Зробити ремонт стартер мотора

Зробити ремонт стартер мотора авто і спецтехніки

Зробити ремонт стартер мотора спецтехніки і авто в Києві і по Україні з виїздом сервісної бригади.

Компанія Рем СпецТехніка надає послуги з ремонту стартерів і генераторів в Києві і області.

Зміст:

 • Ремонт стартер мотора спецтехніки і авто

 • Що включає ремонт?

 • Про нашу компанію

 • Офіс в Києві

 • Наша спеціалізація

 • Сервісні бригади

 

Ремонт стартер мотора спецтехніки і авто

ремонт стартер мотораСтартер — це електромотор невеликих розмірів, який необхідний для запуску дизельного або бензинового двигуна. Його якість його функціонування — запорука спокою водія. Якщо ж пристрій стало давати збої, то краще відразу замовити ремонт стартер мотора спецтехніки і авто в Київі. До речі, перевіряти стан і працездатність електростартера рекомендується при кожному технічному обслуговуванні машини.

При неможливості запуску двигуна багато автомобілістів шукають причину в акумулятор пошкоджений. Іноді трапляється, що саме з цієї причини мотор і не запускається. Однак, набагато частіше акумуляторна батарея виявляється справної, але завести двигун все одно не вдається. І навіть після заміни акумулятора з-під капота не чути звуків працюючого мотора. Часто в подібних випадках ремонт стартерів служить єдиним вирішенням питання.

Можна, звичайно, відразу купити новий стартер, але часто така покупка обходиться дорожче ремонту. Більш раціональне рішення — спочатку звернутися до наших фахівців, які протестують агрегат і підкажуть, як краще вчинити. Беручись за ремонт стартерів, ми готові повністю відновити цей вузол пусковий системи — в цьому випадку вам не доведеться витрачати гроші на покупку нового агрегату.

 

Що включає ремонт?

 1. двигун ТойотаРетельне перевірку стану ключових вузлів і працездатності стартера в цілому. Діагностика займає всього п’ятнадцять хвилин, після чого ви отримаєте список деталей, які потрібно замінити, а також перелік елементів зі значним зносом. Зношені деталі можна відразу не міняти, але слід пам’ятати, що їх вихід з ладу можливий в будь-який момент.
 2. Власне сам ремонт стартерів і генераторів. Дана процедура триває не більше однієї години, при сильних пошкодженнях або критичних несправності — один робочий день.
 3. Контроль працездатності стартера. Перевіряємо всі експлуатаційні характеристики на відповідність документації виробника.
 4. Компанія Рем СпецТехніка дає гарантію на замінені запчастини строком на 12 місяців, при цьому на всі встановлені деталі стартера гарантійний термін становить чотири місяці.

 

Про нашу компанію

Компанія Рем СпецТехніка працює на ринку з 2005 року. У нас працюють інженери і технічні фахівці високого класу, які люблять свою роботу і постійно удосконалюються. Наші майстри виконують ремонт генераторів і стартерів для автомобілів всіх марок, також ми проводимо ремонт рульових рейок в Києві з використанням сучасного обладнання для діагностики та металообробки. Великий запас комплектуючих дозволяє нам відразу замінювати будь-які зношені частини електрообладнання.

Партнери Рем СпецТехніки — це багато автопідприємства і автопарки Києва і Київської області. У нас багатий досвід роботи з фізичними та юридичними особами. Проводимо ремонт генераторів і стартерів для спецтехніки і будівельних машин, укладаємо договори на комплексне обслуговування з автопідприємствами і автопарками Києва і Київської області.

 

Офіс в Києві

На ремонт генератора і стартера ми даємо гарантію на півроку, а на замінені деталі гарантійний термін становить чотири місяці. Завжди у продажу нові і відновлені стартери і гненератори в великому асортименті. Так само ми продаємо відновлені нами агрегати за привабливими цінами. Ми вирішуємо проблеми навіть дуже рідкісних і нестандартних моделей. При відсутності необхідної моделі стартера або генератора на складі ми маємо возможність швидкого замовлення на складах виробників.

 

Наша спеціалізація

ремонт движкаРем СпецТехніка — велика команда професіоналів і працюємо в сфері продажу та ремонту автогенераторів, стартерів і рульових рейок більше 8 років.

Ремонт генераторів
Навіть в самих складних випадках на ремонт ми витратимо не більше одного робочого дня. Стандартний час ремонту генератора від однієї години. У нас швидко і чітко проводиться заміна підшипників, доданих мостів, обмоток статора, ми робимо проточку колектора ротора ..

Ремонт рульових рійок
Якісний і недорогий ремонт рульової рейки в Києві, і ціна прийнятна. Приїжджайте на автомобілі до нас в цех і для Вас буде проведена повна діагностика ходової частини автомобіля за вельми привабливою ціною.

Ремонт будь-яких стартерів
Повна перевірка стану ключових вузлів і працездатності стартерів. Діагностика п’ятнадцять-двадцять хвилин, і ви отримаєте список деталей, які потрібно замінити. Далі все залежить від Вас — ремонт або заміна стартера на новий або відновлений — вибирайте самі …

Ремонт електро-моторчиків
Ремонтуємо електродвигуни грубок і моторчики склопідйомники 12-24V, які часто виходять з ладу на автомобілях всіх марок. Якісні деталі і великий досвід дозволяють нам зробити надійний ремонт моторчиків опалювачів для автомобілів будь-яких марок.

 

Сервісні бригади

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».

Платник ПДВ.

Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 • дрібний,
 • середній,
 • капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте мотористу і з’ясуйте деталі: Володимир (096) 391-33-45

Зробити ремонт стартер мотора обновлено: 8 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.