Ремонт Катерпиллер в Києві і по Україні

Ремонт Катерпиллер в Києві і по Україні

Діагностика, консультації і ремонт Катерпиллер (Caterpillar) складскої спецтехніки в Києві і по Україні, виїзними бригадами від Рем СпецТехніка.

Компанія Рем СпецТехніка працює на ринку ремонту спецтехніки вже 9 років. За цей час ми накопичили величезний досвід робіт будь-якої складності. Це дозволяє нам виконувати будь-які завдання швидко якісно і недорого. Основне наше напрямок це діагностика, ремонт і обслуговування складської техніки, а також навантажувачів Caterpiller. Фахівці нашої компанії пройшли необхідне навчання і мають сертифікати.

У нас є все необхідне обладнання для ремонту та діагностики гідравліки, електрики, трансмісії, паливної системи. Роботи робимо як в рем зоні, так і на виїзді — є обладнанні сервісні бригади. Також ми займаємося ремонтом і обслуговуванням іншої техніки Катерпіллер і заміною запчастин як оригінальних так і аналогів. Будь-яка форма оплати. Будемо раді співпраці.

Зміст:

  • Ремонт пальців втулок Катерпиллер

  • Ремонт паливної системи Катерпиллер

  • Ремонт і діагностика електрики і гідравліки Катерпиллер

  • Ремонт трансмісії Катерпиллер

  • Ремонт двигуна Катерпиллер

  • Ремонт мостів Катерпиллер, Volvo, Terex, JCB, John Deere

 

Ремонт пальців втулок Катерпиллер

ремонт КатерпиллерОдне з наших основних напрямків — ремонт, заміна та відновлення пальців втулок посадочних отворів. Всі роботи проводяться на місці — швидко і без особливих пристосувань. Наприклад зняття-встановлення поворотною каретки + заміна пальців втулок в ковзної рамі і стрілі в з’єднанні з кареткою — займає 3-4 години, без використання будь-якої підйомної техніки. При необхідності, компанія-партнер розточуються і наплавляє посадочні місця втулок.

 

Ремонт паливної системи Катерпіллер

Колісні вантажники Катерпіллер 422е, 428Е, 432е, 434е, 442е, 444е -серії, а також D, E-2, F-серій — оснащені 4-х циліндровим мотором PERKINS з механічною паливною системою (3054). Також може бути встановлений мотор С — 4 з системою електронного уприскування, але в Україну вони поки не поставляються. Проста і невибаглива паливна система з електричної підкачкою (з 2004р) і ТНВД DELFI (форсунки теж DELFI) дозволяє експлуатувати трактор в важких російських умовах без особливих проблем. Наші фахівці мають великий досвід в діагностиці та ремонті, а також при необхідності і заміні елементів паливної системи 3054.

 

Ремонт і діагностика електрики і гідравліки Катерпиллер

Навантажувачі Катерпиллер оснащені сучасною і ефективною гідро і електросистемами. На навантажувачах, оснащених пілотної гідросистемою (управління джойстиками), а також автоматичною трансмісією, встановлюється електронний блок управління ECM. Так як двигун 3054 механічний, то ECM його не бачить — тільки обороти, температуру, зарядку АКБ. Мотогодинники справжні, тому електронна діагностика ДВС марна. Наші фахівці мають не тільки величезний досвід з діагностики і ремонту цих систем, а й сучасне дилерську обладнання та програми (SIS, ET). Напрацювання з діагностики ймовірних поломок, а також нестандартні рішення допомагають скоротити час і вартість виконуваних робіт.

 

Ремонт трансмісії Катерпиллер

На навантажувачах Катерпиллер 422е-444е, E-2 і F серій встановлюється трансмісія 2-х типів — автомат 5-ступечатой і механіка 4-х ступінчаста. Обидві коробки виробництва англійської компанії TURNER. Наші фахівці мають великий досвід по ремонту і діагностики цих коробок. Основна проблема у них — поршень clutch — вони метало резинові і з часом дубіють. Навантажувач перестає їхати на гарячій коробці — або вперед, або назад. Необхідна перебирання трансмісії. У нас є все необхідне обладнання і механізму для ремонту і зняття-встановлення. Накопичений досвід дозволяє нам виконати цю роботу на місці — влітку за 1 день, взимку за 2 дні. Необхідна тверда й рівна поверхня — коробка знімається вниз. В іншому трансмісія невибаглива, головне не перегрівати (засмічений радіатор) і міняти вчасно масло — згідно з регламентом виробника через 1000 м.ч.

 

Ремонт двигуна Катерпиллер

Екскаватори-навантажувачі Катерпиллер оснащені 4-х циліндровим механічним двигуном PERKINS (3054). Це невибагливий і надійний двигун, але приходить час, а також людський фактор і настає капиталка. Наші фахівці мають достатній досвід в діагностиці, дефектовці і ремонті цього та інших двигунів.

 

Ремонт мостів Катерпиллер, Volvo, Terex, JCB, John Deere

Компанія Рем СпецТехніка займається ремонтом мостів на екскаваторах-навантажувачах Caterpiller, Volvo, Terex, JCB, John deere. Є великий досвід з діагностики, збірці-розбиранні, а також перебиранні бортових редукторів, диференціалів, заміні гальмівних дисків, підшипників, сальників і піввісь.

 

Дзвоніть за консультацією за номером: (096) 391-33-45 Владимір

 

ремонт CATERPILLAR, київ, діагностика, консультація, навантажувач, складської техніки, україна

Ремонт Катерпиллер в Києві і по Україні обновлено: 27 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.