Ремонт Maximal в Києві і по Україні

Ремонт Maximal в Києві і по Україні

Ремонт Maximal навантажувачів в Києві і по Україні сервісними виїзними бригадами. Рем СпецТехніка за роки своєї роботи на ринку вантажно-розвантажувальної техніки змогла придбати багатий досвід в ремонті навантажувачів Maximal.

Завдяки цьому, компанія заслужила довіру клієнтів, що користуються нашими послугами з ремонту різних моделей техніки, яка використовується в умовах складських господарств.

 

Зміст:

  • Ремонт всіх відомих марок навантажувачів і складської техніки

  • Китайські навантажувачі Maximal

  • Ремонт Maximal найбільш часті види поломок і погрузчика

 

Ремонт всіх відомих марок навантажувачів і складської техніки

ремонт MaximalКомпанія Рем СпецТехніка — ремонт всіх відомих марок навантажувачів і складської техніки, аутсорсинг сервісних послуг. Компанія проводить за низькими цінами ремонт всіх видів навантажувачів, автонавантажувачів, електронавантажувачів, складської техніки, ричтраков, електроштабелер, штабелерів, паллетоперевозчіков, комплектовщиков, транспортувальників палет.

Аутсорсинг сервісу навантажувачів і складської техніки позбавляє від необхідності утримувати свій штат механіків, навіть при великому парку техніки. Надамо найвигіднішу пропозицію на ремонт вашого підйомно-транспортного устаткування. Широкий вибір запасних частин: шини, тягові акумулятори, навісне обладнання та інші запасні частини недорого на будь-які бренди підйомно-транспортного устаткування.

У нас обслуговується техніка німецьких виробників: Linde (Лінда, Лінде), Jungheinrich (Юнгхайнріх), Still (Штілле); європейська та американська техніка: Atlet (Атлет), Clark (Кларк), Crown (Краун), Yale (Ял), Hyster (Хайстер, Хистер); японські Komatsu (Комацу), Toyota (Тойота), Mitsubishi (Міцубісі, Міцубіші), TCM (ТСМ), Nissan (Ніссан), Nichiyu (Нічіу, Нічию); корейські Hyundai (Хендай), Doosan (Дусан); китайські навантажувачі Heli (Хелі), Hangcha (Хангча, Ханча), Maximal (максимал), Jac (Джак, Жак) та інші марки вантажної техніки з Європи і Азії (Китаю).

 

Китайські навантажувачі Maximal

ремонти дизельних двигунівZhejiang Maximal Forklift Co.Ltd. (Maximal-максимал) — один з виробників техніки, призначеної для складських і промислових приміщень. Все обладнання збирається в КНР. Компанія більшу частину виробництва орієнтує на експорт в країни Євросоюзу і США.

Над створенням китайського навантажувача Maximal працює понад 500 осіб. У компанії є шість патентів на вироблену техніку і тридцять на промислові зразки. Для виробництва машин застосовуються сучасні технології, розроблені в передових американських дослідницьких центрах.

Компанія Maximal має промисловий комплекс площею 130000 кв. метрів і інвестиції загальним обсягом 6,5 тис. доларів. Власні конвеєри для складання устаткування, сучасна комп’ютерна мережа для проведення різних тестів, автоматизована зварювальний лінія і багато іншого мають в своєму арсеналі для виробництва високоякісних машин.

Вся техніка проходить передпродажну підготовку, проводиться комплексна діагностика, а також пропонується повний пакет послуг з технічного обслуговування в період гарантії і після.

Основні ринки збуту:

  1. США,
  2. Німеччина,
  3. Італія,
  4. Франці,
  5. Україна,
  6. Росія.

Протягом трьох років Maximal посідав перше місце серед своїх конкурентів на території Росії. Компанія з виробництва навантажувачів максимал використовує інноваційні технології, невідомі навіть Японським виробникам.

Відмінною рисою навантажувача Максимал є те, що Maximal вимагає скорочений час на ремонт, це дозволяє зменшити виробничий простий. Дані машини заслужили репутацію надійних, якісних і відмовостійких виделкових автонавантажувачів. Вони є самим незамінним обладнанням в складських і виробничих приміщеннях, які будуть працювати в будь-яких умовах. Кожна деталь має європейську якість, відповідає всім стандартам, створюючи комфорт при управлінні і почуття надійності даного апарату.

 

Навантажувач Maximal створений працювати без зупинки і спрямований на результат.

 

Також на нашому сайті Ви можете ознайомитися з іншим брендом китайських навантажувачів — Gros (Грос).

 

З усіх питань, за китайськими навантажувачів Maximal Ви можете зателефонувати (096) 391-33-45.

 

Ремонт Maximal найбільш часті види поломок і погрузчика:

двигун Тойотазаміна генератора
заміна датчика
заміна диска зчеплення
заміна контролера
заміна кошика зчеплення (з диском)
заміна масла АКПП
заміна масла в двигуні з фільтром
заміна підшипника
заміна помпи (водяного насоса)
заміна потенциометра
заміна радіатора
заміна реверсу
заміна ременя
заміна рульових наконечників
заміна стартера
заміна підсилювача рульового
заміна шин супереластик
заміна шінокомплекта
заміна шкворня
заміна елемента АКБ
прокачування паливної системи
прокачування гальмівної системи
промивання паливного бака
промивання паливної системи
ремонт АКПП
ремонт ГПУ (щогли)
ремонт Maximal двигуна
ремонт Maximal контролера
ремонт потенциометра
ремонт Maximal ТНВД
ремонт Maximal гальмівної системи
ремонт Maximal тягової АКБ
ремонт Maximal керованого моста
ремонт Maximal електродвигуна
ремонт Maximal електропроводки
установка ТНВД

Комментарии к этому сообщению закрыты.