Ремонт ДЖАК в Києві і по Україні

Ремонт ДЖАК в Києві і по Україні

Сервисне обслуговування і ремонт ДЖАК навантажувачів (JAC) в Києві і с виїздом по Україні сервісними бригадами.

Якщо Ваша компанія працює з навантажувачами, то, незалежно від виробника і типу техніки, їм буде вимагатися своєчасне техобслуговування і, можливо, ремонт. Наш сервісний центр готовий вирішити навіть найскладніші завдання, які стосуються гарантійного техобслуговування і ремонту навантажувачів.

Практикою підтверджено, що вчасно проведене обслуговування навантажувачів і дотримання правил експлуатації дозволяє уникнути ремонту, а значить, заощадити Ваш час і гроші.

Зміст:

 • Чому ми

 • Вилкові навантажувачі ДЖАК

 • Область застосування навантажувачів з Китаю

 • Різновиди навантажувачів

 • Штабелери та річтраки

 • Переваги складської техніки ДЖАК

 • Ручні і самохідні штабелери: особливості техніки

 • Вигідні ціни на ремонт річтраків і штабелерів

 • Перевізники палет

 • Ми описуємо основні види ремонту ДЖАК складської техніки

 

Чому ми

ремонт ДЖАКНаша компанія Рем СпецТехніка надає кваліфіковану допомогу з ремонту навантажувачів, фахівці готові швидко і якісно виконати ремонт, у тому числі і капітальний.

Зрозуміло, капітальний ремонт може не знадобитися, якщо Ви прямуєте всім правилам експлуатації і проходите техобслуговування навантажувача у встановлений постачальником або гарантією час. Не забувайте, що від цього багато залежить, не допускайте недбалості – це дозволить бути впевненими, що

Вам не доведеться зупиняти роботу і втрачати доходи на час ремонту навантажувача або діагностування проблеми. Пам’ятайте, що термін вимушеного ремонту залежить від складності поломки і того, чи є необхідні запчастини для конкретної моделі навантажувача.

Таким чином, замість того, щоб тягнути до останнього і сподіватися, що найближчим часом ремонт не знадобиться чи вдасться обійтися малими жертвами, краще бути готовими до поточного ремонту, що визначається на своєчасному гарантійному обслуговуванні. До того ж, вчасно помічений дефект або зношеність запчастин навантажувача, що знаходиться на гарантії, дасть можливість уникнути витрат, які підуть, якщо порушення в роботі двигуна або іншої частини відбудеться по завершенню гарантійного обслуговування.

Для зручності клієнтів можливий виїзд спеціалістів з усім необхідним обладнанням. Компанія володіє всім необхідним обладнанням і кваліфікованими фахівцями для якісного надання послуг з ремонту навантажувачів будь-якої складності.

Співробітники сервісного центру відповідально підходять до своєї роботи, адже саме від того, як виконано гарантійне обслуговування або ремонт техніки, залежить тривалість роботи навантажувача. Кваліфікація та великий досвід співробітників дозволяють виконувати роботу акуратно і якісно, а дбайливе ставлення до Клієнта забезпечує високий рівень сервісу. Крім того, передове сервісне та діагностичне обладнання дозволяє проводити огляд і ремонт навантажувачів

Сервісний центр компанії завжди готовий забезпечити Вам найкраще обслуговування практично будь-якого виду перевізників і підібрати необхідні запчастини або провести повний ремонт техніки.

 

Вилкові навантажувачі ДЖАК

Вилочний навантажувач (forklift truck) являє собою вантажну техніку, призначену для підйому і переміщення важких предметів всередині складу. Він допомагає в навантаження, розвантаження, штабелюванні вантажів на обмеженій відкритої або закритої території. Вантажний підйомник називається по причині наявності спеціального захоплення на щоглі або каретці.

Навантажувальна техніка виробляється практично по всьому світу. Найбільш затребувані американські, німецькі, японські, китайські вилочні навантажувачі. При цьому найбільш вигідними для придбання є навантажувачі з Китаю ДЖАК. Дана техніка – це яскравий приклад вдалого співвідношення ціни і якості. Будучи найбільш доступною за вартістю, вона служить десятиліттями.

 

Область застосування навантажувачів з Китаю

Сфера застосування навантажувачів з Китаю досить широка. У залежності від габаритів машини, а також типу палива техніка може бути використана на невеликих складах, в торгових центрах, промислових ангарах, на залізничних вокзалах, аеродромах і в портах, на будівельних майданчиках.

Нерідко можна зустріти автокары в сільському господарстві. Китайські вилкові навантажувачі чудово адаптуються до україських кліматичних і ландшафтних умов, істотно полегшуючи щоденна праця фермерів, прискорюючи процеси транспортування вантажів, підвищуючи продуктивність.

