Ремонт TFN в Києві і по Україні

Ремонт TFN в Києві і по Україні

Ремонт TFN в Києві і по Україні бригадами на виїзді у вас. Ремонт і сервісне обслуговування навантажувачів. Власний сервісний центр компанії Рем СпецТехніка надає послуги з ремонту і обслуговування всіх видів складського обладнання. Оперативність і висока якість виконуваних робіт — головні переваги сервіс-центру Рем СпецТехніка в Києві.

Зміст:

— Спектр послуг

— Переваги співпраці з компанією Рем СпецТехніка

— Навантажувачі TFN

— Автонавантажувач TFN

— Електричний навантажувач

— Складські автонавантажувачі від компанії TFN

— Компанія «Рем СпецТехніка» ремонтує наступні види автонавантажувачів

Спектр послуг:

  1. ремонт TFNгарантійний ремонт китайських навантажувачів;
  2. капітальний ремонт складської техніки;
  3. технічне обслуговування обладнання.

Великий досвід в обслуговуванні та ремонті навантажувачів, автонавантажувачів та іншої складської техніки дозволяє фахівцям на високому рівні справлятися з роботами будь-якої складності. Послуги надаються в найкоротші терміни.

При роботі зі складними несправностями застосовується спеціалізована комп’ютерна техніка, що дозволяє точно діагностувати неполадки. Деякі категорії робіт, такі як наприклад ремонт навантажувачів в Києві, можуть здійснюватися на базі замовника.

 

Переваги співпраці з компанією Рем СпецТехніка:

  1. Можливість проведення регулярного планового технічного огляду обладнання, своєчасне виявлення недоліків.
  2. Забезпечення безаварійної експлуатації обладнання.
  3. Своєчасне виявлення і усунення технічних несправностей.
  4. Повний комплекс сервісних послуг.
  5. Залишити заявку на обслуговування техніки ви можете за телефонами (096) 391-33-45 або через форму на сайті.

Навантажувачі TFN

Це газобензинові, бензинові та дизельні вилочні навантажувачі, а також електричні машини, які ми пропонуємо купити в Києві і регіонах за низькими цінами. У нашому каталозі представлені наступні моделі і типи.

 

Автонавантажувач TFN

Автонавантажувач TFN — навантажувач китайський навантажувач, укомплектований ключовими технологічними вузлами японського виробництва, ДВС Isuzu (Японія), Yanmar або Cammins. Даний навантажувач збирається в Китаї, що дозволяє істотно знизити його вартість без шкоди якості. Машина чудово пристосована для експлуатації в умовах російських складів.

Вантажопідйомність газобензинових навантажувача — до 5 т, дизельного навантажувача — до 16 т.

 

Електричний навантажувач

Електричні навантажувачі TFN відрізняється низькою ціною. Працюють від акумуляторної батареї великої ємності. Електричний навантажувач — чудова спецтехніка для складу, вона невибаглива в обслуговуванні і призначена для роботи в умовах інтенсивних вантажопотоків, особливо на складах, де пред’являються підвищені вимоги до рівня вихлопних газів. Вантажопідйомність — від 1 до 3 т.

 

Складські автонавантажувачі від компанії TFN

навантажувачСучасне складське господарство неможливо уявити без такого виду спецтехніки, як автонавантажувачі. Продажі цього виду спеціального обладнання, що працює на рідкому паливі, незмінно демонструють відмінні результати.

Призначені автокари для виконання вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування і розміщення вантажів різних габаритів і тоннажу на території складських приміщень.

Необхідно при їх застосуванні враховувати фактор викиду в навколишнє атмосферу вихлопних газів. Тому приміщення обов’язково повинно бути або оснащено потужною системою вентиляції, або ставитися до розряду відкритих майданчиків або напівзакритих ангарів. Для невеликих же складів оптимальними будуть електронавантажувачі або штабелери.

 

Компанія «Рем СпецТехніка» ремонтує наступні види автонавантажувачів:

Газобензинові автокари. Відмінною рисою є одночасне використання в якості палива і бензину, і газу. Перший вид — для запуску двигуна, а другий — для виконання основних робіт. Найчастіше застосовуються в напівзакритих ангарах.

Дизельні автонавантажувачі. Вартість їх при високому ККД відносно невелика. Основна область застосування — відкриті майданчики. Пояснюється це тим, що вони генерують при роботі дуже високий рівень шуму (7-80 Дб) і виділяють великий обсяг шкідливих речовин. За потужністю дизельні моделі перевершують інші аналоги. Ефективно використовуються при переміщенні і навантаження / розвантаження габаритних і великовагових вантажів.

Електронавантажувачі. Дуже добре підходять для роботи в закритих приміщеннях. Екологічна безпека та низький рівень шуму — незаперечні переваги цього виду техніки. Мобільні і маневрені, вони прекрасно справляються з завданнями з транспортування вантажів навіть в невеликих приміщеннях і в умовах обмеженого простору. При цьому електрокари прості в управлінні і багатофункціональні.

 

Ремонт TFN погрузчика, найбільш поширені поломки:

двигун ТойотаЗаміна генератора
Заміна датчика
Заміна диска зчеплення
Заміна контролера
Заміна кошика зчеплення (з диском)
Заміна масла АКПП
Заміна масла в двигуні з фільтром
Заміна підшипника
Заміна помпи (водяного насоса)
Заміна потенціометра
Заміна радіатора
Заміна реверсу
Заміна ременя
Заміна рульових наконечників
Заміна стартера
Заміна підсилювача рульового
Заміна шин супереластик
Заміна шінокомплекта
Заміна шкворня
Заміна елемента АКБ
Прокачування паливної системи
Прокачування гальмівної системи
Промивання паливного бака
Промивання паливної системи
Ремонт TFN АКПП
Ремонт TFN ГПУ (щогли)
Ремонт TFN двигуна
Ремонт TFN контролера
Ремонт потенціометра TFN
Ремонт TFN ТНВД
Ремонт гальмівної системи TFN
Ремонт TFN тягової АКБ
Ремонт TFN керованого моста
Ремонт TFN електродвигуна
Ремонт електропроводки TFN
Установка ТНВД

Ремонт TFN в Києві і по Україні обновлено: 23 мая, 2019 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.