Ремонт Mariotti в Києві і по всій Україні

Ремонт Mariotti в Києві і по всій Україні

Ремонт Mariotti і обслуговування навантажувачів в Києві і по всій Україні ремонтними бригадами. Компанія «Рем СпецТехніка» надає послуги ремонту навантажувачів будь-якої складності!

Своєчасний і якісний ремонт продовжить термін «життя» навантажувача, збільшить його продуктивність і функціональність. Компанія «Рем СпецТехніка» здійснює ремонт складської техніки, виробленої брендами Mariotti, Doosan, Nissan, Toyota, Mitsubishi, Caterpillar, Komatsu, Balkancar і іншими.

Ми готові надати допомогу в діагностиці та усуненні будь-яких проблем, пов’язаних з вилковими навантажувачами. В спектрі наших послуг є як косметичний ремонт і поточне технічне обслуговування навантажувачів, так і капітальний ремонт найскладніших механізмів, що включають в себе двигун. Ми виробляємо ремонт навантажувачів з будь-яким типом двигунів: газобензинових, дизельним і електродвигуном.

 

Зміст:

 • Ремонт Mariotti навантажувачів в Києві

 • Чому варто довірити ремонт фахівцям Рем СпецТехніка

 • Навантажувачі Mariotti

 • Історія, інновації, якість

 • Погрузчики для малих і великих підприємств

 

Ремонт Mariotti навантажувачів в Києві від «Рем СпецТехніка» — це:

 1. ремонт Mariottiбудь-які види капітального і поточного ремонту;
 2. ремонт будь-якої складності і заміна що вийшли з ладу деталей на нові;
 3. ліцензовані співробітники, що мають великий досвід ремонту навантажувачів;
 4. вражаючий склад запчастин для навантажувачів, що дозволяє нам зробити необхідні заміни максимально швидко;
 5. демократичні і доступні розцінки.

Одне з «слабких» місць вилочного навантажувача — його підйомний механізм. Якщо вийдуть з ладу щогла з кареткою, навантажувач перестане виконувати своє основне призначення, що може призвести до зупинки роботи і втрати прибутку.

Тому важливо, щоб компанія, що здійснює ремонт навантажувачів в Києві, могла зробити це швидко, якісно і недорого.

«Рем СпецТехніка» — партнер багатьох відомих фірм-виробників складської техніки. Наші співробітники ліцензовані на роботу з більшістю брендів: це досвідчені механіки, які без праці діагностують і усунуть неполадку. У наших руках Ваша техніка швидко «встане» на колеса.

Звертайтеся до нас за ремонтом навантажувачів в Києві в будь-який час: Ви отримаєте зручний і якісний сервіс, офіційні запчастини від виробників або високоякісні аналоги, гарантію і найголовніше — безперебійно працюючий навантажувач.

Компанія Рем СпецТехніка – один із швидко розвиваючих центрів в України по ремонту складської техніки, авторизований виробниками Mariotti. За роки нашої роботи здійснено ремонт навантажувачів та іншої складської і розвантажувально-навантажувальної техніки для більш ніж 2000 клієнтів.

Наші послуги користуються попитом завдяки оперативності, професіоналізму і помірними цінами. До того ж всі ремонтно-відновлювальні роботи, які проводяться на базі СЦ Рем СпецТехніка, здійснюються із застосуванням оригінальних і рекомендованих виробниками спецтехніки деталей.

 

Ми допомагаємо підтримувати вашу техніку в гарному стані!

 

Чому варто довірити ремонт навантажувачів в Києві та інших містах України фахівцям Рем СпецТехніка?

 • Кап ремонт мотораВиїзни бригади завжди готові до обслуговування вантажно-розвантажувальної техніки в будь-якому місті України. Час реагування обмежується 24 годинами.
 • Проведення ремонту навантажувачів та іншої вантажно-розвантажувальної техніки будь-якого рівня складності.
 • Проведення планового ТО.
 • Проведення диференційованого капітального ремонту: легкий, середній і повний.
 • Вибір плану ремонту залежить від поточного стану спецтехніки.
 • Спорядження і подальший введення в експлуатацію техніки нестандартної конфігурації для вирішення спеціалізованих виробничих завдань.
 • Ремонт окремих вузлів і деталей спецтехніки.
 • Безкоштовна повна діагностика вантажно-розвантажувальної спецтехніки.
 • Надійні гарантії, підтверджені договором.

 

 

Навантажувачі Mariotti

V.MARIOTTI S.r.l. — лідер у виробництві компактних трехопорное електронавантажувачів. Продукція Mariotti експортується по всьому світу. Всі інженерні і складальні роботи виконуються на заводі в Туріні, Італія. Mariotti — світовий лідер в розробці і виробництві компактних навантажувачів; єдина компанія пропонує вибір з більш ніж 20 різних моделей міні-навантажувачів.Діапазон вантажопідйомності від 400 до 1300 кг. Унікальні технічні рішення дозволяють Mariotti задовольняти специфічні потреби клієнтів в обробці вантажів.

