Ремонт Ханча в Києві і по Україні

Ремонт Ханча в Києві і по Україні

Діагностика, консультації і ремонт Ханча (Hangcha) складської техніки в Києві і по Україні. Виїзні бригади по Україні сертифіковані «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
Досвідчений технічний персонал нашої компанії пропонує Вам: технічне обслуговування, діагностику, капітальний і дрібний ремонт навантажувачів, монтаж-демонтаж навісного обладнання.

Здійснюємо ремонт будь-якої складності автонавантажувачів та складської техніки всіх марок виробництва Ханча…

Укладаємо довгострокові договори на комплексне технічне обслуговування вантажної техніки.

Зміст:

— Ремонт электро навантажувача, ричтраки, штабелеров та іншої складської техніки

— Стаціонарний ремонт складський техніки

— Переваги ремонту в технічному центрі

— Ремонт складський техніки на території замовника

— Чому навантажувачі Ханча популярні в усьому світі?

— Чому не варто побоюватися купити Ханча

— Сторінки історії компанії

— Ми пропонуємо провести такий ремонт Ханча

 

Ремонт электро навантажувача, ричтраки, штабелеров та іншої складської техніки

ремонт ХанчаКС-Навантажувач відрізняється від своїх конкурентів тим що ми виробляємо ремонт і техобслуговування складської техніки різних брендів.
Ми з розумінням ставимося до того, що на складі може працювати для складу різних брендів Ханча, Jungheinrich, Linde, BT, і ін.
Ми так само розуміємо що працювати з двома, трьома компаніями з обслуговування техніки так же не зручно.

Стаціонарний ремонт складський техніки

Якщо Майстер виїзної бригади прийняв рішення про ремонт техніки або агрегату в нашому тех. центрі, то це означає, що для виконання необхідних робіт без спеціального обладнання не обійтися.

Переваги ремонту в технічному центрі:

 • У нашому тех. центрі працюють профільні механіки і електрики високого класу.
 • У нас є все необхідне обладнання і інструменти.
 • Ми не звертаємося до суміжників.
 • При надходженні техніки в наш техцентр, ми проводимо повну діагностику.
 • Якщо у Вас є бажання, Ви можете бути присутнім на приймання та діагностиці своєї техніки.
 • Ми робимо висновок про стан техніки і даємо рекомендації по необхідним ремонтам.
 • Ми завжди узгоджуємо додаткові роботи.
 • Ми працюємо з гарантією.
 • Ми дбайливо ставимося до чужої власності.
 • У нас є власний евакуатор, для перевезення складської техніки.
 • Сервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок
 • Наш тех. центр один з найбільших в Києві.

Ремонт складський техніки на території замовника

Здійснюємо виїзний ремонт навантажувачів, штабелерів, ричтрака марок Ханча. Близько 70% всіх необхідних робіт наші майстри виконують на території замовника.

Ми зібрали команду фахівців найвищого класу з різних областей, які швидко і якісно впораються з ремонтом будь-якої складності.

Виробничі потужності наших виїзних фахівців сформовані з запасом, що дає нам можливість реагувати на запити клієнтів в найкоротші терміни. Тому термін від подачі заявки до приїзду майстра, як правило, не перевищує 24 години.

В окремих випадках ми практикуємо закріплення бригади механіків за однією організацією, які знаходяться постійно на території клієнта.

Hangcha Group Company Ltd. (НС) — відомий у всьому світі виробник складської техніки. Компанія заснована в 1956 році. За тридцятирічний період роботи з конвеєра Ханча сходили першокласні вилочні навантажувачі, штабелери, річтраки, а також інша техніка, необхідна для роботи з товаром на складах. Сьогодні керівництво і штатні співробітники підприємства не припиняють роботу над розширенням модельного ряду.

Чому навантажувачі Ханча популярні в усьому світі?

