Ремонт JAC в Києві

Ремонт JAC в Києві

Ремонт JAC навантажувачив в Києві, і по Україні виїздними бригадами.
Ремонт і обслуговування спецтехніки в Києві і по області, по Україні виїзними бригадами — важливий напрямок діяльності нашої компанії. Ми обслуговуємо і ремонтуємо спеціальну техніку різних моделей, випущену російськими, європейськими, китайськими, японськими компаніями.

Китайські: JAC (Джак), LUIGONG (Люгонг), LONKING (Лонкінг), CHERY (Чері), MAXIMAL (максимал), HANGCHA (Хангча), DALIAN (Далян), BAOLI (Баолі), TFN (ТФН), HELI (Хелі).

Європейські: jungheinrich (Юнгхайнріх), Linde (Лінде), Manitou (Маніту) і ін.

Японські: TOYOTA (Тойота), TCM (ТіСіЕм), Komatsu (Коматцу).

Корейські: Doosan (Дусан), Hyundai (Хендай).

 

Зміст:

  • Китайські автонавантажувачі JAC

  • Переваги марки

  • Чому обирають автонавантажувач JAC (Джак)?

  • Абревіатуру JAC можна розшифрувати

 

Ремонт JAC в Києві

ремонт JACСвоєчасний ремонт JAC дозволяє з мінімальними витратами коштів і часу продовжити термін експлуатації спецтехніки. Як правило, виробники визначають регламент обслуговування техніки, якому необхідно слідувати. Співробітники нашої компанії готові взяти цю роботу на себе, щоб своєчасно замінити зношені деталі, вузли, агрегати. В іншому випадку ваша техніка може несподівано вийти з ладу, і їй буде потрібно серйозний дорогий ремонт.

Обслуговування техніки передбачає як візуальний огляд, так і діагностику за допомогою сучасного обладнання, а також заміну масла, фільтрів і так далі.

 

Китайські автонавантажувачі JAC

ремонт двигуна автомобіляКомпанія JAC — це державна машинобудівна фірма в Китаї, що володіє 16 заводами. Підприємство виготовляє автонавантажувач JAC, мікроавтобуси, екскаватори, автобуси, позашляховики, вантажівки.

Вилучений китайський навантажувач JAC завдяки вартості, якості збірки і надійності дуже популярний. Навантажувачі JAC виробляють за найновішим технологіям на сучасних заводах. Це вилочний автонавантажувач, який працює завдяки двигуну внутрішнього згоряння. Вони стали дуже затребуваними останнім часом в основному через їх низьку вартість.

Найбільшу популярність здобули дизельні навантажувачі JAC, які оснащені спеціальною системою очищення вихлопу. Вона сприяє зниженню шкоди для навколишнього середовища і дозволяє використовувати техніку в закритому приміщенні. Навантажувач JAC може бути трьох- або чотириколісні, а також мати бензиновий, дизельний або електродвигун. Вантажопідйомність таких навантажувачів може бути до 10 тонн.

 

Переваги марки:

  1. потужний двигун,
  2. система трансмісії з конфігурацією планетарної передачі,
  3. рульове управління з гидростатической системою.

Велике значення виробник приділяє зручності управління, комфорту і ергономіки.
Для більшої маневреності слід вибрати триколісні навантажувач JAC, а якщо є необхідність в більшій стійкості — чотириколісні навантажувач. Коли важлива вантажопідйомність — краще віддати перевагу більш стійкою техніці, здатної працювати з важкими вантажами. Навантажувачі JAC, мають кращу маневреність використовують в умовах тісноти.

 

Чому обирають автонавантажувач JAC (Джак)?

Автонавантажувач JAC (Джак), який має велику потужність можна використовувати без перерви кілька змін підряд, крім того навантажувач може бути і ковшовим і вилковим. Розробники китайської техніки JAC подбали про можливість установки різного навісного устаткування.

На складах і різних підприємствах, а також на сучасному виробництві, де є необхідність працювати з об’ємними вантажами, просто незамінні автонавантажувачі та електронавантажувачі. Особливу популярність здобув китайський навантажувач JAC, що відрізняється від аналогів економічністю, низькою вартістю, високою якістю і швидкістю виконання різних робіт.

Головним призначенням автомобільних навантажувачів та електронавантажувачів є навантаження і розвантаження вантажів. Навантажувач JAC створений для зручної роботи і покликаний економити не тільки робочий час персоналу, але і фінансові витрати.

Пройшовши ретельну перевірку і польові випробування Генеральним департаментом логістики народно-визвольної армії КНР, вилочні навантажувачі фірми JAC довели свою надійність і надійшли на військові бази в китайські провінції Ляонін і Хейлунцзян.

JAC ConstructionmachineCo, LTD є великим підприємством, що займається виробництвом навантажувачів, вантажних автомобілів, електронавантажувачів, позашляховиків, автобусів та екскаваторів.

Компанія JAC в 2004 році отримала міжнародний сертифікат ISO 9001, і стала професійним виробником навантажувачів вантажопідйомністю 1-10 тонн. Фірма експортує навантажувачі в 25 країн по всьому світу. Китайські навантажувачі мають гарантійне і післягарантійне обслуговування на 3 роки. Також на території України можна знайти якісні запчастини на техніку компанії JAC.

 

Абревіатуру JAC можна розшифрувати так:

J — якість по-японськи;
A — американський стандарт;
C — виробництво китайське.

Китайські автонавантажувачі компанії JAC володіють гарною якістю зборки з невисокою вартістю і надійністю. Можливий діапазон вантажопідйомності таких навантажувачів від 1 до 10 тонн. Серед інших достоїнств марки можна відзначити потужність двигун, гідростатичну систему рульового управління, систему трансмісії з конфігурацією планетарної передачі.

Головне в навантажувачах JAC — ергономіка і зручність в управлінні технікою.

Також на нашому сайті Ви можете подивитися інший бренд китайського навантажувача – Bull .

З усіх питань по ремонту, за китайськими навантажувачів Bull Ви можете зателефонувати по Україні (096) 391-33-45.

 

Ремонт JAC в Києві обновлено: 2 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.