Ремонт Линда в Києві і по Україні

Ремонт Линда в Києві і по Україні

Консультації, діагностика і ремонт Линда (Linde) вилочних навантажувачів в Києві і по Україні. Виїзні бригади готові 24 години в сутках! Компания «Рем СпецТехніка» проводить сервісне обслуговування складської техніки і її ремонт Линда.

Ми здійснюємо ремонт навантажувачів, электро навантажувачів, ремонт штабелерів, гідравлічних візків, а також продаж запчастин для навантажувачів та іншої техніки. Навантажувач, штабелер або річтраки прослужать довгі роки без поломо при регулярному техобслуговуванні.

Зміст:

  • Сервісні бригади

  • Сервис і ремонт Линда навантажувачів

  • Знання, технічна база, досвід ремонту навантажувачів

  • Услуги з ремонту навантажувача БО під вимоги замовника. Сервіс

  • Наша сервісна база по ремонту навантажувачів Линда

  • Високий рівень сервісу в роботі з клієнтами

 

Сервісні бригади

ремонт ЛиндаТехнічні фахівці можуть виїхати за Вашим запитом протягом 12 годин для вирішення Ваших проблем. Це відноситься лише до Києва та області, де у нас є максимально обладнані аварійні машини. На нашій повністю обладнаної за останнім словом техніки ремонтній базі зайняті 8 техніків. Крім новітнього інструменту, пристосувань і стендів, наші техніки (майстер по сервісному обслуговуванню і ремонту Линда) мають самі новітні версії каталогів запасних частин для навантажувачів, сервісна документація і програматори.

Ми підберемо для Вас найбільш ефективне рішення. Наш Відділ Сервісу може запропонувати Вам договір технічного обслуговування і ремонту з фіксованими річними відрахуваннями, індивідуально розроблений для Вашої компанії.

Ми цінуємо своїх клієнтів, тому професіоналізм, якість, своєчасне виконання замовлення є нашим головним завданням. Крім цього, компанія пропонує Вам придбати і встановити додаткове обладнання для вилочних навантажувачів Линда (каретки бічного зсуву, захвати для рулонів паперу, захвати для коробок та інше).

Ми поважаємо наших клієнтів. Якщо Вам необхідний ремонт вилочного навантажувача б/у Линда (Linde) , то у відповідності з Вашими завданнями, наші фахівці проведуть повну діагностику, техобслуговування і передпродажну підготовку і поставлять її швидко і в строк. Навіть якщо Вам необхідно просто перепресовать суцільнолиті шини на Ваших навантажувачах, сміливо викликайте наш сервіс. Наші фахівці знімуть старі шини і змонтують нові.

 

По питанням технічного обслуговування і ремонту просимо Вас звертатися в нашу компанію по телефону: (096) 391-33-45

 

Сервис і ремонт Линда навантажувачів

Наш сервіс і ремонт Линда навантажувачів відрізняється від інших компаній тим, що ми не маємо якоїсь жорсткої прив’язки тільки до одного бренду (виробнику) навантажувачів і складської техніки, а отже ми універсальні. Але це зовсім не означає, що ми не маємо технічних навичок, досвіду і знань, навіть навпаки.

 

Знання, технічна база, досвід ремонту навантажувачів

Ми володіємо виключно великою базою технічної інформації практично всіх виробників навантажувачів. У нас є всі інструкції з ремонту навантажувачів, технічна інформація по вузлам і агрегатам навантажувачів, повні електронні каталоги запчастин, все аж до моментів затягування болтів і ступеня стиснення в циліндрах двигунів.

Виконуючи ремонт або технічне обслуговування навантажувачів ми чітко дотримуємося вимогам компанії виробника навантажувачів. Ми працюємо виключно за методикою виробника, із застосуванням спеціального устаткування рекомендованого виробником навантажувача.

