Ремонт FEELER в Києві і по Україні

Ремонт FEELER в Києві і по Україні

Консультації, діагностика і ремонт FEELER китайської складскої техніки в Києві і по Україні сертифікованими виїзними бригадами.
Компанія «Рем СпецСтрой» виконує різні види ремонту навантажувачів та іншої складської техніки за заявкою Замовника або за висновком експертної організації про необхідність ремонту складського обладнання.

 

Зміст:

 • Ремонт навантажувачів і спецтехніки

 • Наші переваги

 • Технічне обслуговування навантажувачів

 • Ремонт FEELER в Рем СпецТехніка

 • Навантажувачі FEELER з подвійною гарантією зі складу в Києві

 • Трохи цікавого

 

Ремонт навантажувачів і спецтехніки

ремонт FEELERСвоєчасний професійний ремонт погрузчиков продолжит термін служби техніки і допоможе зберегти її ресурс на початковому високому рівні.

Сервіс ТОВ «Рем СпецТехніка» здійснює ремонт техніки, що випускається під брендами: Feeler, Toyota, Mitsubishi, Caterpillar, Nissan, Doosan, Hangcha, Komatsu, Yale, TCM, Still, Linde, Jungheinrich тощо.

 

Наші переваги:

 1. здійснюємо будь-які види поточного і капітального ремонту;
 2. виконуємо роботи будь-якої складності, швидко замінимо вийшли з ладу деталі і вузли на нові, оригінальні;
 3. досвідчені професіонали, наявність сертифікатів у яких дає право виконувати ремонт автонавантажувачів та електронавантажувачів практично всіх моделей;
 4. приємний і зручний сервіс для клієнтів, що працює 24 години на добу;
 5. демократичні розцінки на послуги; ми даємо гарантію 6 місяців на всі види робіт;
 6. сучасне оснащення ремонтних цехів: у нас встановлено якісне і точне обладнання.

Якщо Ви замовляєте ремонт навантажувачів в «Рем СпецТехніка», то отримуєте діагностику техніки в подарунок.

Оформіть заявку прямо зараз! Подзвонить менеджеру: (096) 391-33-45

 

Технічне обслуговування навантажувачів

Одна з найпоширеніших причин несправностей і передчасного виходу з ладу складської техніки — неякісне та несвоєчасне технічне обслуговування навантажувачів, штабелерів, гідравлічних візків. Необхідні заходи повинні здійснюватися регулярно. І Ви завжди можете скористатися даною послугою, звернувшись до наших професіоналів.

Ми здійснюємо всі види обслуговування електронавантажувачів і автонавантажувачів та інших видів складського обладнання. Також наші професіонали надають допомогу в налагодженні, введенні складської техніки в експлуатацію, приміщення її на консервацію та розконсервацію.

Ми завжди готові надати нашим клієнтам консультативну підтримку і відповісти на будь-які питання, що цікавлять. Для цього потрібно всього лише зв’язатися з нами по телефону. Оформіть заявку на ремонт навантажувачів прямо зараз! Подзвонить менеджеру: (096) 391-33-45

 

Ремонт FEELER в Рем СпецТехніка

За результатами обстеження або експертного обстеження крана складається відомість дефектів, на підставі якої розробляється ремонтна документація і складається кошторис на проведення робіт. На здійснення даного виду діяльності ТОВ «Рем СпецСтрой» має сертиікат УкрГірПрод Нагляду України. Для надання послуг з ремонту складського обладнання надаються кваліфіковані бригади фахівців.

 

Навантажувачі FEELER з подвійною гарантією зі складу в Києві

двигунУ нас ви можете зробити ремонт вилочних навантажувачів FEELER від виробника — компанії Hangzhou Global Friend Precision Machinery Company (Китай).

Всі вилочні навантажувачі FEELER мають сертифікацію ISO9001: 2000 і відрізняються високою якістю, яке гарантує не тільки сам виробник вантажо підйомної техніки. Комплектуючі постачають відомі в світі компанії: Okamura, Японія (коробка передач), MICO, США (деталі гальмівної системи), SEVCON, Великобританія (редуктори). Демократичні ціни на ремонт вилочних навантажувачів забезпечуються чіткої організації виробництва і строгим розрахунком трудових, тимчасових і сировинних ресурсів.

При ремонту в нашій компанії ви маєте гарантію – на замінені запчастини терміном на 1 рік.

 

Трохи цікавого:

Колеса навантажувача бувають:

Пневматичні — стандартна конструкція з шини і пневматичної камери. Забезпечують хорошу проходимість, хороші амортизаційні властивості, але меншу стійкість ТС. Мають переваги при експлуатації в умовах поганих робочих поверхонь.

Суцільні — з литої гуми. Альтернативне назва — «суцільнолиті», «масивні». Часто називається супереластик (SE Super Elastic) — по фірмовій марці шин. Іноді помилково називаються «гусматік». Забезпечують відмінну зносостійкість, стабільність ТЗ, але меншу амортизацію. Відрізняються способом посадкового місця. Можуть мати бессажевое виконання.

Поліуретанові — зазвичай ставляться на ричтраки або штабелерах, що працюють на рівних підлогах.

Бандажні — тонкий амортизуючий гумовий шар протектора встановлений на сталевому бандажі колісного диска. Мають певні переваги, але менш поширені.
Колеса навантажувачів іноді оснащуються ланцюгами для поліпшення зчіпних властивостей на складних і зледенілих поверхонь. Найчастіше — на пневматичних колесах.

Ремонт FEELER в Києві і по Україні обновлено: 18 августа, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.