Ремонт OM Pimespo в Києві і по Україні

Ремонт OM Pimespo в Києві і по Україні

Ремонт OM Pimespo складської техніки в Києві і по Україні бригадами на виїзді, від Рем СпецТехніка. Будь-який клієнт, ремонтуючи в нашій компанії складську техніку, може розраховувати на її передпродажну підготовку, гарантійне обслуговування, плановий огляд і ремонт всієї складської техніки OM PIMESPO.

Проведення періодичних ТО дозволяє збільшити термін служби техніки. Оформити заявку на проведення ремонту можна через спеціальний форму на сайті. Для зв’язку з нашими представниками достатньо вписати свою номер телефону, після чого вам зателефонують протягом хвилини, або дзвонить напряму менеджеру OM PIMESPO (096) 391-33-45.

 

Зміст:

— Ремонт складської техніки OM Pimespo (Італія) включає в себе

— Ремонт OM Pimespo складської техніки

— Якісний і надійний сервіс

— Виїзні бригади по Україні

Ремонт складської техніки OM Pimespo (Італія) включає в себе:

 • ремонт OM PimespoВиїзд на місце експлуатації самохідного візка, або її доставку в стаціонарний ремонт (у разі необхідності серйозного ремонту).
 • Діагностика і оцінка доцільності (рентабельності) проведення ремонту самохідної електричної візки.
 • Підбір запасних частин необхідних для ремонту самохідного техніці.
 • Узгодження вартості і строків проведення ремонту самохідної електричної візки з замовником.
 • Безпосередньо ремонт електричної візки після затвердження замовником.
 • Тестові випробування і перевірка працездатності контрольними вантажами, усунення виявлених недоліків.
 • Оформлення повного пакету документів і повернення візка (після ремонту в нашому стаціонарному сервісі).
 • Гарантія на замінені запчастини 360 (Триста Шістдесят) днів з дати передачі відремонтованої техніки замовнику.

Ремонт OM Pimespo складської техніки

Складська техніка значно полегшує роботу вантажних терміналів, супермаркетів і великих вантажоперевізників. Автоматизований транспорт для укладання палет прискорює процес переміщення і розміщення вантажів, знижуючи витрати на утримання додаткових одиниць персоналу.

В процесі безперервної експлуатації спостерігається зношування частин і вихід з ладу деяких вузлів. Компанія Рем СпецТехніка здійснює поточне обслуговування та ремонт OM Pimespo складської техніки.

Якісний і надійний сервіс

Багатолітній досвід роботи в продажу, гарантійне і післягарантійний сервіс дозволив досягти високої швидкості реагування на заявки та проведення якісного ремонту.

Ми впевнені в тому, що наші співробітники здійснюють безпомилкову діагностику і коректну заміну комплектуючих, тому даємо гарантію на замінені запчастини 360 днів.

Більшу частину поломок вдається усунути безпосередньо на об’єкті замовника:

 • Діагностика електроприводу;
 • Заміна комплектуючих гідравлічної системи;
 • Ремонт електрогальмами;
 • Заміна рухомих частин навісного обладнання;
 • Демонтаж / монтаж ущільнюючих з’єднань;
 • Заміна гідравлічної рідини.

Виїзні бригади по Україні

Виїзні бригади по Україні дозволяють швидко та оперативно проводити екстрений ремонт складської техніки OM PIMESPO. Наші майстри виїжджають на виклик, маючи в своєму розпорядженні мобільним діагностичним обладнанням. Весь комплекс робіт проходить в кілька етапів:

 1. Попередній огляд і визначення несправності;
 2. Складання списку запчастин, які потребують заміни;
 3. Узгодження кошторису з замовником;
 4. Безпосереднє виконання всіх послуг;
 5. Проведення розрахунків та підписання акту прийому робіт.

Такі методи дозволяють знизити час простою дорого складського обладнання, скоротити терміни ремонту. Оперативність та швидкість усунення неполадок пояснюється не тільки професіоналізмом, а й постійною наявністю потрібних запчастин.

Будь-який клієнт, ремонтуючи в нашій компанії складську техніку, може розраховувати на її передпродажну підготовку, гарантійне обслуговування, плановий огляд і ремонт всієї складської техніки OM PIMESPO. Проведення періодичних ТО дозволяє збільшити термін служби техніки.

Оформити заявку на проведення ремонту можна через спеціальний форму на сайті. Для зв’язку з нашими представниками достатньо вписати свою номер телефону, після чого вам зателефонують протягом хвилини, або дзвонить напряму менеджеру OM PIMESPO (096) 391-33-45.

Комментарии к этому сообщению закрыты.