Ремонт STILL всієї складської техніки в Києві та Україні

Ремонт STILL всієї складської техніки в Києві та Україні

Наші послуги спрямовані на повне задоволення потреб клієнта, особливість наших програм — індивідуальні та гнучкі умови. Работаємо по Києву, наши виєздні бригади вже зараз працюють по всій Україні!

Ми пропонуємо Вам обрати один з найбільш оптимальних набір послуг: консультація, діагностика, ремонт всієї складської техніки компанії STILL. Для уточнення деталів, зв’яжіться з нами любим удобним для вас методом. Або подзвоніть нашому менеджеру за телефоном: (096)391-33-45

 

Зміст:

  • Ремонт STILL всієї складської техніки

  • Ми пропонуємо

  • Історія STILL

 

Ремонт STILL всієї складської техніки

Ми проізводимо ремонт STILL всієї складської техніки вже багато років!
Наша технічна служба має спеціальної діагностичною системою, діагностичним обладнанням для техніки STILL, з допомогою якого часу на ремонт і діагностику несправностей скорочується в рази.

Шасі, двигун або щогла — всі механічні та електричні компоненти вантажівки повинні функціонувати зовсім.

 

Ми пропонуємо ремонт

Ми пропонуємо ремонт — також на особливо вигідних умовах — повний комплект послуг по ремонту, обслуговуванню техніки STILL.

Електричні навантажувачі STILL,

Дизельні та газові навантажувачі,

 

Річтраки STILL,

Комплектувальники STILL,

 

 

Тягачі STILL,

Вузькопрохідні комплектувальники STILL,

 

 

Електричні візки STILL,

Штабелери STILL

 

Історія STILL

штабелер ШтиллКомпанія STILL працює на світовому ринку складського обладнання понад 50 років, займаючись виробництвом вантажно-розвантажувальної техніки, тягачів і автомобілів. Штат компанії складається з шести тисяч співробітників. Для виробництва техніки використовується 4 заводу. Компанія має понад 14 філій і 20 дочірніх компаній по всьому світу, не рахуючи розвиненою дилерської мережі.

STILL намагається повністю задовольнити вимоги не тільки провідних промислових підприємств, а також орієнтується на задоволення вимог компаній середнього та малого розміру. Основними принципами в роботі STILL є виробництво якісної і надійної техніки з використанням останніх наукових інновацій.

В асортименті особливе місце за високої затребуваності займають вилочні навантажувачі. Вони випускаються з електричним, газовим і дизельним приводом. Для виробництва навантажувачів використовуються тільки високоякісні матеріали. Техніка відрізняється високою працездатністю і тривалим терміном експлуатації. Вся продукція STILL відповідає не тільки міжнародним стандартам якості та безпеки, а також вимогам ГОСТ 27873-88.

Під торговою маркою STILL випускається велика кількість найрізноманітнішої багатофункціональної вантажно-розвантажувальної техніки. Кожна з моделей має повний перелік опису характеристик, тому будь-якому клієнту буде легко підібрати техніку, найбільш підходящу під певні параметри та особливості роботи. В асортименті є не тільки електронавантажувачі, автонавантажувачі, а також штабелери, візки різнорівневого підйому та інші найрізноманітніші види навантажувальної техніки.

В STILL розроблена власна система знижок, завдяки якій можна придбати техніку на більш вигідних умовах. На всі моделі STILL надає гарантія виробника. Техніка STILL відповідає всім нормам безпеки, зручності, комфорту і функціональності.

штиль штабелерВикористання на складі або виробничих база навантажувачів STILL значно підвищує ефективність роботи, а також знижує ризик пошкодження вантажів при переміщенні. Техніка володіє високим рівнем автоматизації, а сам процес вантаження і розвантаження за допомогою навантажувачів максимально механізований.

При розробці і випуску техніки STILL концентрує свої ресурси і сили на реалізації концепції партнерства. Саме партнерські відносини відіграють ключову роль при підтримці ділових відносин і STILL роблять все, щоб клієнти компанії могли підтримувати партнерські відносини. Відмітна особливість можливість вибору оптимального набору послуг: ремонт, технічне обслуговування, ТО або страхування техніки.

Завдяки добре розвиненій мережі сервісних центрів, дилерів, а також дочірніх компаній, STILL має договір з 2000 сервісними техніками. Цей показник є одним з найбільших в світі сервісного обслуговування техніки. І саме в цьому напрямку STILL є одним зі світових лідерів.

Наприклад, в STILL прекрасно розвинені спеціальні діагностичні системи для ремонту техніки. В STILL розроблено також власне діагностичне обладнання, використовуючи яке, фахівці сервісних центрів можуть провести діагностику і ремонт в короткі терміни.

Ремонт STILL всієї складської техніки в Києві та Україні обновлено: 18 апреля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.