Ремонт PRAMAC в Києві і по Україні

Ремонт PRAMAC в Києві і по Україні

Консультація, діагностика і ремонт PRAMAC штабелера в Києві і по Україні спецбригадами від Рем СпецТехніка. Ми надаємо послуги з ремонту штабелерів, своїм клієнтам. Ремонт штабелерів передбачає техогляд, в зв’язку з чим проводиться робота по періодичної перевірки.

Наші висококваліфіковані фахівці, що володіють сучасним якісним інструментом та обладнанням, проведуть високоякісне сервісне обслуговування і ремонт ваших штабелеров.

 

Зміст:

 • Ми виконаємо будь-які необхідні роботи

 • Заміна роликів і коліс

 • Капітальний ремонт

 • Обслуговування та ремонт штабелеров в Києві

 • Електроштабелер PRAMAC LIFTER

 • Сервісні служби

 • Наші переваги

 

Ми виконаємо будь-які необхідні роботи:

 • ремонт PRAMACзаміна рульових коліс і подвілочних роликів
 • заміна пружини рукоятки управління
 • ремонт ручок
 • зварювальні роботи по відновленню геометрії
 • ремонт гідравлічного механізму або гідровузла
 • заміна вилки і її осі
 • заміна підшипників в роликах
 • інші ремонтні роботи за договором

 

Заміна роликів і коліс

Рано чи пізно настає момент коли потрібно ремонт штабелеров, пов’язаний із заміною роликів. Зазвичай виробники штабелеров з метою зниження собівартості своєї продукції встановлюють на штабелери дешеві ролики і колеса. Ми ж пропонуємо Вам установку сучасних роликів і коліс з урахуванням особливостей експлуатації штабелера. Ми також проконсультуємо Вас про правила вибору колісних опор і роликів для штабелера з урахуванням особливостей підлогового покриття вашого складу.

 

Капітальний ремонт

В рамках цієї послуги ми проведемо якісний ремонт штабелера і замінимо всі механізми і вузли, що виробили свій ресурс. Також в ході капітального ремонту ми очистимо штабелер від бруду та корозії, повернувши йому первісний вигляд. Про вартість і гарантії на капітальний ремонт штабелера ви зможете дізнатися у наших менеджерів.

 

Обслуговування та ремонт штабелеров в Києві

Наша компанія проводить обслуговування та ремонт гідравлічних штабелерів і электроштабелеров (всіх типів і виробників) в Києві і регіонах України за доступними цінами.

Ми пропонуємо власникам складів, на яких експлуатуються понад 10-15 штабелеров і гідравлічних візків їх обслуговування та поточного ремонту за договором. Кожен обумовлений у договорі проміжок часу (місяць) наші фахівці будуть здійснювати діагностику та профілактику роботи ваших візків прямо на місці. Дана послуга дозволить продовжити термін експлуатації вашої складської техніки і забезпечить безперебійну роботу на складі! Завдяки висококваліфікованому техобслуговування гідравлічних візків вам не доведеться хвилюватися за справний стан вашого складського обладнання!

 

Електроштабелер PRAMAC LIFTER

Електроштабелери PRAMAC LIFTER зарекомендували себе в України виключно з позитивного боку. На електроштабелери фірми PRAMAC LIFTER Ви не знайдете незадоволених покупців. На Електроштабелер стоять досить потужні акумулятори, так що можна сміливо працювати не один день. А коли зарядка акумулятора буде закінчуватися, то вам не складе труднощів його швидко зарядити, тому що в комплект входить вбудований зарядний пристрій.

Даний електроштабелери оптимально підійде там де ручним штабелер працювати вже важко, але інтенсивність роботи ще не велика. За допомогою нього можна легко зняти (поставити) вантаж з машини або невеликого по висоті стелажа.

 

Сервісні служби

Наявність сервісної служби в компанії Рем СпецТехніка, дозволяє не тільки забезпечити гарантію проданої складської техніки — самохідним штабелерам, а й забезпечувати безперебійну роботу техніки і в післягарантійний період. Висококваліфіковані фахівці, укомплектовані необхідним обладнанням і запчастинами, дозволяють своєчасно і як правило за один виїзд до клієнта визначити несправність і відремонтувати штаблери.

Одним з переваг штабелерів PRAMAC, ARMANNI, VENI, BT є її висока ступінь ремонтопридатності. Це означає, що всі деталі і вузли легко доступні механіку і дозволяють в найкоротші терміни провести необхідну діагностику, регламентні роботи по ТО, перевірку і протяжку вузлів, механізмів, електричних ланцюгів, зміну масла в гідравліки і т.д.

Однак, за Вашим бажанням, ремонт і обслуговування техніки може провести і наш кваліфікований фахівець, тим більше, якщо мова буде йти про серйозного ремонту.

Безумовно, багато що залежить від дбайливого ставлення до техніки: в цьому випадку Ви істотно заощадите кошти на можливі ремонтні та відновлювальні роботи, причому періодичність оновлення парку наземного транспорту також помітно скоротиться.

Так само ми надаємо безкоштовну консультацію по експлуатації, ремонту і обслуговуванню складської техніки для наших клієнтів. Ми гарантуємо оперативність відповіді і оптимальні терміни виконання всіх необхідних робіт.

 

Наші переваги:

 1. Наявність сервісної служби по ремонту та обслуговуванню складської техніки;
 2. Работа сертифицированно «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду»;
 3. Плательщик ПДВ. Наличный и безналичный расчет;
 4. Досвідчені фахівці сервісної служби з електромеханіки і електроніки штабелеров;
 5. Ремонт і обслуговування штабелеров з виїздом до клієнта;
 6. Наявність запчастин для штабелерів на складі в Києві;
 7. Гарантія на замінені запчастини 365 днів.

 

Комментарии к этому сообщению закрыты.