Ремонт Lift ТСМ навантажувачів в Києві і по Україні

Ремонт Lift ТСМ навантажувачів в Києві і по Україні

Ремонт Lift ТСМ навантажувачів в Києві і по Україні виїзними сервіс бригадами.
Сервіс та ремонт навантажувачів різної складності.

Компанія здійснює ремонт навантажувачів та надає весь спектр послуг, пов’язаних з технічним обслуговуванням і сервісом навантажувачів, а також складської техніки, починаючи з проведення періодичного обслуговування з виїздом на місце експлуатації, і закінчуючи проведенням капітального ремонту навантажувачів в умовах нашого сервісного центру.

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Ремонтні роботи сервісного центру в Києві

 • Діагностика несправності навантажувача

 • Ремонт Lift ТСМ навантажувачів в «Рем СпецТехніка»

 • Капітальний ремонт навантажувачів

 

Чому ми

ремонт LiftРоботи здійснюють висококваліфіковані фахівці сервісного центру компанії «Рем СпецТехніка», які пройшли спеціальне навчання з технічного обслуговування складського обладнання. Наші фахівці обслуговують, проводять сервіс і ремонт навантажувачів на найвищому рівні.

Сервісна служба компанії Рем СпецТехніка займається обслуговуванням практично будь-який складської техніки з використанням сучасного обладнання для ТО і сервісу автонавантажувачів будь-якої складності, і найголовніше, якісно, оперативно і за доступною ціною.

 

Ремонтні роботи сервісного центру в Києві

Крім капітального і дрібного ремонту на місці у клієнта, регулярного сервісного обслуговування техніки, фахівці нашого центру виконують більш складні види робіт, зокрема:

 • ремонт рульових мостів;
 • капітальний ремонт двигунів навантажувачів і автоматичних і механічних коробок передач виделкових автонавантажувачів;
 • відновлення підйомних устройств;
 • заміна і виправлення гідроциліндрів і елементів гідравліки;
 • перепресовка коліс;
 • ремонт ведучих мостів навантажувачів;
 • заміна коліс (зняття, шиномонтаж, установка);
 • кузовні роботи;
 • високоякісне фарбування вантажопідйомного обладнання та багато іншого.

 

Діагностика несправності навантажувача

двигун ТойотаДіагностика несправностей і проблем вилочного навантажувача, це відправна точка для грамотного ремонту самого навантажувача. Перш ніж оцінити ступінь ремонту і вартість ремонту, необхідно провести комплексну діагностику вилочного навантажувача. Сюди входить Діагностика наступних вузлів і агрегатів: Щогла, рама, двигун, паливна система, електрика, керований міст, гідравлічна система і т.д.

Вартість проведення комплексної діагностики вилочного навантажувача в нашій компанії варіюється від 2500 до 6000 рублів залежно від специфіки самої діагностики і від віддаленості місця знаходження навантажувача.

Ми готові зробити діагностику і ремонт наступних навантажувачів: Toyota, Nissan, TCM, Mitsubishi, Komatsu, Heli, Maximal, Jungheinrich, Hyster, Bobcat, Linde, Caterpillar, OM. Телефонуйте нашим фахівцям з ремонту навантажувачів і замовляйте діагностику, обслуговування і ремонт навантажувачів в Києві і Києвській області.

 

Ремонт Lift ТСМ і сервісне обслуговування навантажувачів від компанії «Рем СпецТехніка»

Неважно яка у Вас саме спецтехніка, будь то вилочний, телескопічний або фронтальний навантажувач, часто виходять з ладу або кажучи простою і доступною мовою — ламаються. Поломка навантажувача найчастіше відбувається з кількох причин: не проводиться або не часто проводиться планове сервісне обслуговування техніки, погане паливо, використання техніки більше 8 годин на добу без належного огляду, що не кваліфікований або не навчання водій оператор навантажувача і безліч інших причин які ведуть до поломки навантажувачів.

ремонт движкаА іноді ремонт навантажувачів спровокований простим тимчасовим фактором, а саме вийшов термін експлуатації даної техніки. Перш ніж здійснити правильний і грамотний ремонт навантажувача, який не стояло на обслуговуванні в нашій компанії. Чи не знайомий нашим фахівцям навантажувач. Ми раді запропонувати поставку запчастин для навантажувачів за низькими цінами, основні ходові запчастини завжди в наявності на складі в Києві.

Ремонт вилочних і фронтальних навантажувачів Lift ТСМ — це комплекс певних робіт, спрямованих на усунення несправностей і неполадок, відновлення повної або часткової працездатності навантажувач. На практиці ремонт відбувається за потребою, а саме вже після поломки самого навантажувача.

Саме тому, наша компанія рекомендує всім своїм клієнтам, які поставили на обслуговування свою техніку, своєчасне проведення технічного обслуговування техніки із залученням кваліфікованих фахівців з ремонту та обслуговування спецтехніки, здатних провести якісну діагностику навантажувачів і дати рекомендації по проведенню своєчасного ремонту, який дозволить заощадити кошти на подальшому тотальному або капітального ремонту Вашого навантажувача.

 

Капітальний ремонт навантажувачів

Капітальний ремонт навантажувачів — це ремонт, що супроводжується повним розбиранням навантажувачів або одного з агрегатів, оцінка зносу деталей з подальшою їх заміною або відновленням, ремонтом або відновленням.

Навантажувача потрібен капітальний ремонт в разі, коли його працездатність не може бути відновлена шляхом проведення поточного ремонту.

— Ремонт двигуна навантажувача
— Капітальний ремонт двигуна вилочного навантажувача
— Ремонт гідравлічної системи навантажувача
— Ремонт ТНВД навантажувача
— Ремонт керованого моста навантажувача
— Пошук та усунення несправностей в електропроводці навантажувача
— Заміна роликів щогли навантажувача
— Ремонт щогли навантажувача

та інші види ремонту вилочного навантажувача.

Ремонт Lift ТСМ навантажувачів в Києві і по Україні обновлено: 23 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.