Ремонт GOODSENSE в Києві і по Україні

Ремонт GOODSENSE в Києві і по Україні

Ремонт GOODSENSE навантажувачів в Києві і по Україні виїзними бригадами. Ключовим елементом електричного вилочного навантажувача Goodsense є двигун постійного струму. Подібна комплектація мінімізує можливість поломки техніки. Машина відрізняється зручністю в управлінні і маневреність в роботі.

Ще одним привабливим фактором підйомно-навантажувальної техніки є її універсальність. Використовувати продукцію Goodsense можна як всередині складських приміщень, так і на відкритому просторі.

Навантажувачі Goodsense застосовуються на підприємствах деревообробної промисловості і в області машинобудування. Їх активно експлуатують в металургії, на хімпідприємствах і в багатьох інших галузях.

 

Зміст:

 • Ремонт GOODSENSE в Києві

 • Ремонт складський техніки

 • Наші послуги з ремонту спецтехніки включають в себе

 • Переваги співпраці з «Рем СпецТехніка»

 • Виїзні мобільні бригади

 

Ремонт GOODSENSE в Києві

ремонт GOODSENSE

Вилочный погрузчик / Штабелер Goodsense FD (Гудсенс ФД) 2011 года.

У компанії «Рем СпецТехніка» ви зможете зробити ремонт GOODSENSE моделі спецтехніки представленої марки і багатьох інших брендів. Ми також пропонуємо конкурентні ціни на ремонт вилочних навантажувачів Toyota, Зік, Clark c60, Doosan, Kalmar.

У нас ви знайдете весь комплекс послуг, пов’язаних з складською технікою — придбати комплектацію і запасні частини, а також скористатися послугою ремонту навантажувача. Всі додаткові питання по консультації, діагностиці, ремонту ви можете поставити нашому менеджеру по телефону, зазначеному в контактах.

 

Ремонт складський техніки

Спеціальні види складської техніки, до числа якої відносяться збирачі замовлень, електроштабелери, річтраки, складські візки, вилочні навантажувачі, що працюють на дизелі і електриці, і інші одиниці спецтранспорту, — це складна техніка, що вимагає до себе належної уваги, а значить — оперативного, акуратного, точного, професійного ремонту з гарантією. Компанія «Рем СпецТехніка» надає весь спектр послуг з ремонту складської техніки, як безпосередньо в ремонтних цехах нашого центру, так і на території замовника.

Сервісне обслуговування та ремонт спецтехніки — це головна сфера інтересів і основний напрямок діяльності нашого спеціалізованого центру, а це означає, що своїм клієнтам ми пропонуємо весь спектр послуг, так чи інакше пов’язаних з сервісним обслуговуванням складської спецтехніки.

 

Наші послуги з ремонту спецтехніки включають в себе:

 1. проведення технічного обслуговування — від мінімального (профілактичного) до комплексного, виконуваного в суворій відповідності до рекомендацій заводу-виготовлювача;
 2. капітальний ремонт і обслуговування складської техніки будь-якого типу (капітальний ремонт спецтехніки включає в себе різні види ремонтних робіт, від простих до найскладніших: ремонт двигунів, коробок передач, паливного обладнання, ремонт гідравліки спецтехніки, відновлення геометрії вантажопідйомних пристроїв і т.п.);
 3. професійний ремонт шин спецтехніки;
 4. діагностику і ремонт двигунів спецтехніки — в тому числі ремонт дизельних двигунів і форсунок з використанням автентичних запчастин і технологій, рекомендованих заводами-виробниками;
 5. діагностику ТНВД і його регулювання на найсучаснішому обладнанні, що дозволяє оперативно виявити і ліквідувати несправності будь-якого типу (діагностика ТНВД проводиться на стенді — спеціальному електронному приладі, створеному для точного виявлення несправностей і їх усунення);
 6. будь-які види ремонту електроустаткування спецтехніки тощо.

 

Переваги співпраці з «Рем СпецТехніка»

Головною конкурентною перевагою нашої компанії є те, що ми виконуємо роботи по ремонту імпортної техніки практично всіх відомих світових брендів, тоді як багато компаній спеціалізуються на одній-двох фірмах-виробниках.

Ми здійснюємо ремонт складської техніки GOODSENSE, HANGCHA, Helli, Landoll, JUNGHEINRICH, Linde, BT, Yale, MITSUBISHI, NISSAN, Komatsu, Toyota і інших виробників. Також ми проводимо ремонт китайської та японської спецтехніки різних марок і моделей. У списку компаній, з технікою яких ми працюємо, зрозуміло, є і вітчизняні компанії.

Виконувати якісний, оперативний і недорогий ремонт складської та іншої спеціальної техніки, завжди залишаючись одним з ключових гравців бізнесу, нам допомагає наступне.

Відмінно обладнаний стаціонарний сервіс компанії, оснащений за останнім словом техніки, — саме тут ми проводимо складні діагностичні та ремонтні роботи, застосовуючи весь арсенал доступних засобів. Ми використовуємо складні верстати, високоточні діагностичні стенди, сучасні інструменти, оригінальні якісні матеріали. У нашому штаті працюють тільки досвідчені слюсаря для ремонту спецтехніки, електрики та інші профільні фахівці, що володіють багаторічним досвідом роботи.

 

Виїзні мобільні бригади

Виїзні мобільні бригади по ремонту складської техніки по Україні, що складаються з досвідчених кваліфікованих майстрів. Виїзні бригади мають в своєму розпорядженні все необхідне діагностичне та ремонтне обладнання. З ними сервісне обслуговування або нескладний поточний ремонт складського обладнання пройде оперативно і якісно. Ми гарантуємо, що ремонтна бригада виїде на ваш об’єкт в будь-який зручний для вас час і місце протягом доби

Постійним клієнтам ми пропонуємо спеціальні умови співпраці — виїзний ремонт спецтехніки силами закріпленої за вашою компанією бригади: за вами закріплюється певна бригада майстрів, добре знайома зі специфікою вашого автопарку і готова в будь-який час здійснити виїзд для ремонту спецтехніки вашої компанії і вирішити будь-яку проблему, що виникла. Через нашу компанію ви також можете викликати будь-якого необхідного вам фахівця — слюсаря по ремонту спецтехніки, електрика і т.д.

Прекрасний сервіс по ремонту спецтехніки, що включає в себе широкий спектр послуг, що стосуються сервісного обслуговування, ремонту та оренди спецтехніки всіх видів: від ремонту GOODSENSE до сервісного обслуговування KOMATSU.

Професійний штат співробітників, в якому працюють тільки кваліфіковані механіки по ремонту спецтехніки, слюсаря, електрики та інші майстри.

Сучасне високотехнологічне обладнання для ремонту спецтехніки всіх видів.
Уважний сервіс, який передбачає гарантовано високу якість послуг, що надаються, індивідуальний підхід до кожного клієнта і уважне ставлення.

Різні варіанти оплати.

Якісний ремонт спецтехніки в Києві, Україні — це «Рем СпецТехніка», компанія, що пропонує вигідні умови співпраці і гарантує відмінний результат ремонтних і сервісних робіт.

Для консультації з фахівцем зв’яжіться з нами будь-яким із зручних для вас способів.

 

Ремонт GOODSENSE в Києві і по Україні обновлено: 4 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.