Ремонт Mima в Києві і по Україні

Ремонт MIMA в Києві і по Україні

Діагностика, консультація і ремонт MIMA всієї техніки з Китаю в Києві і по Україні сертифікованими бригадами. Зробити ремонт складської техніки і техніку для складу з Китаю за вигідними цінами в компанії «Рем СпецТехніка» заводу-виробника бренду MIMA.

Зміст:

  • Ремонт навантажувачів і сервіс техніки

  • Компанія «Рем СпецТехніка»

  • Техніка MIMA

 

Ремонт навантажувачів і сервіс техніки

ремонт MimaЯкщо з якої-небудь причини ваша техніка вийшла з ладу, не варто намагатися відновити її своїми силами або звертатися до фахівців сумнівної рівня кваліфікації. Не дуже якісна робота може стати причиною нових поломок, вивести підйомно-транспортну техніку повністю з ладу і мати незворотні наслідки для окремих агрегатів даного виду обладнання. Крім того, ви втратите дорогоцінний час і гроші.

Тому рекомендує звертатися до фахівців, які дбають про репутацію компанії, гарантують якісний і своєчасний ремонт навантажувачів та догляд за садом від китайських виробників.

Сервісний центр з технічного обслуговування і ремонту навантажувачів ТОВ «Рем СпецТехніка» пропонує повний спектр послуг з гарантійного і післягарантійного технічного обслуговування, діагностики, поточного і капітального ремонту навантажувачів, а також окремих агрегатів.

Ми укладаємо договори на відновлювальні ремонти дизельних і електричних навантажувачів моделей MIMA. Наше виробництво виконує капітальний ремонт:

дизельних двигунів

автоматичних коробок передач

провідних і керованих мостів

підйомних пристроїв

Гарантія на замінені запчастини «MIMA» 365 днів.

 

Компанія «Рем СпецТехніка»

«Рем СпецТехніка» — це флагман абсолютно нового для нашої країни професійного постачальника складської техніки. Наше покликання, це не ремонт складської техніки і обладнання найвищої якості, але і унікальне найповніше і швидке обслуговування складської техніки кожного нашого клієнта, що підвищує рівень і працездатність підприємств в Україні.

При реалізації наших проектів ми залучаємо в команду професійних інженерів, передових конструкторів — тих людей, чиє кредо — бути справжніми професіоналами, готовими передати свою майстерність учням. Ми можемо не тільки відремонтувати техніку, яка необхідна саме нашому клієнтові, враховуючи характер і вид робіт, але і приймаємо до роботи великі проекти по обслуговуванню.

«Рем СпецТехніка» — ця ціла лабораторія професіоналів з багаторічним досвідом, які будуть підбирати, постачати, монтувати і обслуговувати всю Вашу техніку. Для нас немає нічого неможливого, ми впораємося з будь-яким завданням!

Ми цінуємо кожну хвилину роботи Вашого підприємства і знаємо, що таке простий техніки, тому: Наші співробітники та сервісні інженери працюють на Вас 24 години на добу (!), Такого немає ні в однієї організації в Україні!

Ми щиро віримо, що саме такий підхід до кожного нашого клієнта, спрямований на вдосконалення підприємств в цілому, потрібен зараз нашій країні.

«Рем СпецТехніка» реалізує всі свої проекти без державного фінансування.
Більш ніж за 8 років роботи в Київському регіоні і по Україні компанія «Рем СпецТехніка» підтвердила високий статус своїх проектів і контрактів, як своїм колегам по ринку, так і покупцям, зібравши в свою скарбничку найбільш авторитетні контракти і проекти, що існують не тільки на столичному ринку, але і по всій Україні.

 

В особі нашої компанії, Ви знайдете надійного партнера!

 

Техніка MIMA

Повна назва: BANYITONG SCIENCE AND TECHNOLOGY DEVELOPING CO., LTD. (MIMA)

Іноваційна та Високотехнологічна складська техніка з Китаю від заводу-виробника BANYITONG SCIENCE & TECHNOLOGY DEVELOPING CO., LTD. (Баньітон КО.) Була заснована в 1994 році, спеціалізується на розробці і виробництві складської та підйомно-транспортної техніки, електричних складських вантажівок і обладнання.

На сьогоднішній день вся техніка випускається під брендом MIMA. Компанія має державні патенти на технічні винаходи, сертифікати якості, а також нагороди за внесок в інноваційні розробки.

Завод поставляє техніку по всьому світу і пропонує кращу на ринку техніку по співвідношенню ціна — якість!

Бренд MIMA з потужною науково-дослідної та інноваційної командою компанії прагне до мети: безпеку і міцність, зручність і енергозбереження.

Продукція представлена в понад 80 країнах по всьому світу!

Ремонт Mima в Києві і по Україні обновлено: 15 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.