Ремонт Hubtex в Києві і по Україні

Ремонт Hubtex в Києві і по Україні

Провести кконсультацію, діагностику або ремонт Hubtex в Києві і по Україні можливо в компанії Рем СпецТехніка. Де зробити ремонт бічному навантажувачу HUBTEX? «Рем СпецТехніка» — ремонт HUBTEX бокових навантажувачів, а також комплексного устаткування і техніки для підприємств Україні за привабливою вартістю.

На нашому сайті Ви можете в онлайн-режимі ознайомитися з пропонованими послугами, а досвідчені менеджери — проконсультують по будь-якому питанню, нададуть актуальну інформацію про ціну, гарантії, а також про варіанти ремонту не тільки по Києву, але і по всій Україні.

Щоб замовити ремонт бічного навантажувача — досить зв’язатися з нашими фахівцями по телефону, або залишити заявку на сайті.

Обращайтесь в Києві, по всій Україні ★(096) 391-33-45 або по онлайн заказ обратного дзвінка.

 

Зміст:

 • Німецька компанія HUBTEX Maschinenbau

 • Ремонт Hubtex в «Рем СпецТехніка»

 • Профіль компанії

 • Каталог ремонтуємої продукції

 

Німецька компанія HUBTEX Maschinenbau

ремонт HubtexБагато років німецька компанія HUBTEX Maschinenbau GmbH & Co. KG займає провідні позиції на ринку підйомно-транспортного устаткування. Основна сфера діяльності підприємства — це виробництво спеціально виготовленої для підлоги транспортної техніки, багатоходових електричних і дизельних навантажувачів, спецтехніки для транспортування довгомірних, важких і громіздких вантажів.

HUBTEX спеціалізується на випуску вилочних багатоходових навантажувачів з боковим розташуванням вил, які просто незамінні при роботі з довгомірними матеріалами: віконний профіль, пиломатеріали, елементи меблів, сталеві труби, пластикові труби, листове залізо, дротові бобіни, рулони, великі палети і округлі вантажі.

З давніх-давен, місто Фульда є центром розробки, виробництва і розвитку навантажувачів HUBTEX. Тут зосереджено все ноу-хау. Так компанії вдалося, вже починаючи з 1993 року впровадити сучасну модульну збірку вузлів автонавантажувача, як першому виробнику бічних автонавантажувачів запропонувати серійне використання джойстиків для управління навантажувачами, розробити нові приводні механізми, за допомогою дизайну і ергономіки підвищити комфорт управління і безпеки, і це тільки деякі з прикладів .
Крім цього, HUBTEX, як один з небагатьох виробників вантажної і складської техніки, самі виготовляють підйомні щогли, щоб мати повний контроль за якістю цього важливого елемента конструкції на всіх етапах — від розробки до випуску. На користь своїм клієнтам. Останнім часом компанія HUBTEX, крім випуску електричних багатоходових машин, стала випускати дизельні багатоходові навантажувачі для роботи поза виробничими приміщеннями.

 

Ремонт Hubtex в «Рем СпецТехніка»

«Рем СпецТехніка» має багаторічний досвід ремонту багатоходових навантажувачів і бічних штабелеров, сервіс, технічне обслуговування навантажувачів, запчастини HUBTEX, ремонт, висновок сервісних договорів.
Відремонтувати навантажувач HUBTEX, багатоходової навантажувач або чотирьохходовий навантажувач, а також складську техніку ви завжди можете в Україні «Рем СпецТехніка». Низькі ціни гарантуємо!

 

Профіль компанії:

 • Головний офіс HUBTEX: м Фульда, Німеччина
 • Рік заснування: тисяча дев’ятсот вісімдесят одна
 • Співробітники: ок. 250, з них 30 інженерів / техніків і 20 учнів виробничого навчання
 • Спектр продукції: Машинобудування на високому інженерному рівні. Більше 60 серійних моделей і спеціальні транспортні засоби
 • Офіційний сайт компанії HUBTEX www.hubtex.de

 

«Рем СпецТехніка» – проїзводить консультації, діагностику та всі види ремоту HUBTEX по Україні виїзними бригадами і готови 24 часа в сутки к виїзду к вам.

 

Каталог ремонтуємої продукції

 1. Багатоходові електричні навантажувачі. Навантажувач переміщається у всіх напрямках.
 2. Навантажувачі для довгомірного вантажу.
 3. Штабелери з бічним завантаженням. Аналог бічного навантажувача, але значно дешевше.
 4. Чотирьохходові навантажувачі. Навантажувач переміщається в чотири сторони.
 5. Багатоходові дизельні і газові бічні навантажувачі.
 6. Висотні штабелери (річтраки). Складські висотні штабелери та річтраки вантажопідйомністю 5-6 тонн.
 7. Компактні фронтальні автонавантажувачі. Довжина автонавантажувача при рівній г / п значно коротше аналогів.
 8. Техніка для комплектації довгомірного вантажу на складі і виробництві.
 9. Вантажники і машини для скляної промисловості (транспортування листового скла).
Ремонт Hubtex в Києві і по Україні обновлено: 17 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.