Ремонт Halla в Києві і по Україні

Ремонт Halla в Києві і по Україні

Діагностика, консультації і ремонт Halla (Kalmar) в Києві і по Україні виїзними бригадами від Рем СпецТехніка.

Навантажувачі Halla — техніка для важкої роботи з контейнерами. Важко знайти країну, де не знайшли б застосування навантажувачі, ричтакеры, штабелери та інша техніка для роботи з переміщення важких вантажів такого виробника, як Halla. Навантаження і розвантаження контейнерів, їх штабелювання, робота з вантажами на різноманітних промислових підприємствах і в будівництві, у портах та вантажних терміналах – скрізь знайдеться застосування цих машин, а надійність, продуктивність і зручність використання – фірмова риса виробника.

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Вилкові навантажувачі Halla

 • Вилочные погрузчики HALLA

 • Ремонт Halla навантажувачів

 • Виїзні бригади компанії

 • Ремонт дизельних навантажувачів

 • Навантажувачі Halla: історія «азіатського буму»

 • А тепер про навантажувачі Halla

 • Деякі експлуатаційні характеристики

 • Ми описуємо основні види ремонту Halla складської техніки

 

Чому ми

ремонт HallaСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду до вас 24 години на добу!
Працюють сертифіковано «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади виконують види ремонту:

 1. невеликий,
 2. середній,
 3. капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з часу подачі заявки.

Залишились запитання?! Закажіть обратній дзвінок, або зв’яжіться з менеджером техніки Halla: (096) 391-33-45 Володимир.

 

Вилкові навантажувачі Halla

Колісні вилкові навантажувачі Halla дуже зручно використовувати в приміщеннях з невеликим простором, вони володіють високою маневреністю і хорошою вантажопідйомністю. На вилкові навантажувачі Халла можна встановити при необхідності інші навісні пристрої. Стійкість і економічність, також відносяться до основних переваг навантажувачів Халла. Наші фахівці допоможуть вам підібрати і купити запчастини на вилкові навантажувачі Halla.

Вилочные погрузчики HALLA:

вилочные погрузчики HALLA HDF15,
вилочные погрузчики HALLA HDF18,
вилочные погрузчики HALLA HDF20-II,
вилочные погрузчики HALLA HDF25-II,
вилочные погрузчики HALLA HDF30-II,
вилочные погрузчики HALLA HDF35A,
вилочные погрузчики HALLA HDF45A,
вилочные погрузчики HALLA HLF/HGF20,
вилочные погрузчики HALLA HLF/HGF25,
вилочные погрузчики HALLA HLF/HGF30,
вилочные погрузчики HALLA HLF20C,
вилочные погрузчики HALLA HLF25C,
вилочные погрузчики HALLA HLF30C.

 

Ремонт Halla навантажувачів

Виробляємо ремонт Halla навантажувачів електричних, ремонт дизельних навантажувачів, ремонт бензинових навантажувачів.

Ремонт навантажувачів — наше професійне заняття. Виїжджаємо до Вас на склад і виробляємо ремонт навантажувачів. Наявність зап.частин на навантажувачі дозволяє нам робити ремонт навантажувачів в найкоротші терміни. Професійне обслуговування навантажувачів нашими фахівцями дозволить Вам надалі заощадити на ремонті навантажувачів.

Ремонт навантажувачів і інший складської техніки для Вас може виконати наш сервісний центр. Фахівці компанії «Рем СпецТехніка» готові продовжити активне життя Вашого навантажувача. Нашу допомогу в ремонті навантажувачів варто прийняти.

Можливий як одноразовий ремонт навантажувачів і складської техніки, так і проведення планових ТО і сервісне обслуговування на договірній основі.

 

Виїзні бригади компанії проводять

Виїзні бригади компанії проводять технічне обслуговування (ТО), ремонт навантажувачів та діагностику складської техніки з виїздом до Замовника, що оптимально підходить великому числу клієнтів. Оскільки всі роботи проводяться професійними інженерами-механіками з використанням сучасного обладнання і фірмових запчастин.

Хочемо зазначити, що до початку будь-яких ремонтних робіт, клієнту повідомляються: вартість ремонту, вартість запчастин, необхідних для його проведення, а також тривалість і обсяг робіт. Ніякі роботи по ремонту навантажувачів не проводяться без згоди клієнта!

Наш сервісний центр навантажувачів обслуговує різні марки навантажувачів і складської техніки, основними є: Halla, Mitsubishi, Daewoo, Doosan, TCM, Балканкар (Balcancar), Komatsu, Nissan, Toyota і багато інших.

 

Ремонт дизельних навантажувачів:

ремонт МанитуУ дизельних навантажувачів в основному ламаються ходова частина і паливна аппаратура (ТНВД). Ремонт ТНВД навантажувачів доводиться рано чи пізно робити багатьом. Перша причина виходу з ладу паливної апаратури — наше «високоякісне» паливо.