Всі наші механіки пройшли спеціальне навчання фахівцями та інструкторами. Протягом року в межах нашої компанії ми проводимо зустрічі і семінари з фахівцями з сервіс-центрів офіційних дилерів навантажувальної техніки, які інформують про зміну конструкції навантажувача, або проводять навчання за новим моделям.

 

Услуги з ремонту навантажувача БО під вимоги замовника. Сервіс

Слід зауважити, що ми слідуємо корпоративним стандартам з усіх питань, що стосуються сервісу навантажувача. Напевно, читаючи цей текст, Ви вже знаєте про те, що компанія «Рем СпецТехніка» пропонує своїм клієнтам. Після того як навантажувач бо, відповідний за своїм технічним станом, вимогам клієнта за грузонавантажування, висоті підйому, тип двигуна і т. д. знайдений, навантажувач проходить якісну передпродажну підготовку.

В нашій сервісній зоні виконуються роботи з передпродажної підготовки, а також всі види робіт, пов’язані зі складним ремонтом та діагностикою. Передпродажна підготовка здійснюється кваліфікованим персоналом, завдання якого-підготувати навантажувач до тривалої безперебійної роботи на складі покупця.

 

Наше кредо в роботі з будь-яким клієнтом: «Найкраща реклама — задоволений клієнт!»

 

Доставка навантажувача та інструктаж

Ми організовуємо, якщо це необхідно, доставку навантажувача до клієнта, передаємо його і безкоштовно проводимо інструктаж з правильної експлуатації навантажувача.

 

Наша сервісна база по ремонту навантажувачів Линда

ремонт МанитуВ сервісну зону в основному надходять навантажувачі, діагностика і ремонт яких на території клієнта неможлива, внаслідок складності окремих видів робіт. Сервісна зона обладнана додатковим спеціальним обладнанням, що дозволяє виконувати роботи будь-якої складності. Зокрема діагностика електрообладнання та електронних систем навантажувача здійснюється з допомогою виносних аналізаторів, а перевірка працездатності окремих вузлів і агрегатів може здійснюватися з допомогою симулятора.

Так само існують спеціальні електронні системи перевірки працездатності електроустаткування, вузлів навантажувача і діагностика несправностей навантажувача в цілому.

Ремонт та діагностика паливної апаратури Линда, здійснюється на діагностичних стендах з використанням оригінальних пристосувань і устаткування. Зняття і установка великогабаритних вузлів і агрегатів здійснюється з допомогою кранбалки.

 

Високий рівень сервісу в роботі з клієнтами

Прийом первинної інформації (заявка на технічне обслуговування або ремонт) здійснюється менеджерами відділу по роботі з клієнтами. Менеджер передає у відділ сервісу.

Детальною обробкою заявок на обслуговування та ремонт здійснюється експертами відділу сервісу. Зв’язавшись з Вами вони уточнюють інформацію, яка відображена в заявці, а також пояснять вам можливі методи ремонту і обслуговування, визначать час і вартість проведення ремонту, спосіб оплати послуг, і направлять до Вас сервісну майстерню в зручний для Вас час.

І спеціально для цього ми передбачили мобільні сервісні майстерні, оснащені всім необхідним устаткуванням і готові в будь-яку хвилину виїхати до Вас на допомогу.

 

Компанія «Рем СпецТехніка» дотримується кращих традицій, а значить «Якість продукції і задоволення клієнта перш за все»!

 

Високий рівень сервісного обслуговування та ремонту навантажувачів, грамотний підхід, розуміння потреб клієнта, ввічливе і шанобливе ставлення до замовника, чітке і термін виконання взятих на себе обязательств — ось відмінна риса компанії «Рем СпецТехніка» в цілому, та кожного нашого співробітника.

З будь-яких питань щодо обслуговування навантажувачів Линда, ремонту навантажувачів та спецтехніки просимо Вас увійти в контакт з нами звернувшись у відділ по роботі з клієнтами: (096) 391-33-45

 

ДЯКУЄМО ЗА ВАШ ВИБІР!

 

Ремонт Линда в Києві і по Україні обновлено: 12 сентября, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.