Ремонт мотора JAC

Ремонт мотора JAC

Ремонт мотора JAC Київ

Ремонт мотора JAC в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт мотора JAC в Києві і по Україні.

Ремонт мотора JAC проводиться нашою спеціалізованою командою співробітників, завдяки якій ремонт дизельних мотора, вироблених в нашій компанії, характеризується високою якістю і привабливими цінами на послуги для клієнта.

Спеціалізація служби Рем СпецТехніка — всі мотори середніх і важких вантажних автомобілів і складської техніки. На складах, дорозі і бездоріжжі в тому числі більшість тракторів, екскаваторів, міні-навантажувачів. Вантажники і підйомники для людей, в тому числі компактні версії.

Капітальний ремонт двигуна відбувається в нашому цеху. Охоплення від невеликих газових двигунів до великих дизелів. Все зроблено нашими сертифікованими техніками.

Ми спеціалізуємося на комплексному ремонті навантажувачів, ричтраков і рокл. Ми також пропонуємо мобільну послугу до місця замовлення.

Зв’яжіться з нашим інженером мотористом тел: (096) 391-33-45 (вайбер).

Зміст:

— чому ми
— сервісні бригади
— ремонт двигунів JAC
— Рем СпецТехніка
— опис послуг
— обсяг робіт ремонт мотора JAC
— капітальний ремонт моторів JAC

Чому ми

 1. ремонт мотора JAC моторів київ діагностика консультація навантажувача ричтраков складської техніки Україна htvjyn vjnjhfСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 4. Гарантія замінені запчастини 365 днів.

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

Ремонт мотора JAC

Кап ремонт мотораКоли вам потрібно терміновий ремонт мотора JAC, найбільш зручною стратегією ремонту є залучення механіка до вас. Транспортування будівельного або ландшафтного обладнання сама по собі є важким завданням, позбавте себе від тягаря і зв’яжіться з Рем СпецТехніка для ремонту мотора вашого важкого устаткування!

Якщо ви перебуваєте в межах України, ми вирушимо до вас з повністю укомплектованим сервісним вантажівкою для вашої трансмісії або ремонту вантажівки. Зателефонуйте нам і опишіть характер вашого ремонту, чи потрібні вам конкретні деталі для ремонту двигунів важкого устаткування, трансмісії і т. д. Якщо ви не впевнені, чи зможемо ми виконати ваш ремонт у вас, все одно зателефонуйте і запитайте, ми подивимося, якщо це можливо!

Наші сервісні вантажівки схожі на мобільні ремонтні майстерні. Коли ви звернетеся до нас з приводу ремонту мотора важкої техніки JAC або для вашого дизельного вантажівки, ми приїдемо повністю обладнаними для вирішення будь-яких ваших проблем. Мотори — друга натура техніків Рем СпецТехніка, ви будете вражені ефективністю і якістю ремонту вашого мотора!

Коли телефонуйте в наш офіс, найкраще надати якомога більше інформації про характер вашого ремонту. Чим більше деталей ви надасте, тим легше ми зможемо усунути конкретні проблеми. Будь то загальний ремонт навантажувача або щось більш конкретне, наприклад, ремонт коробки передач, ми підготуємося з відповідним обладнанням.

Ремонт мотора JAC вантажних автомобілів на місці — це наш хліб і масло, велика частина нашого досвіду полягає в тому, щоб повернути великі дизельні вантажівки на дорогу, коли вони зламаються. Якщо ви потребуєте невідкладної допомоги на місці ремонту, будь ласка, негайно зв’яжіться з нами, ми скоро можемо отримати ремонт спецтехніки.

Для довгострокового технічного обслуговування, такого як повномасштабний ремонт мотора або коробки передач, будь ласка, зв’яжіться з нами для діагностики, ми можемо доставити ваш навантажувач в нашу майстерню і знову запустити вас в експлуатацію.

Ми також пропонуємо технічне обслуговування і АКПП! У нас також є мобільний ремонт на місці. Для термінового ремонту зв’яжіться з нами.

Запитайте про наші зварювальні послуги.

Рем СпецТехніка

ремонт ManitouРемонтне обслуговування мотора важкої техніки відрізняється від інших.