Шанувальники якісної техніки для складу з усього світу намагаються купити Hangcha, при необхідності використовувати на підприємстві електровізки, навантажувачі, штабелери та річтраки. Модельний ряд китайського виробника користується стійкою популярністю на всіх континентах вже не одне десятиліття. Оптимальне співвідношення якості та ціни дозволили виробникові закріпиться в списку світових лідерів свого сегменту.

Серед головних переваг навантажувачів Ханча особливо виділяються такі якості, як:

 1. бездоганна збірка;
 2. доступна ціна Hangcha;
 3. грамотна компоновка;
 4. комплектуючі високої якості.

Сьогодні завод вийшов на рівень збірки 80 000 автонавантажувачів Ханча щорічно. Для власних потреб на заводі Hangcha виробляють техніку такі відомі бренди, як Yale, Hyster і NISSAN. На заводі HC збирається кожен восьмий навантажувач на планеті. Техніка з Китаю настільки якісна, що її часто приймають за німецький чи японський продукт.

Чому не варто боятися купити Ханча

ремонт ToyotaДля більшості покупців головними факторами прийняття рішення стає назва бренду і країна-виробник. У всьому світі повагою користується техніка з ЄС і Японії. Китайські навантажувачі вважаються найнадійнішими, але це твердження не завжди відповідає істині. Основний нюанс в питанні за якістю стосується формату підприємства.

Ненадійну техніку випускають в основному дрібні виробники, які працюють переважно в періоди економічного підйому. Офіційний сайт Ханча допоможе підібрати саме ту техніку яка необхідна Вашому виробництву. Навантажувач Ханча за останні роки займає лідируючі позиції з продажу в Україні.

Продуктивність таких компаній обчислюється десятками навантажувачів щомісяця, тому вони спочатку не можуть дозволити собі оплачувати наукові дослідження, впроваджувати систему контролю і наймати високооплачуваних інженерів.

Навантажувачі Ханча успішно працює на ринку кілька десятиліть поспіль. На підприємстві працюють справжні професіонали з досвідом роботи по кілька десятиліть. Щорічно компанія розробляє і впроваджує нові технології в процесі виробництва обладнання. Турбота про якість і тривалу співпрацю з покупцями завжди в пріоритеті. З цієї причини великі заводи співпрацюють з виробниками з Японії, Німеччини та США, а вироблена на них техніка користується високим попитом на внутрішньому та міжнародному ринку. Навантажувачі Hangcha, і інша техніка китайського бренду яскравий приклад описаної вище схеми роботи.

Сторінки історії компанії

У 2007 році стартував випуск автонавантажувачів Ханча серії R. Компанія швидко стала світовим лідером завдяки ретельно пророблений маркетингової стратегії, активній роботі декількох десятків іноземних дилерів, сучасному центру з досліджень інновацій та до дрібниць відпрацьованій системі технічної підтримки. Сьогодні електро, авто і газобензинові навантажувачі Hangcha, а в перекладі на російську навантажувачі Ханча, користуються великим попитом в більшості країн з активно працюючою економікою, промисловістю та іншими галузями народного господарства.

Всі виробничі процеси реалізовані на сучасному заводі, який побудували в 2008 році. На підприємстві застосовуються технології і обладнання французької компанії Manitou і японської Nissan. У світлих і чистих приміщеннях встановлені сучасні виробничі вузли, які мінімізують участь людини в процесі виготовлення деталей і складання автомобіля. Досвідчені співробітники займаються тільки контролем якості та вибраковуванням рідкісних, невдалих деталей.

Випуск навантажувачів Hangcha з конвеєра налагоджений за розробленою в Німеччині технології моніторингу. Кожен навантажувач проходять строгий тестування і багаторівневої перевірки перед тим, як його знімуть з конвеєра і відправлять покупцеві. Перевірці підлягають абсолютно всі функції техніки, комплектація і зовнішній вигляд кожної моделі також піддаються ретельному огляду. Завдяки комплексному контролю вилочні навантажувачі Hangcha порівнянні за рівнем якості з технікою німецького виробництва.

