженерами в лінійку ПТО нової 9-ї серії, вивели техніку Хюндай на якісно новий рівень – рівень лідерів ринку, а в чомусь навіть дозволили їх перевершити.

Присутність компанії «Рем СпецТехніка» в будь-якому регіоні країни і високу оперативність сервісу забезпечують виїзні бригади. Це дозволяє пропонувати для наших клієнтів рішення на місці з глибоким розумінням всіх особливостей поставлених перед ними завдань.

Зміст:

 • Ремонт Хюндай навантажувачів

 • Ремонт навантажувачів Хюндай нам довіряють

 • Спеціальна пропозиція для юридичних осіб

 • Повний комплект послуг

 • Про компанію

 

Ремонт Хюндай навантажувачів

 • Реально низькі ціни
 • Кваліфіковані фахівці
 • Сучасне обладнання
 • Запчастини в наявності
 • Зручні варіанти оплати

ремонт ХюндайЯкісний та недорогий ремонт навантажувачів Хюндай проводиться в нашому сервісі на самому сучасному обладнанні, з використанням професійного інструменту та ліцензійного програмного забезпечення. Роботи виконуються в стислі терміни, щоб скоротити вимушений простій техніки і пов’язані з ним витрати замовника. Майстри компанії прагнуть максимально зберегти оригінальні вузли і агрегати, рекомендуючи їх заміну тільки у випадку повного руйнування або вироблення ресурсу. Ми здійснюємо усі види ремонту: плановий, поточний і капітальний, а також проводимо регулярне технічне обслуговування.

 

Ремонт навантажувачів Хюндай нам довіряють, тому що у нас:

 1. Працюють кращі автомеханіки і авто електрики Києва
 2. Зроблений упор на недорогий і ефективний ремонт
 3. Використовується сучасне діагностичне обладнання
 4. Діє гарантія на замінені запчастини
 5. Найнижчі ціни на ремонт навантажувачів Хюндай в Києві
 6. Можна бути присутнім поруч з навантажувачем під час ремонту
 7. Стоянка і зручне місце розташування на сході Києва
 8. Виконується безкоштовна діагностика навантажувачів Хюндай

 

Спеціальна пропозиція для юридичних осіб

Щоб належать вам навантажувачі Хюндай працювали з максимальною віддачею і мінімальними простоями, доручіть нашої компанії їх технічне обслуговування та ремонт. При укладенні довгострокового контракту ми запропонуємо особливі умови співпраці та спеціальні тарифи на всі види надаваних послуг і виконуваних робіт.

 

Повний комплект послуг

ремонт МанитуПриймаючи в ремонт навантажувач Хюндай, ми виконаємо його безкоштовну комплексну діагностику і надамо об’єктивну інформацію про його поточному технічному стані. Щоб позбавити клієнтів від зайвих витрат, перелік необхідних деталей і витратних матеріалів складається за підсумками дефектування вузлів і агрегатів. Власники техніки мають можливість скоротити витрати на ремонт, купуючи надійні запчастини за низькими цінами у наших партнерів – найбільших постачальників комплектуючих для спецтехніки.

Ремонт гальмівної системи Хюндай
Ремонт коробки передач Хюндай
Капітальний ремонт Хюндай
Ремонт гідравліки Хюндай
Ремонт ТНВД Хюндай
Ремонт мосту Хюндай
Технічне обслуговування Хюндай
Ремонт двигуна Хюндай
Ремонт гідроциліндра Хюндай
Ремонт навантажувачів Хюндай
Ремонт тягових акумуляторів Хюндай та інші ремонти …

Якщо вас цікавлять послуги з ремонту навантажувачів Хюндай, які відсутні в цьому списку, то зателефонуйте майстрам нашого автосервісу, і ми обов’язково вам допоможемо.

 

Про компанію

ремонт двигателяКомпанія Hyundai HEAVY INDUSTRIES (Південна Корея) в 1985 році заснувала підрозділ Construction Equipments Development Center, забезпечило згодом випуск вилочних навантажувачів. З тих пір вже тисячі одиниць техніки Хюндай на дизельних і бензинових двигунах, що працюють на підприємствах України.

Спроектована з споконвічно закладеними в неї високими показниками надійності техніка Хюндай з виходом на ринок нової 9-ї серії сама надає інформаційну підтримку клієнтам і сервісним інженерам, надаючи дані вбудованої системи самодіагностики, що мінімізує простий у випадку появи помилок.

Навіть найвибагливіші клієнти ТОВ «Рем СпецТехніка» оцінять високу продуктивність і економічність вилкових навантажувачів з двигунами внутрішнього згоряння, що відповідають нормам токсичності викидів TIER-III і TIER-IV, а також завидну маневреність і зручність в експлуатації електричної техніки Хюндай. Ми зі свого боку завжди раді допомогти нашим партнерам вирішувати завдання з ремонту будь-якого ступеня складності.

 

Будуємо майбутнє разом!

 

Залишились запитання?! Закажіть обратний дзвінок, або зв’яжіться з менеджером Хюндай техніки: (096) 391-33-45 Володимир.

 

Ремонт Хюндай в Києві і по Україні обновлено: 25 сентября, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.