Ремонт HC в Києві і по Україні

Ремонт HC в Києві і по Україні

Діагностика, консультації і ремонт HC (HANGCHA) навантажувачів в Києві і по Україні виїзними бригадами. «Рем СпецТехніка» за роки своєї роботи на ринку складської техніки змогла придбати багатий досвід не тільки в ремонті, а й сервісному обслуговуванні сучасних навантажувачів.

Завдяки цьому, компанія заслужила довіру клієнтів, що користуються нашими послугами з ремонту, сервісного обслуговування для різних моделей техніки, яка використовується в умовах складських господарств.

 

Зміст:

 • Про компанію Hangcha Group

 • Про компанію Рем СпецТехніка

 • Сервіс

 • Дизельні навантажувачі НС

 • Переваги вилочних навантажувачів НС

 • Ремонт навантажувачів в Києві

 

Про компанію Hangcha Group

ремонт HCКомпанія Hangcha Group Company Ltd. вже більше 30 років займає провідну позицію у виготовленні навантажувачів, регулярно оновлюючи модельні ряди. Завдяки новітнім технологіям, устаткованням і високому рівню фахівців, завод Hangcha випускає продукцію, оптимальну в співвідношенні ціни і якості.

Китайські вилкові навантажувачі оснащені кругової світлотехнікою, покажчиками поворотів, проблисковим маячком, зумером заднього ходу і двома сферичними дзеркалами заднього виду. На машини Hangcha встановлюється декілька видів і марок силових агрегатів: рухали Isuzu, Yanmar, Cummins для дизельних автонавантажувачів і двигун Nissan для бензинових і газобензинових китайських автонавантажувачів.

 

Про компанію:

Заснована в 1996 році компанія «Рем СпецТехніка» є одним з провідних підприємств у сфері ремонту та обслуговування складського обладнання. Завдяки багаторічному досвіду робіт і колективу професіоналів, компанія стала надійним партнером найбільших виробничих підприємств Києва і Київської області.

 

Сервіс:

 1. Капітальний ремонт техніки.
 2. Ремонт агрегатів: двигуна і трансмісії.
 3. Мелкосрочний ремонт.
 4. Ремонт гідравлічних систем навантажувачів.
 5. Ремонт ходової частини.
 6. Ремонт паливної системи.
 7. Ремонт гальмівної системи.
 8. Виїзний ремонт навантажувачів.

У компанії «Рем СпецТехніка» є кілька виїзних бригад і ми пропонуємо послуги з технічного обслуговування, поточного та капітального ремонту навантажувачів виробництва Європи та Востока.

Наші професіонали вже 9 років проводять комплексні обслуговування і ремонти складської техніки. У компанії «Рем СпецТехніка» діють найнижчі ціни на послуги. Провести технічне обслуговування або ремонт вашої техніки можна у нас, а також наші майстри зможуть виїхати на місце, вказане замовником.

Певний перелік операцій при ремонті навантажувачів буде відрізнятися для різних моделей техніки, але все одно багато дій будуть схожі для більшості типових моделей. Основна відмінність полягає тільки в типі конструкції, призначення вузлів, які визначають тип приводу і призначення навантажувача.

Якщо вам необхідно провести швидко і якісно ремонт навантажувача, звертайтеся в компанію «Рем СпецТехніка». Ми допоможемо виявити і вчасно виправити будь-які несправності.

 

Дизельні навантажувачі НС

Вантажопідйомність дизельних навантажувачів:

 • 1.0-1.8 т
 • 2.0-2.5 т
 • 3.0-3.5 т
 • 4.0-5.0 т
 • 5.0-7.0 т
 • 8.0-10.0 т
 • 12.0-16.0 т
 • 20.0-25.0 т

Вилучений дизельний навантажувач призначений для транспортування вантажів, як на відкритих майданчиках, так і в закритих добре вентильованих приміщеннях: склади, трюми судів, залізничні вагони і т.д.

Сьогодні для обробки вантажів багато компаній роблять вибір на користь саме дизельних навантажувачів. І це не дивно, адже завдяки низькій витраті палива, тривалого терміну експлуатації і високої продуктивності дизельні автонавантажувачі часто виявляються економічно вигіднішими порівняно з іншою складською технікою.

 

Компанія «Рем СпецТехніка» пропонує зробити ремонт дизельного навантажувача від китайського виробника HC

 

Завод Hangcha є лідером галузі за обсягом випуску навантажувачів з дизельними двигунами. НС довіряють збірку дизельних навантажувачів такі компанії, як: Nacco-Group (США), Nissan (Японія), Manitou (Франція), Clark (Пд. Корея).
Китайські дизельні навантажувачі НС виробляються з вантажопідйомністю від 1 до 45 тонн, з висотами підйому до 7 метрів. Можливе виготовлення під замовлення навантажувачів з особливими вимогами по вибухобезпеки і бічним розміщенням вил.

 

Переваги вилочних навантажувачів НС

ремонт HANGCHAЕкономічність. Одне з головних переваг дизельного навантажувача — це низьке споживання палива. Можуть працювати на дешевому паливі.

Зручність управління. Кожна машина оснащена дисплеєм, що виводить детальну інформацію про роботу машини. Програмне управління просто у використанні, не вимагає глибоких знань.

Ефективність. Дизельні навантажувачі НС легко справляються з роботою за будь-яких умовах. Чудова маневреність і висока вантажопідйомність дозволяє працювати швидко і ефективно.

Безпека. Міцна решітка кабіни стане надійним захистом оператора при випадковому падінні вантажу. Робоча панель створена з урахуванням вимог техніки безпеки.

Ергономічність. Кабіна обладнана амортизаторами, що перешкоджають вібрації, кермо оснащений гідропідсилювачем.

 

Ремонт навантажувачів в Києві

Компанія «Рем СпецТехніка» пропонує зробити ремонт автонавантажувачам. Ціни на ремонт вилочних дизельних навантажувачів та іншу інформацію Ви можете дізнатися за телефоном (096) 391-33-45 або, відправивши заявку на обратний дзвінок.

 

Ремонт HC в Києві і по Україні обновлено: 23 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.