Асортимент автонавантажувачів Hangcha популярного китайського виробника:

 1. Навантажувачі серії R. Ідеальні для високої щоденного навантаження. Перевірені часом тягові конячки, які працюють на бензині, дизельному або газовому паливі. Навантажувачі відрізняються стильним дизайном в класичній манері, високою продуктивністю і мінімальною кількістю поломок протягом періоду експлуатації.
 2. Навантажувачі серії J цінуються за низьку вартість і зарядний пристрій, що йде в комплекті. При роботі повністю відсутня вібрація і шуми, тому водій практично не втомлюється протягом всієї зміни. Електричні двигуни не вимагають частого і витратного ремонту.
 3. Навантажувачі серії XF відносяться до флагманської лінійки техніки бренду Hangcha. Працюють на дизельному, газовому і бензиновому паливі. Дана серія увібрала в себе найкращі якості складської техніки, придбані за майже півстолітній період існування і успішної роботи компанії.
 4. Навантажувачі серії А. Ще одна флагманська серія, представлена в яскраво-червоній кольоровій гамі. Перша поява цих моделей на вітчизняному ринку відбулося взимку 2014 року. Покупці по достоїнству оцінили високі експлуатаційні характеристики і оригінальний дизайн.

Крім навантажувачів Ханча китайський виробник пропонує своїм покупцям і іншу техніку для складських, логістичних та промислових комплексів:

 1. Ремонт RaymondЕлектричні візки. Вища ступінь в піраміді еволюції гідравлічних візків. Робота оператора значно полегшена, оскільки рух вантажу забезпечується електродвигуном. В окремих моделях передбачено стояче або сидяче місце.
 2. Штабелери. Призначені спеціально для перевезення палет з підняттям їх на висоту до семи метрів. Ідеальне обладнання для складів з невисокими стелями, виробничих приміщень і супермаркетів.
 3. Річтраки — за допомогою спеціальної щогли піднімають піддони на висоту близько 12 метрів. Ідеальні для роботи з найбільш високими стелажними системами. Ричтрак вважається унікальним видом техніки, який об’єднує найкорисніші якості вилочного навантажувача Hangcha і штабелера від цього ж китайського виробника.
 4. Буксирні тягачі — ще один вид спецтехніки, який ідеально поєднується з навантажувачами всіх типів бренду Hangcha.

Основною перевагою всіх видів навантажувачів Hangcha заслужено вважається висока якість європейського рівня в поєднанні з доступною китайської ціною. Завдяки такому вдалому співвідношенню техніка виробника з КНР сьогодні заслужено вважається однією з найбільш використовуваних на логістичних, складських і виробничих комплексах у всьому світі. Офіційний сайт Hangcha служить Вам помічником у всіх питаннях що стосуються бренду Ханча.

Ми пропонуємо провести такий ремонт Ханча:

