Ремонт Kubota в Києві

Ремонт Kubota в Києві

Ремонт Kubota двигунів в Києві і по всій Україні. Виїзні сертифіковані бригади. Ми ремонтуємо дизеля Kubota 9 років!

Компанія «Рем Спецтехніка», добре відома власникам техніки, обладнаної дизельними двигунами KUBOTA. Ми робимо весь комплекс робіт по ремонту дизелів KUBOTA, включаючи ремонт ТНВД і форсунок. Надаємо послуги клієнтам з Києва, Київської області, а так само по всій Україні на виїзді.

Зміст:

  • Ремонт KUBOTA в Рем Спецтехніка
  • Техніка з двигунами KUBOTA, яку ми ремонтували
  • Особливість ремонту двигунів KUBOTA
  • Ремонт ТНВД і Форсунок, установлених на двигунах KUBOTA
  • Ремонт двигунів Kubota

 

Ремонт KUBOTA в Рем Спецтехніка:

ремонт KubotaНаші фахівці виконують якісну і точну діагностику з застосуванням сучасного устаткування. В результаті несправності проявляються швидко, точно і грамотно. При цьому ми знаходимо ключову причину порушень роботи двигуна, усунувши яку можна істотно продовжити термін його експлуатації.

Ми забезпечуємо заміну будь-яких технічних вузлів у двигуні при необхідності, застосовуючи оригінальні запчастини, тому можемо відновити вихідні характеристики обладнання. На ремонт двигуна Kubota ціна у нас найвигідніша в Києві, тому ви отримуєте оптимальне рішення і можете забезпечити безперебійну експлуатацію спецтехніки.

Японці розробили силові агрегати Kubota виключно надійними і витривалими, з великим життєвим ресурсом. Ми ж допомагаємо дбайливо зберегти цей життєвий ресурс і забезпечити безперебійну експлуатацію техніки.

 

Техніка з двигунами KUBOTA, яку ми ремонтували

Автомобільна спецтехніка — вантажні автомобілі та напівпричепи для перевезення вантажів (ломовози, лісовози, бензовози, автоцистерни тощо). Багато сучасні автомобілі мають додаткові механізми для навантаження-вивантаження, перемішування, здавлювання, підняття і т. д., обладнані двигунами KUBOTA.

Підйомна спецтехніка — автовишки, гидролифты, гидроборта, гідроманіпулятори, крани-маніпулятори і навантажувачі різних типів.

Будівельна спецтехніка — екскаватори, самоскиди і т. д. дуже широкий спектр спеціальної техніки застосовуваний у будівництві та спецтехніка для знесення будівель. Навантажувачі, екскаватори, бетонна техніка, самоскиди і таке додаткове устаткування, як гідромолоти. Крани маніпулятори, які останнім часом активно застосовують на будівельних майданчиках одноповерхового будівництва.

Комунальна спецтехніка — Каналопромивальні, илососні, підмітально-прибиральні, піско розкидувальні, поливомийні машини.

Дорожня спецтехніка — грейдери, віброкотки, бетоноукладачі, ресайклери, дорожні фрези, асфальтоукладальники, асфальтові катки для укладання асфальтового полотна. Спектр дорожньої спецтехніки великий і з кожним роком з’являються нові машини і додаткове обладнання, на які установлюються двигуни KUBOTA.

Сільськогосподарська спецтехніка — Комбайни, трактори і т. д. В останні роки спецтехніку для сільськогосподарських потреб роблять універсальною, і випускається багато додаткового обладнання, на яке встановлено двигуни KUBOTA, яке можна встановлювати на рухому основу для виконання різного рада завдань, таких як посів зерна і великих саджанців, полив і зрошення полів, обробляння і проріджування землі і т. д.

 

Особливість ремонту двигунів KUBOTA

Особливість ремонту двигунів Кубота полягає в нетрадиційної конструкції блоку циліндрів двигуна. Колінчастий вал спочатку укладається в проміжні опори, і після ця конструкція в зборі встановлюється в блок циліндрів. Ця операція вимагає від виконавця підвищеної уваги і високої кваліфікації.

 

Ремонт ТНВД і Форсунок, установлених на двигунах KUBOTA

ремонт МанитуНа двигунах Kubota застосовуються переважно, так звані, ТНВД заглибного типу виробництва Zexel або Denso. Даний тип насосів високого тиску складається з окремих секцій, об’єднаних в єдиний знімний вузол, який не має регулятора частоти обертання. Кількість секцій залежить від числа циліндрів двигуна, а регулятор частоти обертання встановлюється в блок циліндрів двигуна і є частиною мотора. Для перевірки даних насосів на стенді потрібне спеціальне пристосування, яке повністю копіює частину блоку циліндрів, в яку встановлюється ТНВД. Рем Спецтехніка займається ремонтом даних типів ТНВД з 2010 року і є дійсним сервіс-дилером Denso.

 

Ремонт двигунів Kubota

Ремонт двигунів Kubota (Кубота)
Ремонт, діагностика ТНВД Kubota
Ремонт, діагностика, обслуговування двигунів Kubota
Вимірювання компресії в циліндрах двигуна Kubota
Вимірювання зносу циліндрів двигуна Kubota
Діагностика, ремонт форсунок Kubota
Регулювання моменту уприскування палива
Ремонт ТНВД Kubota

 

Замовити діагностику, консультацію і ремонт Kubota двигунів можно за номером: (096) 391-33-45

Ремонт Kubota в Києві обновлено: 22 сентября, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.