Двигуни стають більше, обладнання стає більш спеціалізованим, а навички, необхідні для добре виконаної роботи, різко зростають. В результаті ремсервис повинен бути більш спеціалізованим, ніж аналогічні галузі механічного ремонту. Рем СпецТехніка — це компанія з ремонту двигунів, яка робить додатковий крок для надання допомоги на дорогах і обслуговування важкої техніки на місці.

Наша мета — зробити ремонт вашої спецтехніки максимально зручним, це те, що відрізняє нас від наших конкурентів. Якщо ви перебуваєте в межах України, ми вирушимо до вас за допомогою!

 • дизельні вантажівки

Під поверхнею великий бурової установки знаходиться складний двигун з декількома рухомими частинами. Ми розглянемо ваш вантажівка і проведемо великий ремонт мотора.

 • складське устаткування

Складське обладнання має масу спеціалізованих частин, які повинні бути ідеальними, щоб функціонувати. Ми розглянемо ваше складське обладнання та зробимо необхідні заходи для ремонту.

 • ландшафтне обладнання

Масштабний ландшафт вимагає великих машин. Без них робота стає в геометричній прогресії складнішою, ми готові надати ремсервис для двигунів вашого ландшафтного обладнання.

Опис послуг

Ми обслуговуємо двигуни складської техніки, внедорожне обладнання та вантажівки на місці і в нашому ремонтному центрі.

Повністю обладнані бригади для діагностики і ремонту, в яких встановлені ноутбуки з новітнім програмним забезпеченням для двигунів, гальм, трансмісій і силових ліній, для усунення несправностей і ремонту більшості систем, використовуваних основними виробниками. Крім того, у нас є інструменти для ремонту і сканування, щоб зробити ремонт мотора JAC або обслуговування максимально ефективними та своєчасними.

Спеціалізація служби Рем СпецТехніка — всі мотори JAC середніх і важких вантажних автомобілів і складської техніки. На складах, дорозі і бездоріжжі в тому числі більшість тракторів, екскаваторів, міні-навантажувачів, навантажувачі та підйомники для людей, в тому числі компактні версії. Внутрішній ремонт мотора відбувається в нашому цеху. Охоплення від невеликих газових двигунів до великих дизелів. Все зроблено нашими сертифікованими техніками.

Наші клієнти не повинні турбуватися про покупку запасних частин. Після перевірки несправності ми попередньо оцінюємо обслуговування і замовляємо деталі, необхідні для проведення ремонту.

Ми професійна компанія, ми надаємо послуги на найвищому рівні.
Зв’яжіться з нами: (096) 391-33-45.

Обсяг робіт ремонт мотора JAC

Головка мотора JAC:

набір прокладок мотора JAC,
гідравлічні штовхачі мотора JAC
арматура мотора JAC
напрямні мотора JAC.

Блок мотора JAC:

комплект прокладок і гвинтів мотора JAC,
поршні мотора JAC,
кільця мотора JAC
основний підшипник мотора JAC
колінчаті підшипники мотора JAC.

Аксесуари для мотора JAC:

привід приводу гідроприводу + водяний насос мотора JAC
турбокомпресор мотора JAC
двомасових колесо мотора JAC
регенерація уприскування мотора JAC.

Ремонт блоку мотора JAC:

ремонт головки мотора JAC
обрізка блоку мотора JAC
шліфування вала мотора JAC
ремонт шатунів мотора JAC
розбирання та збирання мотора JAC.

Капітальний ремонт моторів JAC

ремонт моторовМи виконуємо капітальний ремонт моторів JAC, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском моторів JAC
вирівнювання корпусу моторів JAC
регенерація часу JAC (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими JAC (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала JAC
регенерація шатунів JAC (опори, заміна рукава)
регенерація головок JAC (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів JAC (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса JAC (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса JAC
регенерація компресора JAC
заміна втулок поршневий головки JAC
обмін ущільнення моторів JAC
регенерація турбонагнетателя JAC
регенерація радіатора JAC
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів JAC і т. д,
початкова притирання моторів JAC
за бажанням замовника ми можемо провести випробування двигуна JAC на динамометрі.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті мотора, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

Ремонт мотора JAC обновлено: 16 января, 2020 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.