Ремонт ВТ в Києві і по Україні

Ремонт ВТ в Києві і по Україні

Рем СпецТехніка пропонує ремонт BT в Києві навантажувачів провідних виробників. З продажу техніки для складу наша співпраця тільки починається.
Це означає, що, купивши електро навантажувачі високої якості, ви також можете розраховувати на повне гарантійне та післягарантійне супроводження вашої техніки. Наші фахівці в повному обсязі нададуть послуги, пов’язані з забезпеченням стабільної і довготривалої роботи вашого парку електронавантажувачів.

Зміст:

 • Ремонт BT спецтехніки

 • Переваги ремонту складської техніки в нашій компанії

 • Виїзний сервіс

 • Як це працює?

 • Виїзна бригада

 • Ремонт складської техніки

 • Види техніки для складу

 • Послуги компанії Рем СпецТехніка з ремонту електронавантажувачів BT

 

Ремонт BT спецтехніки

ремонт ВТВ процесі експлуатації обладнання зношується і потребує ремонту техніка BT. Для збільшення терміну роботи рекомендується проводити періодичну профілактику та обслуговування окремих вузлів. Своєчасна заміна прийшла в непридатність деталі не призведе до руйнування всього механізму в цілому.

Наші співробітники володіють необхідним досвідом і навичками ремонту гідравлічних пристроїв BT. Запасні частини – гумові манжети, спеціальні сальники, кільця і масло завжди є в наявності. Діагностика і ремонт BT домкратів будуть виконані у стислі терміни і якісно.

Наша компанія здійснює поточний та капітальний ремонт складської техніки BT будь-якого рівня складності. Великий досвід майстрів і наявність необхідних комплектуючих допомагають усунути поломки в короткі терміни, не впливаючи на робочий процес на складі або в магазині.

Для ремонту габаритних автонавантажувачів BT наші фахівці виїжджають за адресою клієнта. Там вони проводять необхідну діагностику та усунення несправностей. Після завершення всіх операцій проводиться тестування спецтехніки. Відділ сервісу: (096) 391-33-45

 

Переваги ремонту складської техніки BT в нашій компанії:

 1. ремонт Steinbock Boss, київ, діагностика, консультація, штебелеров, штабелерів, ричтраков, складської техніки, українамиттєве реагування
 2. мобільні бригади
 3. тільки оригінальні запчастини
 4. якісний та оперативний ремонт
 5. гарантія на всі замінені запчастини
 6. кваліфіковані фахівці
 7. великий досвід роботи з різними брендами
 8. працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду»
 9. платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.

При виклику спеціаліста або заповненні заявки на виїзд, повідомте якомога більше інформації про поломку. Це дозволить заздалегідь проаналізувати можливу причину поломки і взяти з собою необхідні запасні частини, тим самим скоротити термін виконання ремонту.

З відділом сервісного обслуговування BT можна зв’язатися: по телефону (096) 391-33-45 замовити зворотній дзвінок фахівця. Спеціалісти зв’яжуться з вами в зручний для вас час.

 

Виїзний сервіс

Нашою компанією здійснюється виїзне обслуговування навантажувальної техніки. Виїзний ремонт навантажувача, насамперед, вигідний для власника техніки – це економія часу і грошей.

Вам не доведеться платити за проїзд Виїзної бригади, ми беремо гроші лише за роботу. Багатий досвід виконання ремонтів будь-якої складності, професійне обладнання та кваліфіковані фахівці. Все це дозволяє робити нашу роботу швидко і якісно.

Перед виконанням ремонту здійснюється діагностика несправного навантажувача. За підсумками діагностики складається технічний висновок, в якому зазначається причина поломки, обсяг передбачуваних робіт, вартість і термін ремонту.

Безпосередньо до ремонту фахівці приступають після погодження укладення з власником техніки.

 

Як це працює?

 • Ви телефонуйте за номером, вказаним в контактах
 • Ви обираєте зручний для Вас час приїзду виїзної бригади і місце проведення ТО
 • Наші фахівці приїжджають до Вас
 • Ваша техніка ремонтується прямо на об’єкті
 • Вам не потрібно витрачати час і кошти на транспортування техніки до СТО
 • Ваш виробничий процес не зупиняється

Ми займаємося виїзним обслуговуванням навантажувачів всіх видів, штаблеров, електрокарів вітчизняного, європейського, японського та китайського виробництва.

 

Виїзна бригада

Виїзна бригада комплектується групою фахівців, яка включає діагноста, електрика, зварювальника і слюсаря. Залежно від характеру поломки бригада може бути доукомплектована іншими фахівцями. Майстри мають все необхідне обладнання та інструмент для виконання дрібного і середнього ремонту.

Якщо усунути поломку на місці неможливо, узгоджується найбільш раціональний варіант доставки техніки в наш стаціонарний сервісний центр.

 • Виїзна бригада фірми «Рем СпецТехніка» проходить спеціальне навчання і постійно його продовжує, накопичуючи досвід.
 • На всі замінені запасні частини надається гарантія терміном до 12-ти місяців.

Для того щоб замовити виїзне обслуговування навантажувачів в «Рем СпецТехніка», достатньо зателефонувати нам за телефоном (096) 391-33-45 Володимир

 

Ремонт складської техніки BT

До складської техніки відносяться спеціальні пристрої, призначені для навантаження і переміщення вантажів на певну висоту і невеликі відстані в умовах складу, торгового залу гіпермаркету і комерційної зони. Вона функціонує в невеликих просторах, тому має конструктивні особливості. Ремонт складської техніки BT відрізняється своєю специфікою, тому звичайні СТО не беруться за таку роботу.

 

Види техніки для складу

штабелер КиївІснує кілька груп спецтехніки для поліпшення роботи складу:

вилкові навантажувачі – підлогові машини для підняття/опускання, навантаження/розвантаження, переміщення і складування товарів;

річтраки – різновид штабелерів, піднімає коробки на висоту до 13 м і розвиває швидкість до 14 км/год;

складські візки – двох чи чотириколісні механізми з ручним або гідравлічним приводом для транспортування вантажів в межах приміщення;

підйомне обладнання платформи і столи з гідравлічним або електромеханічним приводом для підйому важких вантажів і автомобілів;

штабелери – гідравлічні, електрогідравлічні та електромеханічні машини, які переміщують коробки за допомогою встановлення їх один на одного.

Всі ці механізми можуть бути самохідними або ручними. Але великі склади і компанії-вантажоперевізники не можуть обійтися без них.

 

Послуги компанії Рем СпецТехніка з ремонту електронавантажувачів BT:

двигун ТойотаДіагностика электро навантажувачів BT
Заміна водяного насоса BT
Заміна прокладки ГБЦ BT
Заміна гальмівних колодок BT
Заміна радіатора на электро погрузчике BT
Заміна маслозйомних ковпачків BT
Заміна роликів каретки щогли BT
Заміна рульових пальців BT
Ремонт двигуна электро навантажувача BT
Ремонт коробки перемикання передач на электро погрузчике BT
Ремонт гідравлічної системи електронавантажувача BT
Ремонт вантажопідйомного механізму BT
Заміна шинокомплекта на электропогрузчике BT
Ремонт гальмівної системи BT
Ремонт електрообладнання та заміна деталей електронної системи BT

 

Для того щоб замовити виїзне обслуговування навантажувачів в «Рем СпецТехніка», достатньо зателефонувати нам за телефоном (096) 391-33-45 Володимир, або замовте безкоштовний зворотний дзвінок

Ремонт ВТ в Києві і по Україні обновлено: 15 сентября, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.