Ремонт Маниту в Киеве и по Украине

Ремонт Маниту в Киеве и по Украине

Діагностика, консультації і ремонт Маниту (Manitou) в Киеве и по Украине. вимїзні сертифіковані бригади за 72 часа.

Ремонт техніки Маниту є одним з ключових напрямів у діяльності сервісного підрозділу компанії «Рем СпецТехніка».

Зміст:

  • Чому ми

  • Ремонт дизельних і електронавантажувачів Маниту, LOC

  • LOC material handling

  • Фільтри Маниту

  • Акумулятори Маниту

  • Карданний вал Маниту

  • Запчастини Маниту

  • Повний комплекс послуг з ремонту Маниту

 

Чому ми

ремонт МанитуНаші фахівці пройшли сервісні тренінги, отримали відповідні сертифікати виробника і володіють багаторічним досвідом ремонту Маниту. Виконані нами роботи по діагностиці і усуненню несправностей при ремонті Manitou закривають весь спектр можливих пошкоджень і поломок ходової частини, двигуна, гідравлічного устаткування, електроустаткування, електроніки, механічних вузлів і компонентів практично всього модельного рада техніки:
телескопічні та вилкові навантажувачі Manitou (серії MT, MLT, ML, MRT),
колінчаті підйомники Manitou MANIACCESS (серія ATJ).

Крім ремонту техніки Маниту наша компанія має можливість і пропонує своїм замовникам виконання комплексу робіт з технічного обслуговування даного обладнання, при якому використовуються оригінальні запасні частини і витратні матеріали і високоякісні мастила. Своєчасне технічне обслуговування забезпечує надійну і безвідмовну роботу техніки в процесі всього терміну її експлуатації.

Витрати на планово-попереджувальні роботи своєчасного технічного обслуговування значно нижче тих можливих витрат, які несе власник техніки при заміні відмовили (пошкоджених) вузлів та агрегатів із-за несвоєчасної змащення, заміни фільтрів, мастил, регулювання та калібрування. Якщо до вартості замінних запчастин приплюсувати збитки власника із-за простою техніки, то стає ще більш очевидною необхідність дотримуватися терміни технічного обслуговування, рекомендованого заводом — виробником.

Якщо все-таки поломка сталася, то ремонт Маниту може бути виконаний силами експлуатуючої організації — це не космічний корабель, але доцільніше ці роботи доручити спеціалізованій організації, що буде гарантувати якість робіт та їх мінімальні терміни. Ремонт Маниту фахівцями нашої компанії може бути виконаний як агрегатним способом, так і за допомогою відновлення справності знятих з машини несправних вузлів, агрегатів, деталей в умовах нашої ремонтної майстерні.

В ході ремонту Маниту ми використовуємо як оригінальні запчастини, що поставляються, заводами холдингу Manitou, так і OEM — запчастини, що виробляються заводами — постачальниками холдингу Manitou. OEM — запчастини – це ті ж комплектуючі, що поставляються від Manitou, але без додаткової цінової «накрутки» бренду.

Manitou не надає користувачам інформацію про своїх OEM — постачальників, але наш багаторічний досвід ремонту Маниту дозволив накопичити нам солідну інформаційну базу по кроссировке «оригінал — OEM», що суттєво зменшує кінцеву вартість запропонованих до заміни деталей, часто скорочує терміни очікування надходження запчастин.

У нашій компанії встановлені надійні партнерські відносини з постачальниками запасних частин і комплектуючих Manitou: двигуна (Perkins), ходової частини та трансмісії (Spicer DANA), компонентів гідравлічного обладнання (Rexroth Bosch), фільтрів повітряних, масляних, паливних, гідравлічних (Fleetguard, Donaldson), мастильні матеріали (моторні, трансмісійні та гідравлічні масла, консистентні мастила) нашим замовникам ми пропонуємо тільки найвищої якості, виробленого в Німеччині на потужностях концерну AVIA.

 

Доручаючи ремонт Маниту фахівцям нашої компанії ви завжди можете розраховувати на їх професіоналізм, який забезпечить необхідну якість, мінімальні терміни і конкурентну ціну.

 

Сервіс та ремонт Маниту навантажувачів

Кваліфікований ремонт і сервісне обслуговування авторизованими фахівцями Маниту.

 

Ремонт дизельних і електронавантажувачів Маниту, LOC

Маниту — один з найбільших виробників навантажувачів в світі, міжнародна група компаній зі штаб-квартирою у Франції. МАНІТУ має декілька заводів, розташованих у Франції, Італії й Китаї, на яких проводиться телескопічні навантажувачі, що продаються під маркою MANISCOPIC, підйомники MANIACCESS, вилочні і щоглові навантажувачі Маниту і скласкдая техніка брендів LOC і MANILEC.

 

LOC material handling

ЛОК (LOC) — франзузский виробник складської техніки, що випускає візки і штабелери для внутрішньоскладський робіт. Лінійка продукції представлена, широко затребуваними, моделями техніки для складу з висотою стелажів до 10 метрів. Вперше бренд LOC був предствален на вставці Склад-Експо 2005 і з тих пір техніка марки ЛОК успішно продається в Росії. Сьогодні LOC material handling (офіційний сайт) входить до складу групи Маниту

 

Фільтри Маниту

контроллерФільтри для всіх моделей навантажувачів і підйомників Маниту і LOC. Оригінальні фільтри МАНІТУ за найкращою ціною. Доставка протягом дня.

 

Акумулятори Маниту

Оригинальне акумулятори МАНІТУ для телескопічних навантажувачів та підйомних плафторм. Акумуляторні батареї для штабелерів та візків LOC і MANILEC

Карданний вал Маниту

Карданний вал, кардан для телескопічних погрузичков серії Маниту MT і MLT. Карданний вал кутовий коробки передач з гумової муфтою за кращою ціною з доставкою по Києві або відвантаження через ТК.

 

Запчастини Маниту

Для замовлення запчастин для навантажувачів або підйомників Маниту використовуйте форму, розташовану внизу сторінки. Звертаємо увагу, що запчастини, замовлені без вказівки серійного номера моделі, які не підлягають обміну, за виключенням гарантиных зобов’язань. При замовленні запчастин вказуйте рік випуску, серійний номер та перелік запчастин у вільній формі, якщо є скан сторінки з каталогу запчастин, покладіть його перед відправкою. Відповідаємо швидко.

 

Повний комплекс послуг з ремонту Маниту:

ремонт двигателякапітальний ремонт двигуна Маниту
ремонт електрообладнання Маниту
налаштування системи 3в6 Маниту
шиномонтаж коліс для Маниту
ремонт коліс Маниту
технічне обслуговування Маниту
терміновий ремонт навантажувачів Маниту
капремонт всіх моделей Маниту
терміновий викуп навантажувачів Маниту
full service Маниту
комп’ютерна діагностика Маниту
калібрування систем безпеки
діагностика двигуна Маниту
заміна шлангів стріли Маниту
заміна рульових тяг Маниту
заміна моторного масла Маниту
фільтри для Маниту
регулювання клапанів Маниту
ремонт гальм Маниту
гальмівна рідина для Маниту

Служба сервісу Маниту тел: (096) 391-33-45 Володимир.

 

Ремонт Маниту в Киеве и по Украине обновлено: 7 сентября, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.