Італійська якість навантажувачів компанії V.MARIOTTI S.r.l. не потребує додаткової реклами. Більш ніж за 30 років перебування на ринку спецтехніки продукція Mariotti завоювала авторитет однієї з кращих серед компактних навантажувачів. Компанія Рем СпецТехніка володіє широким асортиментом навантажувачів Mariotti різної модифікації, в наявності більше 20 різних моделей. Купити вилочні навантажувачі нові і б / у можна по вкрай привабливою ціною.
Завод в Турині забезпечує вилковими погрузчиками більше 40 країн.

Навантажувачі Mariotti популярні завдяки своїм невеликим розмірам, що дозволяє техніці виробляти роботу в важкодоступних місцях. Вантажопідйомність даних навантажувачів може сягати півтора тонн. Можливість установки навісного обладнання робить навантажувач багатофункціональним. Маневреність машини досягається за рахунок спеціальних щогл зниженою висоти, а також можливості видалення даху для збільшення висоти підйому вантажів.

Всі інженерні і складальні роботи виконуються на заводі в Туріні, Італія.V.Mariotti є світовим лідером в розробці і виробництві компактних навантажувачів і є єдиною компанією пропонує вибір з більш ніж 20 різних моделей компактних навантажувачів. Діапазон вантажопідйомності від 400кг до 1300кг, унікальні технічні рішення і розгалужена дилерська мережа дозволяють Mariotti задовольняти специфічні потреби клієнтів в обробці вантажів.

Накопичений протягом нашої 90-річної історії значний інженерний досвід втілений в унікальних розробках коробок редукторів, щогл і самих навантажувачів. Kомпания сертифікована за стандартом ISO 9001: 2008, що гарантує задоволеність споживачів електронавантажувачами.

 

Історія, інновації, якість

Заснована в 1920 р, компанія V. Mariotti S.r.l.уже більше 30 років спеціалізується на розробці та виробництві компактних трехопорное електронавантажувачів. Компанія представлена через своїх дилерів в більш ніж 40 країнах світу.

 

MYCROS AC

Це новий модельний ряд трехопорних електронавантажувачів від V. Mariotti, який відрізняється великою кількістю технічних удосконалень і є найбільш компактним на ринку.

 

Погрузчики для малих і великих підприємств

Навантажувачі призначені для роботи в тісних просторах і різних робочих умовах, оскільки простір є витратним ресурсом для всіх компаній, великих і малих.
Хронологія знаменна подія V.MARIOTTI

1920 Васко Маріотт в 1920 р заснував компанію з розробки та продажу промислових машин, візків, вантажопідйомної техніки, причепів і пакувальних матеріалів на італійському ринку.

1 973 Компанія була викуплена нинішніми власниками, які почали розробку і виробництво спеціальної підйомно-транспортної техніки для задоволення специфічних потреб клієнтів.

1976 Початок виробництва перевізників піддонів, штабелерів, навантажувачів малої вантажопідйомності і електричних конвеєрів.

1985 Зважаючи на наявність специфічного попиту, особливо з-за кордону, компанія почала розробку і виробництво компактних навантажувачів малої вантажопідйомності.

1992 Запущена серія навантажувачів FCB вантажопідйомністю від 600 до 2000 кг.

1995 Презентація перших моделей з нового модельного ряду MYCROS на виставці MOVINT. Цей інноваційний проект поступово витіснив попередню серію FCB.

1996 Презентація на міжнародному ринку нової серії MYCROS на виставці CeMAT (Німеччина).

1 998 Продажі за кордоном перевищили 45% від загального обсягу, що підтвердило якість і надійність навантажувачів серії MYCROS.

2000 Презентація на виставці CeMAT (Німеччина) найменшої моделі модельного ряду — MYCROS 4, якій компанія підтвердила своє світове лідерство в сегменті компактних навантажувачів. MYCROS 4 є найменшим в світі навантажувачем з оператором на борту, маючи довжину до спинки вил L2 = 990мм. Після 2 років переговорів і презентацій прототипів, компанія почала експортні поставки в США.

2002 Установа Спільного Підприємства V. MARIOTTI Srl з американськими партнерами для консолідації та посилення бізнесу на ринку США. Участь у виставці CeMAT (Німеччина) і вперше в Азії на CeMAT ASIA (Китай).

2004 Презентація нової серії ME на виставці MOVINT (Італія) спільно з серією MYCROS, що розширило асортимент до expanding forklift’s offer to 13 models with a capacity going from 400 kg to 1300 kg. Participation at CeMAT ASIA fair (China).

2005 Презентація прототипу нової серії MYCROS AC на виставці CeMAT (Німеччина)

Ремонт Mariotti в Києві і по всій Україні обновлено: 25 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.