Ремонт Hytsu в Києві і по Україні

Ремонт Hytsu в Києві і по Україні

Діагностика, консультація і ремонт Hytsu навантажувачів з Китаю в Києві і по Україні виїзними бригадами Рем СпецТехніки.

Зробити ремонт Hytsu Китайських вилочних навантажувачів та складську техніку від офіційного представника заводу-виробника — Рем СпецТехніки.
Ви можете зробити Китайські вилочні навантажувачі, а так само іншу складську техніку виробника HYTSU на складі в Києві та на замовлення.

Замовити ремонт китайських навантажувачів, а також получити консультацію, Ви можете за телефоном: (096) 391-33-45

 

Зміст:

  • Компанія HYTSU GROUP

  • Ремонт навантажувачів, штабелерів, гідравлічний візок і інша техніка

  • Переваги ремонту навантажувачів у нас

 

Компанія HYTSU GROUP

ремонт HytsuМаючи більш ніж десятирічним досвідом, компанія HYTSU GROUP домоглася чудових успіхів. Концерн HYTSU GROUP прагне до підвищення якості продукції та конкурентоспроможності. Девіз HYTSU GROUP: пріоритет — клієнтові. Основні технологічні лінії спрямовані на виробництво навантажувачів і вантажно-розвантажувального обладнання.

На території Європейського індустріального парку в м Шанхай, HYTSU GROUP створила великий склад для зберігання запасних частин. Крім виробничого забезпечення, склад також є центром розподілу, які надають клієнтам запасні частини для своєчасного ремонту обладнання.

Величезний асортимент китайських навантажувачів HYTSU, дозволяє підібрати нашому клієнтові, то що підходить саме йому, враховуючи вид робіт, характер вантажу, де буде експлуатуватися, в яких умовах. Китайські вилочні навантажувачі досить економічні у використанні палива, недорогі запчастини і витратні комплектуючі, а спочатку невелика ціна на Китайський навантажувач, робить його дуже привабливим до придбання.

Ціни на придбання китайських навантажувачів останнім часом стали доступними, через величезного попиту по всьому світу. Безліч підприємств і складських установ по всьому світу експлуатують китайські вилочні навантажувачі навіть в три зміни по вісім годин, при цьому відгуки про навантажувачі залишають тільки позитивні.

Останнім часом Китайські вилочні навантажувачі все більше стали завойовуючи позитивну репутацію серед клієнтів і хороші відгуки. Сьогодні китайські вилочні навантажувачі купують як невеликі компанії, так і великі заводи і підприємства в Україні. На всі китайські вилочні навантажувачі завод HYTSU GROUP дає 5 років або 5000 м / ч гарантію.

 

Ремонт навантажувачів, штабелерів, гідравлічний візок і інша техніка

Компанія «Рем СпецТехніка» проводить сервісне обслуговування складської техніки, навантажувачів і її ремонт. Ми здійснюємо ремонт навантажувачів, штабелерів, гідравлічних візків, а також продаж запчастин для навантажувачів та іншої техніки. Навантажувач і штабелер прослужать довше при регулярному техобслуговуванні.

Процентне співвідношення клієнтів, які робили ремонт навантажувачів в компанії «Рем СпецТехніка» і тут же отримують гарантію на замінені запчастини 365 діб.

Практика підтверджує, що якісний сервіс навантажувача — неодмінна умова його тривалої безвідмовної роботи. Впевненість у високому рівні роботи сервісної служби «Рем СпецТехніка» дозволяє компанії надавати максимальний термін гарантії на навантажувачі — до 5000 мото / годин.

 

Переваги ремонту навантажувачів у нас:

Ремонт Китайських та Європейських навантажувачів і ремонт электро навантажувачів виробництва інших країн здійснюється на території нашого сервісного центру високопрофесійними фахівцями.

Крім ремонту китайських навантажувачів, электро навантажувачів і іншої техніки для складу, сферою докладання інтересів компанії «Рем СпецТехніка» є діагностика і консультації.

Ми виробляємо сервісне обслуговування навантажувачів: ремонт навантажувачів, є запчастини для навантажувачів (запчастини на китайський навантажувач дизельний, якісний ремонт болгарських навантажувачів).

На ремонт навантажувачів ціна нижче, ніж можна уявити!

Ми — професіонали в області складського обладнання, і ручаємося за якість нашого ремонту, будь то навантажувачі, шини, візок, штабелер, візок гідравлічний або запчастини.

Ремонт Hytsu в Києві і по Україні обновлено: 15 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.