Ремонт системи охолодження двигуна спецтехніки в Києві і по Україні!

Ремонт системи охолодження двигуна спецтехніки в Києві і по Україні!

Система охолодження вашої спецтехніки може вийти з ладу при неправильній експлуатації двигуна, використанні сумнівних охолоджуючих рідин. Також не варто економити на тех. обслуговуванні, тому ми радимо звертатися тільки в професійні сервіси. Ви можете сміливо звернутися в «Рем СпецТехніка».

ремонт системи охолодження двигунаМайстри нашого автокомплексу оперативно проведуть ремонт системи охолодження, заміну комплектуючих (радіатора, термостата, антифризу, вентилятора і ін.) вашого навантажувача. Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі і пропонуємо клієнтам прийнятні ціни, гарантію на проведений ремонт. Наш цех расположен в м. Київ, но наші мобільні бригади по всій Україні.

Телефонуйте нашому мотористу за телефоном +38 (096)391-33-45.

 

Зміст:

  • Ремонт системи охолодження двигуна

  • Рекомендована періодичність ТО

  • Особливості професійного ремонту системи охолодження

 

Ремонт системи охолодження двигуна

Тривала і надійна експлуатація автомобіля безпосередньо залежить від температурного режиму силового агрегату, тому системі охолодження обов’язково має бути приділено достатньо уваги. Своєчасне діагностика знижує ймовірність виникнення непередбачених поломок з проведенням складного і об’ємного ремонту системи охолодження двигуна.

 

Рекомендована періодичність ТО системи охолодження

ремонт двигунівЕксплуатаційні особливості автомобіля неоднакові протягом усього року, тому систему охолодження машини необхідно готувати (налаштовувати) при зміні сезону тільки в професійному автосервісі:

Влітку для стабільної роботи двигуна необхідно забезпечити гарне охолодження агрегату, тому проводиться заміна технічної рідини з ретельним промиванням системи. Особлива увага приділяється стану радіатора і трубопроводів, так як підвищення температури викликає і підвищення тиску в системі охолодження, що при критичних показниках призводить до виходу з ладу силової установки з розгерметизацією охолоджуючої системи.

Підготовка до зими має зворотні принципи — по збереженню тепла для прогріву двигуна. При цьому особлива увага приділяється циркуляції охолоджуючої рідини, яка сама повинна відповідати особливим вимогам і забезпечувати рівномірне прогрівання силової установки з відведенням зайвого тепла в салон машини. Стан усіх з’єднань і трубопроводів також не повинно викликати сумніву, а ремонт системи охолодження повинен бути запланований, так як вихід її з ладу може привести до катастрофічних наслідків для всього двигуна.

 

Особливості професійного ремонту системи охолодження

капітальний ремонт двигунаУ гаражних умовах якісний ремонт системи охолодження просто неможливий, так як повинен забезпечуватися цілий ряд вимог до проведених заходів, що можливо здійснити тільки в професійному автосервісі:

Якість циркуляції охолоджуючої рідини визначити візуально неможливо, так як охолодження агрегату має канали невеликого перерізу, які можуть блокуватися осадовими проявами, що порушує температурну рівновагу двигуна. Тестування стану і прочищення каналів здійснюється тільки на спеціалізованому обладнанні.

Фізичний стан трубопроводів тільки професійний автослюсар зможе визначити по ряду зовнішніх ознак. Причому багатий практичний досвід дозволяє з точністю передбачити майбутні місця несправностей охолодження для своєчасного усунення. А в системі охолодження присутні ще й електронні елементи, перевірка працездатності яких має свої складності.

При ремонті вузлів системи охолодження різних моделей авто застосовуються свої вимоги і комплекс заходів, причому тільки професійний підхід може гарантувати якість ремонту, так як невмілі дії посилюють «діагноз» з підвищенням ймовірності катастрофічних наслідків.

Навіть «банальна» заміна антифризу (тосола) має свою специфіку, тому що повинна супроводжуватися з промиванням системи і контролем технічних параметрів рідини, якісного заповнення і ступеня її циркуляції. Навіть настільки просте захід рекомендується проводити в професійному автосервісі.

Ремонт системи охолодження може включати в себе реабілітаційні заходи або повну заміну вузлів, причому тільки професійні майстри здатні привести агрегат до технічних параметрів нового навантажувача.

Ремонт системи охолодження двигуна спецтехніки в Києві і по Україні! обновлено: 23 мая, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.