Ремонт HELI в Києві і по Україні

Ремонт HELI в Києві і по Україні

Ремонт HELI спецтехніки в Києві і по Україні виїздними бригадами. Автонавантажувачі Heli теж вимагають ремонту.

Постійне сервісне обслуговування дає можливість вчасно помітити проблему і відновити техніку до того, як случітся її повний вихід з ладу. Мати власну бригаду, яка здійснює ремонт складської техніки, вигідно не кожному підприємству, особливого, якщо їм використовується всього лише кілька навантажувачів. Виходом може стати запрошення професіоналів, які проведуть перевірку, наладку і відновлення устаткування за помірну плату. Компанія «Рем СпецТехніка» пропонує підприємствам проводити ремонт автонавантажувачів Heli в зазначений сервісний період.

 

Зміст:

  • Як провести ремонт HELI

  • Комп’ютерна діагностика двигунів (ДВС) і електросистеми

  • Повний проведення діагностичних робіт по складській техніці, включає в себе

 

Як провести ремонт HELI

ремонт HELIМи допоможемо вам провести ремонт HELI і налаштувати її перед введенням в експлуатацію. Наші співробітники проведуть плановий ремонт в гарантійний та післягарантійний період, підберуть необхідні для цього запчастини та витратні матеріали. Інженер огляне двигун навантажувача та усуне причини його виходу з ладу. Також у нас може бути проведена детальна діагностика технічного стану навантажувача і складено експертний висновок.

У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні деталі, що дозволяє істотно продовжити термін експлуатації навантажувача. Прямі поставки від заводів-виготовлювачів дозволяють нам встановити помірні ціни на свої послуги. Ми спеціалізуємося на сервісі і ремонті навантажувачів в Києві і Київському регіоні, а також з виїздом по всій Україні спеціалізованими бригадами. Дзвінок до нас скоротить час простою вашої техніки і заощадить кошти на її обслуговуванні.

 

Комп’ютерна діагностика двигунів (ДВС) і електросистеми

Діагностика — що це таке? Ми часто чуємо це слово, коли виходить з ладу одна або більше одиниць техніки, як правило, в самий невідповідний момент і намагаємося швидко і за дешево вирішити цю задачу, телефонуючи багато сервісні компанії.

Насправді, проведення діагностики далеко не проста справа і вимагає професійних навичок і застосування спеціального діагностичного обладнання. На сьогоднішній день, сучасний вантажно-розвантажувальне обладнання, до якого належить складська, будівельна та дорожня техніка являє собою досить складні механізми.

Це пов’язано, перш за все з безпекою і багатофункціональністю виконання завдань і тому точна діагностика і своєчасне виявлення причин несправностей допоможе значно скоротити витрати на ремонт.

 

Повний проведення діагностичних робіт по складській техніці, включає в себе:

  1. Діагностика ДВЗ (двигуна внутрішнього згоряння), може бути застосовано до дизельних і газ-бензиновим навантажувачів. Діагностика трансмісії і ходової частини.
  2. Діагностика гідравлічної системи відповідає за обробку вантажу і рух (може бути застосовано до навантажувачів з гідростатичною трансмісією).

 

Діагностика електричної системи відповідає за роботу всіх систем навантажувача.

Тому, коли деякі компанії пропонують послуги з безкоштовної діагностики, є велика ймовірність, що вам пропонують «кота в мішку», з метою «розкрутити» клієнта на дорогий ремонт і запчастини. Наша компанія пропонує прозорі відносини з клієнтом і не ставить задач одноразової наживи. Ключовий фактор, що визначає проведення якісної діагностики — це високий рівень професіоналізму сервісних інженерів і застосування необхідного діагностичного обладнання. Роботи визначаються з розрахунку фактично витраченого часу (нормо-години) і регулюються договірними відносинами.

Своєчасно проведена якісна діагностика знижує ризики виходу з ладу дорогих деталей і, як правило, скорочення непередбачених витрат. За результатами діагностики складається акт виконаних робіт з докладним технічним описом несправностей і рекомендацією щодо подальшого ремонту або заміні запасних частин.

 

Замовити послугу з ремонту або діагностики вашого обладнання можна на нашому сайті залишивши заявку або зв’язавшись з менеджерами нашої компанії.

Ремонт HELI в Києві і по Україні обновлено: 1 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.