Ремонт Komatsu в Києві і по Україні

Ремонт Komatsu в Києві і по Україні

Ремонт Komatsu навантажувачів в Києві і по Україні виїзними бригадами.

Телефонуйте прямо зараз (096)391-33-45 і ми проконсультуємо по будь-якому питанню щодо ремонту Komatsu складської техніки.

Зміст:

 • Ремонт навантажувачів Komatsu

 • Ремонт навантажувачів Komatsu в Києві

 • Ремонт Komatsu, сервіс і діагностика

 • Сервісні виїздні бригади

 

Ремонт навантажувачів Komatsu

ремонт KomatsuKomatsu — японська компанія, яка займається випуском машинобудівного обладнання. На сьогоднішній день на будь-якому будівництві досить часто зустрічається техніка фірми Komatsu. Наприклад, бульдозери, навантажувачі або екскаватори. Незважаючи на те, що будівельне обладнання цієї фірми відрізняється бездоганно працюючими механізмами і якісно виконаними деталями, воно все ж вимагає нормативного тех. огляду і необхідного повного або часткового ремонту окремих секцій. Компанія «Рем СпецТехніка» надасть ремонт навантажувачів Komatsu, а саме:

 • Перевезення недієздатною техніки або окремих її секцій;
 • Заміна та ремонт гідросистеми (гідронасоси, циліндри і т. Д.);
 • Заміна та ремонт електрообладнання;
 • Заміна ходових елементів;
 • Реконструкція кабіни;
 • Сварка окраска облицювання.

Так само, компанія може вислати бригаду фахівців для ремонту навантажувачів Komatsu. Ціна за дані послуги обмовляється після проведення діагностики та виявлення поломки і її причини.

 

Ремонт навантажувачів Komatsu в Києві

Вам належить ремонт навантажувача Komatsu? Що потрібно знати, викликаючи сервісну службу?

По-перше, кожен керівник повинен знати, що серйозну поломку легше запобігти, ніж усувати її наслідки. Особливо це стосується підприємств, де в роботі задіяне кілька навантажувачів і від їх працездатності залежить загальний результат справи. Саме тому всім великим фірмам рекомендується підписувати договори на технічне обслуговування складської техніки та ремонт навантажувача.

У разі поломки будь-якого навантажувача Komatsu, компанія, яка проводить ТО, легше розбереться з ремонтом навантажувача в Києві, оскільки тривалий час до цього оглядала техніку. Більш того, в ході технічного огляду, майстер може порадити керівництву організації провести капітальний ремонт навантажувача або завбачливо замінити кілька деталей. В результаті поломка буде визначена і відвернена. А у компанії залишиться час на планування роботи з урахуванням тимчасового виходу з ладу одного з навантажувачів.

Після ремонту слід ретельно оглянути і протестувати навантажувач Komatsu.
Проконсультуйтеся з майстром з приводу загального стану техніки. Можливо, варто замінити якусь деталь в цілях профілактики або зменшити навантаження на навантажувач, щоб максимально продовжити його час служби.

 

Ремонт Komatsu, сервіс і діагностика

двигун ТойотаНавантажувачі Komatsu вже впевнено закріпили свою техніку на російському ринку навантажувального і будівельного обладнання. Серед техніки, пропонованої даною компанією, ви можете знайти в продажу навантажувачі, екскаватори, самоскиди, грейдери, бульдозери та ін.

Техніка японського виробника Komatsu славиться своїми відмінними експлуатаційними якостями, надійністю і невибагливістю техніки до суворих російських умов експлуатації. Але не дивлячись на це, все ж трапляються поломки, коли необхідний ремонт навантажувачів Komatsu.

Наша компанія пропонує наступні послуги з обслуговування даних навантажувачів:

Діагностику Komatsu з використанням сучасного обладнання. Звернувшись до нас, ви назавжди забудете про «гаражних» майстрів, які годинами можуть з’ясовувати причину поломки!

Ремонт Komatsu, використовуючи професійне обладнання та оригінальні запасні частини. Наші фахівці мають достатній досвід ремонту навантажувачів Коматсу, що дозволяє нам не просто ремонтувати техніку, а й давати гарантію на виконувані роботи!

Виїзд механіків до місця поломки, якщо доставка навантажувача з яких-небудь причин не можлива.

Евакуатор для навантажувача. У разі серйозних поломок і неможливості ремонту на території замовника, ми самостійно доставимо навантажувач на нашу станцію техобслуговування.

 

Сервісні виїзні бригади

Якщо на Вашій техніці необхідно провести технічне обслуговування або раптом стався її відмову і потрібно провести терміновий ремонт, ми пропонуємо Вам послуги наших виїзних висококваліфікованих фахівців.

 • Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ.
 • Готівковий і безготівковий розрахунок.

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 • дрібний,
 • середній,
 • капітальний.

Терміни приїзду: Київ і область — 24 години, Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Зателефонуйте і з’ясуйте подробиці: Володимир (096) 391-33-45

Ремонт Komatsu в Києві і по Україні обновлено: 18 июля, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.