Ремонт ТНВД навантажувачів: Ремонт ТНВД навантажувачів в принципі не складне заняття, але вимагає певних навичок і досвіду при поводженні з навантажувачами. Наші фахівці приїдуть знімуть, зроблять ремонт ТНВД на професійному стенді і встановлять назад ТНВД на навантажувачі. Як правило ремонт ТНВД займає 1-3 дні (залежно від виробника паливної апаратури).

Ремонт електронавантажувачів частіше пов’язаний з поломками ходової частини. На наступному місці стоїть вже робота з ремонту електричної частини навантажувача. В основному з-за неправильним доглядом і не своєчасному обслуговуванні — виходить з ладу АКБ. Це задоволення не з дешевих. Пропонуємо якісне обслуговування навантажувачів — це продовжить термін служби вашої техніки і в підсумку заощадить Ваші гроші.

Ремонт навантажувачів проводиться як у вас на місці, так і в наших майстернях. Майстерні знаходяться на півночі Київа.

Ремонтні роботи можуть бути проведені з укладенням відповідного договору, так і за сміття рахунку, як з держбюджетними організаціями, так і з фірмами будь-якої форми власності.

 

Навантажувачі Halla: історія «азіатського буму»

Що, якщо ми розповімо, як поява перших навантажувачів спростило роботу з важкими вантажами і збільшило обсяги виробництва? Ми трохи відійдемо від основної теми цієї оглядової статті, але якщо Ви любите цікаві історії, тоді ласкаво просимо, читайте далі. Це займе трохи часу.

Так, про навантажувачі Halla, ми вам обов’язково розповімо все, трохи пізніше. Спочатку перенесемося в Америку першої чверті 20 століття…

Група робітників одного з ливарних заводів компанії Clark Equipment Co. вирішила спростити свою працю по винесенню відпрацьованих матеріалів. Для цього вони розробили спеціальну машину для перевезення піску і ливарних відходів, яка і стала прабатьком сучасного навантажувача. Машина для перевезення вантажів.

Подальші вдосконалення цієї техніки дозволили використовувати її для вантажно-розвантажувальних робіт в різних галузях господарської діяльності.

До 40-х років минулого століття саме Америка була центром виробництва навантажувачів, а старенька Європа займалася експортом заокеанської техніки або ж виготовленням її за ліцензії виробника. Все змінилося після війни, коли розробки військових прийшли на мирну галузь. Європа і Америка невпинно змагалися на ринку вантажної і складської техніки.

Але в 1960 роках на сцену виходить «азіатський гість». Навантажувачі з Японії стають затребуваними на європейських та американських ринках. Марки навантажувачів Nissan, Toyota і Komatsu Forklift Co. користуються попитом у споживачів.

1980 роках до побратиму по азіатському регіону приєднується Південна Корея зі своїм компаніями Halla, Daewoo, Samsung, Tong Hyung.

Безсумнівно, азіатський бум спочатку припав не до душі євро-американським компаніям і навіть були спроби обмежити імпорт азіатських моделей. Але в підсумку перемога залишилася за споживачами. Адже тільки вони вирішували, яка техніка їм вигідніше – японська, корейська, американська або ж європейського виробництва.

 

А тепер про навантажувачі Halla …

Складська техніка Halla – колісні навантажувачі з вилковими захватами. Навантажувач має малий радіус розвороту і його можна експлуатувати в складських приміщеннях з обмеженим простором. У приміщеннях, де від техніки потрібно не стільки хороша вантажопідйомність, скільки висока маневреність.

Основне навісне обладнання навантажувачів Halla – вила. Однак при необхідності вони можуть бути замінені іншим навісним пристроєм.

 

Деякі експлуатаційні характеристики:

Інноваційна система амортизаторів робить навантажувач стійким при маневрах і роботі з вантажами;

Кабіна оператора зручна і безпечна, а також забезпечує достатній огляд під час роботи. Поліпшений захист від шуму та вібрації;

Важелі управління розміщені дуже зручно і досить прості у використанні;

Дискові гальма забезпечують максимальну безпеку при експлуатації навантажувача Halla;

Економічна та зручна гідросистема, шланги розміщені компактно і дуже продумано;

Рама навантажувача забезпечує невеликий радіус повороту завдяки шарнірним з’єднанням.

Словом, для малих і великих складів, логістичних центрів, аеропортів, доків та інших місць, де відбувається вантажно-розвантажувальні роботи маневрена і продуктивна техніка Halla завжди до речі.

