В Києві ремонт XGMA XG і по Україні

В Києві ремонт XGMA XG і по Україні

В Києві діагностика, консультації і ремонт XGMA XG навантажувачів, а по Україні сертифіковані виїзні бригади. Діагностика, ремонт і сервісне обслуговування навантажувачів та іншої спецтехніки марки XGMA XG

Наша ремонтна база складської техніки розташована за адресою: м Київ, вулиця Зрошувальна 16,Київ, Украина,02000. Тел.: (096) 391-33-45.

 

Зміст:

— Ремонт XGMA в Рем СпецТехніка

— Також ми здійснюємо

— Технічне обслуговування та ремонт з виїздом до клієнта

— Вид діагностики з виїздом до замовника

— Гарантійні зобов’язання

— Історія компанії

Ремонт XGMA в Рем СпецТехніка

ремонт XGMAНаша станція технічного обслуговування і ремонту (СТО) здійснює діагностику, сервісне обслуговування і ремонт китайських вилочних навантажувачів виробництва XGMA і ін. Також ремонтуємо двигуни Deutz, Cummins, СAT.

Техніка Рем СпецТехніка користується величезним попитом на складах, у комунальних служб, будівельних організацій, дорожніх служб і т.д. Такі машини ремонтопрігодни, відрізняються невибагливістю і простотою в обслуговуванні. Але активна експлуатація в важких умовах і збільшується пробіг неминуче призводять до зносу і поломки техніки. Наша компанія пропонує якісний ремонт навантажувачів та складської спецтехніки XGMA XG.

Машини цієї торгової марки належать до складної техніки, а тому варто довіряти сервісне обслуговування і ремонт спецтехніки Рем СпецТехніка тільки професіоналам. Наші фахівці володіють всіма необхідними знаннями в механіці, електриці, гідравліки і, звичайно ж, в пристрої всіх моделей білоруського виробника. Саме тому наші замовники можуть бути впевнені, що будь-який обслуговування буде вироблено в стислі терміни, адже всі необхідні матеріали і комплектуючі під рукою.

Наші фахівці володіють чудовим практичним досвідом по ремонту і сервісу, обслуговування навантажувачів, а тому здатні розібрати машину не тільки на складальні одиниці, а й на деталі — це необхідно для проведення капремонту. До послуг наших замовників заміна або відновлення зношених деталей.

У нашому розпорядженні є власна база для проведення зварювання, слюсарних, механічних і фарбувальних робіт. Володіючи широкими можливостями, ми здатні запропонувати нашим замовникам кілька способів відновлення зношених деталей, що набагато економічніше звичайної заміни на нові вузли і комплектуючі. Після обслуговування все вузли проходять необхідні випробування, що гарантує якість виконаної роботи.

Вибираючи ремонт вилочних погрузчиков Рем СпецТехніка XGMA XG, МДСУ, SDLG в нашій компанії, Ви отримуєте високу якість роботи за прийнятну ціну. Наші фахівці мають усю необхідну кваліфікацію для проведення діагностики та ремонту навантажувачів та іншої складської техніки.

Також ми здійснюємо:

 • ремонт гідромеханічних коробок передач будь-яких вилочнихних навантажувачів;
 • ремонт паливної апаратури дизельних двигунів;
 • капітальний ремонт дизельних двигунів;
 • ремонт паливної апаратури;
 • монтаж навісного обладнання на МТЗ, ВТЗ, ЛТЗ;
 • укладання договорів на технічне обслуговування і гарантійний ремонт нової техніки (Київ Київська область і Україна).

Технічне обслуговування та ремонт з виїздом до клієнта

Виїзна служба має в своєму розпорядженні досвідченим персоналом, автомобілями і всім необхідним обладнанням, що дозволяє провести технічне обслуговування, дрібний чи середній ремонт навантажувачів.

Виїзна служба працює по тижневому виробничим планом, намагаючись оптимально співвіднести невисокі тарифи на ремонт і обслуговування з оперативністю реагування на виклики клієнтів.

За результатами діагностики складається технічний висновок і письмову пропозицію, по ремонту його вартості і строків проведення.

 • Сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.

Вид діагностики з виїздом до замовника

 • Діагностика двигунів, паливної апаратури, трансмісії, електрообладнання без зняття агрегатів
 • Діагностика гідравліки, ГДП, ГМПК без зняття агрегатів

Гарантійні зобов’язання

Якість виконаних робіт по ремонту навантажувачів забезпечується гарантійними зобов’язаннями на замінені запчастини, які діють протягом 365 днів з моменту проходження ремонту. Гарантія дійсна за умови виконання всіх рекомендацій виробника з техобслуговування та експлуатації машин.

Історія компанії

XGMA — одна з найбільших індустріальних компаній Китаю. Перший фронтальний навантажувач марки був розроблений і випущений в 1951 році. Фірма XGMA, заводи якої розташовуються в місті Сяминь, є ключовим підприємством країни в галузі машинобудування. Виробник дбає про всебічний інформуванні клієнтів, для цього був створений офіційний сайт, де представлений повний асортимент техніки XGMA.

Бренд уже понад 60 років розробляє високотехнологічне будівельне обладнання, постійно розвиваючись і запускаючи у виробництво інноваційну продукцію. Такий підхід до ведення бізнесу дозволяє підприємству утримувати лідируючі позиції на міжнародному ринку.

На сьогоднішній день промислова зона XGMA займає площу 1,4 км² і включає 14 високотехнологічних заводів, де виготовляються такі типи техніки:

 • фронтальні навантажувачі (більше 30 000 в рік);
 • дорожні катки;
 • екскаватори;
 • грейдери.

Компанія Xiamen XGMA Machinery, що входить до переліку 50 найбільших підприємств світу, що спеціалізуються на виробництві будівельної техніки, дуже дорожить своєю репутацією. З цієї причини все обладнання торгової марки піддається ретельному контролю, а діяльність фірми сертифікована за міжнародним стандартом ISO9001. Такий підхід до виробництва дозволяє говорити про техніку XGMA як про синонім потужності і надійності.

Техніка даного виробника відома в країнах Африки, Південної Америки, Південно-Східної Азії і Сполучених Штатах. На вітчизняному ринку продукція офіційно представлена з 2007 року. Детальний каталог техніки ви знайдете на офіційному сайті XGMA.

Компанія «Рем СпецТехніка» ремонтує всю техніку компанії XGMA

В Києві ремонт XGMA XG і по Україні обновлено: 22 мая, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.