двигун ТойотаДіагностика несправності Ханча
Діагностика несправності дизельного двигуна Ханча
Діагностика несправності Ханча
Виїзд майстра-механіка Ханча
Капітальний ремонт Ханча
Капітальний ремонт навантажувачів серії ЕВ Ханча
Капітальний ремонт навантажувачів серії ДВ Ханча
Капітальний ремонт керованого моста Ханча
Капітальний ремонт двигуна Д Ханча
Капітальний ремонт ведучого моста Ханча
Капітальний ремонт підйомного пристрою Ханча
Капітальний ремонт гідродинамічної передачі Ханча
Двигун Ханча
Демонтаж / монтаж двигуна Д Ханча
Розбирання та збирання двигуна Д Ханча
Ремонт навісного обладнання Ханча
Заміна водяного насоса Ханча
Заміна ГБЦ Ханча
Заміна форсунки Ханча
Ремонт і настройка форсунки Ханча
Регулювання кута випередження впорскування Ханча
Заміна ременя вентилятора Д Ханча
Заміна масляної ванни (піддона картера) двигуна і масла Ханча
Заміна водяного радіатора з заміною тосола Ханча
Заміна масла і фільтра масляного Ханча
Заміна переднього ущільнення колінчастого вала Д Ханча
Трансмісія Ханча
Демонтаж / монтаж ведучого моста Ханча
Демонтаж / монтаж головної передачі Ханча
Заміна карданного з’єднання Ханча
Заміна бортового редуктора ведучого моста Ханча
Заміна масла і фільтра в гідродинамічної передачі Ханча
Демонтаж / монтаж ГДП Ханча
Ремонт головною передачі ведучого моста Ханча
Установка зняття шини пневматичної Ханча
Встановлення / зняття шини «супереластик» Ханча
Рульове управління Ханча
Демонтаж монтаж керованого моста Ханча
Заміна циліндра рульового управління Ханча
Заміна гідростатичного управління Ханча
Заміна муфт стрижня РУ на навантажувачах (зі зняттям АКБ) Ханча
Заміна редуктора рульового управління (зі зняттям АКБ) Ханча
Заміна керованого моста Ханча
Гальмівна система Ханча
Діагностика гальмівної системи Ханча
Заміна головного гальмівного циліндра Ханча
Заміна колісного гальмівного циліндра Ханча
Заміна гальмівного барабана Ханча
Заміна гальмівних колодок, пружин сервогальма Ханча
Регулювання гальмової системи Ханча
Ремонт головного гальмівного циліндра Ханча
Ремонт колісного гальмівного циліндра Ханча
Електрообладнання Ханча
Заміна замка запалювання Ханча
Заміна реле стартера Ханча
Заміна стартера Ханча
Заміна електромагніту Ханча
Заміна нерухомих контактів / контактних мостів в силовому щиті Е.П. Ханча
Заміна пучка проводів Ханча
Заміна елемента АКБ Ханча
Діагностика АКБ Ханча
Заміна блоку «CURTIS» Ханча
Заміна генератора Ханча
Заміна тягового електродвигуна Ханча
Ремонт тягового електродвигуна Ханча
Заміна насосного електродвигуна Ханча
Ремонт насосного електродвигуна Ханча
Заміна штепсельних з’єднань без проводів Ханча
Ремонт системи запалювання газового Ханча
Переобладнання навантажувача з контактної системи на імпульсну Ханча
Гідравлічна система Ханча
Заміна гідравлічного розподільника РХ Ханча
Ремонт РХ Ханча
Заміна гідравлічного насоса дизельного Ханча
Заміна гідравлічного насоса навантажувача Ханча
Ремонт гідравлічного насоса Ханча
Заміна гідравлічного насоса рульового управління Ханча
Установка додаткового обладнання (1 гідравлічна функція) Ханча
Установка додаткового обладнання (2 гідравлічна функція) Ханча
Система харчування Ханча
Заміна ремонтного комплекту газового редуктора Ханча
Заміна ремонтного комплекту карбюратора Ханча
Ремонт газового обладнання Ханча
Заміна паливо насоса, що підкачує Ханча
Заміна паливного насоса високого тиску Ханча
Чистка паливного бака Ханча
Установка ТНВД Ханча
Ремонт ТНВД Ханча
Підйомний пристрій Ханча
Демонтаж / монтаж підйомного пристрою Ханча
Ремонт каретки підйомного пристрою Ханча
Діагностика підйомного пристрою Ханча
Зняття / встановлення каретки підйомного пристрою Ханча
Заміна ролика каретки підйомного пристрою Ханча
Заміна направляючого ролика підйомного пристрою Ханча
Зняття / встановлення циліндра підйому центрального Ханча
Зняття / встановлення циліндра підйому бокового Ханча
Зняття / встановлення циліндра нахилу Ханча
Ремонт гідравлічного циліндра підйому ЦПС, ЦПХ Ханча
Зняття / встановлення ланцюга підйомного пристрою, мастило Ханча
Ремонт циліндра нахилу Ханча
Заміна штока циліндра нахилу Ханча та інші ремонти …

Залишились запитання?! Закажіть обратний дзвінок, або зв’яжіться з менеджером Ханча: (096) 391-33-45 Володимир.

Ремонт Ханча в Києві і по Україні обновлено: 17 мая, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.