Ремонт VMG (TEU) в Києві і по Україні

Ремонт VMG (TEU) в Києві і по Україні

Консультація, діагностика і ремонт VMG (TEU) китайських навантажувачів, штабелеров в Києві і по Україні, виїзними бригадами від Рем СпецТехніка.

Основним завданням нашої компанії є максимальне збільшення терміну служби спецтехніки та зменшення витрат на експлуатацію. Обслуговування техніки здійснюють висококваліфіковані фахівці і інженери. Фахівці якісно проводять ремонт техніки і технічне обслуговування.

 

Зміст:

  • Сервіс, ремонт VMG (TEU) навантажувачів

  • Принципи роботи

  • Дизельні та бензинові навантажувачі

  • Електричні навантажувачі

 

Сервіс, ремонт VMG (TEU) навантажувачів

ремонт VMG (TEU)Сервіс навантажувачів, який виконує наша компанія, володіє всіма необхідними матеріалами для обслуговування техніки. Компанія має в своєму розпорядженні запасом ходових запасних частин, що економить час на ремонт навантажувачів. За бажанням замовника фахівці нададуть консультацію по ремонту спецтехніки.

Ремонт VMG (TEU) навантажувачів проводитися в найкоротші терміни з використанням оригінальних матеріалів і запасних частин. На замінені запчастини оформляється гарантія на 12 місяців.

Роботи з технічного обслуговування, а також з поточного та капітального ремонту навантажувачів виконують кваліфіковані фахівці сервісної служби. Фахівці компанії «Рем СпецТехніка» мають величезний досвід в обслуговуванні навантажувачів, та працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

Капітальний ремонт навантажувачів коштує набагато дорожче, ніж усунення невеликих неполадок. Необхідно проходити регулярну діагностику несправностей в сервісному центрі нашої компанії, де можна виявити збої в роботі спецтехніки та поточний ремонт навантажувачів. Особлива увага приділяється ремонту капітальних двигунів навантажувачів, а також здійснюється настройка і ремонт паливної апаратури.

 

Принципи роботи:

  1. Діагностика навантажувача.
  2. До початку ремонту замовнику повідомляється обсяг робіт і вартість ремонту.
  3. Повна оплата проводиться після виконаного ремонту навантажувача.
  4. Безпомилкове визначення запасних частин для навантажувачів і витратних матеріалів.

 

Дизельні та бензинові навантажувачі

Корпорація VMG (TEU) пропонує сучасну надійну навантажувальну техніку. Основними достоїнствами навантажувачів VMG (TEU) є простота експлуатації, комфорт роботи, екологічна безпека (автонавантажувачі VMG (TEU) оснащені японськими двигунами марок ISUZU, NISSAN, MITSUBISHI, які відповідають світовим директивам про граничні норми викидів). Окремою опцією служить газобалонне обладнання, яке встановлюється на бензиновий навантажувач, що дозволяє робити експлуатацію більш економічною.

Кваліфікований персонал компанії «Рем СпецТехніка» допоможе вибрати оптимальний варіант комплектації автонавантажувачів, відповість на будь-які питання про технічні можливості і експлуатаційних характеристиках.

 

Електричні навантажувачі

Корпорація VMG (TEU) пропонує сучасну надійну навантажувальну техніку. Основними достоїнствами электро навантажувачів VMG (TEU) є простота експлуатації, комфорт роботи, компактні розміри, що дозволяє безперешкодно маневрувати в обмеженому просторі складських приміщень.

Кваліфікований персонал компанії «Рем СпецТехніка» допоможе вибрати оптимальний варіант комплектації автонавантажувачів, відповість на будь-які питання про технічні можливості і експлуатаційних характеристиках.

 

Ремонт VMG (TEU) в Києві і по Україні обновлено: 9 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.