 

Ми описуємо основні види ремонту Halla складської техніки:

Виїзд майстра-механіка на ремонт Halla

Встановленнязняття шини «супереластик» Halla
Гальмівна система Halla
Кап ремонт мотораГідравлічна система Halla
Двигун Halla
Демонтажмонтаж ведучого моста Halla
Демонтажмонтаж ГДП Halla
Демонтажмонтаж головної передачі Halla
Демонтажмонтаж двигуна Д Halla
Демонтажмонтаж підйомного пристрою Halla
Демонтаж монтаж керованого моста Halla
Діагностика АКБ Halla
Діагностика гальмівної системи Halla
Діагностика несправності дизельного двигуна Halla
Діагностика несправності Halla
Діагностика несправності Halla
Діагностика підйомного пристрою Halla
Електрообладнання Halla
Заміна блоку «CURTIS» Halla
Заміна бортового редуктора ведучого моста Halla
Заміна водяного насоса Halla
Заміна водяного радіатора з заміною тосола Halla
Заміна гальмівних колодок, пружин сервогальма Halla
Заміна гальмівного барабана Halla
Заміна ГБЦ Halla
Заміна генератора Halla
Заміна гідравлічного насоса дизельного Halla
Заміна гідравлічного насоса навантажувача Halla
Заміна гідравлічного насоса рульового управління Halla
Заміна гідравлічного розподільника РХ Halla
Заміна гідростатичного управління Halla
Заміна головного гальмівного циліндра Halla
Заміна електромагніту Halla
Заміна елемента АКБ Halla
Заміна замка запалювання Halla
Заміна карданного з’єднання Halla
Заміна керованого моста Halla
Заміна колісного гальмівного циліндра Halla
Заміна масла і фільтра в гідродинамічної передачі Halla
Заміна масла і фільтра масляного Halla
Заміна масляної ванни (піддона картера) двигуна і масла Halla
Заміна муфт стрижня РУ на навантажувачах (зі зняттям АКБ) Halla
Заміна направляючого ролика підйомного пристрою Halla
Заміна насосного електродвигуна Halla
Заміна нерухомих контактівконтактних мостів в силовому щиті Е.П. Halla
Заміна паливного насоса високого тиску Halla
Заміна паливо насоса, що підкачує Halla
Заміна переднього ущільнення колінчастого вала Д Halla
Заміна пучка проводів Halla
Заміна редуктора рульового управління (зі зняттям АКБ) Halla
Заміна реле стартера Halla
Заміна ременя вентилятора Д Halla
Заміна ремонтного комплекту газового редуктора Halla
Заміна ремонтного комплекту карбюратора Halla
Заміна ролика каретки підйомного пристрою Halla
Заміна стартера Halla
Заміна тягового електродвигуна Halla
Заміна форсунки Halla
Заміна циліндра рульового управління Halla
Заміна штепсельних з’єднань без проводів Halla
Заміна штока циліндра нахилу Halla
Зняттявстановлення каретки підйомного пристрою Halla
Зняттявстановлення ланцюга підйомного пристрою, мастило Halla
Зняттявстановлення циліндра нахилу Halla
Зняттявстановлення циліндра підйому бокового Halla
Зняттявстановлення циліндра підйому центрального Halla
Капітальний ремонт ведучого моста Halla
Капітальний ремонт гідродинамічної передачі Halla
Капітальний ремонт двигуна Д Halla
Капітальний ремонт Halla
Капітальний ремонт керованого моста Halla
Капітальний ремонт навантажувачів серії ДВ Halla
ремонт двигуна автомобіляКапітальний ремонт навантажувачів серії ЕВ Halla
Капітальний ремонт підйомного пристрою Halla
Переобладнання навантажувача з контактної системи на імпульсну Halla
Підйомний пристрій Halla
Регулювання гальмової системи Halla
Регулювання кута випередження впорскування Halla
Ремонт газового обладнання Halla
Ремонт гідравлічного насоса Halla
Ремонт гідравлічного циліндра підйому ЦПС, ЦПХ Halla
Ремонт головного гальмівного циліндра Halla
Ремонт головною передачі ведучого моста Halla
Ремонт і настройка форсунки Halla
Ремонт каретки підйомного пристрою Halla
Ремонт колісного гальмівного циліндра Halla
Ремонт навісного обладнання Halla
Ремонт насосного електродвигуна Halla
Ремонт РХ Halla
Ремонт системи запалювання газового Halla
Ремонт ТНВД Halla
Ремонт тягового електродвигуна Halla
Ремонт циліндра нахилу Halla
Розбирання та збирання двигуна Д Halla
Рульове управління Halla
Система харчування Halla
Трансмісія Halla
Установка додаткового обладнання (1 гідравлічна функція) Halla
Установка додаткового обладнання (2 гідравлічна функція) Halla
Установка зняття шини пневматичної Halla
Установка ТНВД Halla
Чистка паливного бака Halla та інші ремонти …

Залишились запитання?! Закажіть обратний дзвінок, або зв’яжіться з менеджером Halla техніки: (096) 391-33-45 Володимир.

 

Ремонт Halla в Києві і по Україні обновлено: 3 декабря, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.