 

Різновиди навантажувачів

В залежності від кількості опор сучасні вилкові навантажувачі з Китаю, діляться на трехопорні і четирехопорні. Перші вважаються більш маневреними, другі – стійкими.

Розрізняються навантажувачі по виду використовуваного палива. У продажу можна зустріти дизельні, бензинові, газові, електричні автокары, а також навантажувачі, що працюють відразу з двома видами палива. Серед китайських навантажувачів ДЖАК найбільш затребувані моделі на електротязі, бензинові, дизельні автокары.

З них популярні:

 1. JAC CPD 15,
 2. JAC CPCD 50,
 3. JAC CPCD 25 EUROPE.

Хочете дізнатися про цю складської техніки більше? Зателефонуйте нам – ми допоможемо вибрати її під ваші вимоги.

 

Штабелери та річтраки

Використання сучасної складської техніки дозволило істотно полегшити роботу персоналу складів, торгових центрів, промислових підприємств. Легкі, маневрені ці підіймальні механізми відмінно справляються з вантажно-розвантажувальними роботами всередині приміщень.

Наша компанія пропонує ремонт навантажувачів, штабелерів, річтраків ДЖАК за вигідною ціною. У даному розділі представлений широкий вибір штабелерів, річтраків китайського виробництва, оснащені гідравлічним або електроприводом. Виконуємо ремонт техніки у всіх областях України. Співпрацюємо з юридичними особами, приватними підприємцями.

 

Переваги складської техніки ДЖАК

ремонт МанитуШтабелери та річтраки китайського виробника ДЖАК – сучасна техніка з ручним та електричним управлінням, здатна оперативно переміщати вантажі в межах складу або торгового залу, не заважаючи оточуючим. Компактні ручні моделі відрізняються безшумністю роботи, абсолютною безпекою. У свою чергу електричні штабелери та річтраки радують високою потужністю, продуктивністю, за рахунок чого широко використовуються на підприємствах, промислових складах.

 

Ручні і самохідні штабелери: особливості техніки

Гідравлічні штабелери – це універсальна маневрена техніка, що поєднує в собі функції навантажувача і ручного візка. В асортименті представлені моделі вантажопідйомністю до 2000 кг, оснащені функцією электроподъема. Разом з гідравлічним механізмом дане обладнання дозволяє використовувати ручний гідравлічний штабелер найбільш ефективно, з мінімальними зусиллями з боку оператора.

Купівля ручного штабелера — це правильне рішення для тих, кому не потрібно щодня переміщати велику кількість вантажів. Крім того, відносно простий пристрій даного виду техніки не потребує складного обслуговування, штабелер довговічний, невибагливий у догляді.

Електричні самохідні штабелери – техніка для великих компаній, виробництв середніх масштабів. Моделі даного типу відрізняються більшою маневреністю порівняно з ручними штабелерами, але не так громіздкі, як повнорозмірні навантажувачі; штабелер, в даному випадку, це компроміс між функціональністю і компактністю.

 

Вигідні ціни на ремонт річтраків і штабелерів

Навантажувачі, річтраки і штабелери – незамінна техніка на сучасному складі. Наша компанія пропонує вигідні умови, а також доступні ціни на ремонт на якісні китайську складську техніку ДЖАК.

Щоб відремонтувати гідравлічний або електричний штабелер, залишіть заявку на сайті. Наші фахівці зв’яжуться з вами, допоможуть підібрати обладнання у відповідності з необхідними характеристиками, розрахують точну вартість. У нас ви можете купити річтраки в базовій комплектації або з додатковим обладнанням.

 

Перевізники палет

Ми також робимо ремонт ручних і електричних транспортувальників піддонів (перевізники палет) ДЖАК забезпечують зручність і легкість горизонтального переміщения вантажів всередині складів або магазинів.

Остались запитання телефонуйте по телефону: (096) 391-33-45, або замовляйте безкоштовний зворотній дзвінок.

 

Ми описуємо основні види ремонту ДЖАК складської техніки:

Виїзд майстра-механіка на ремонт ДЖАК
Встановленнязняття шини «супереластик» ДЖАК
Гальмівна система ДЖАК
Гідравлічна система ДЖАК
Двигун ДЖАК
Демонтажмонтаж ведучого моста ДЖАК
Демонтажмонтаж ГДП ДЖАК
Демонтажмонтаж головної передачі ДЖАК
Демонтажмонтаж двигуна Д ДЖАК
Демонтажмонтаж підйомного пристрою ДЖАК
Демонтаж монтаж керованого моста ДЖАК
Діагностика АКБ ДЖАК
Діагностика гальмівної системи ДЖАК
Діагностика несправності дизельного двигуна ДЖАК
Діагностика несправності ДЖАК
Діагностика несправності ДЖАК
Діагностика підйомного пристрою ДЖАК
Електрообладнання ДЖАК
Заміна блоку «CURTIS» ДЖАК
Заміна бортового редуктора ведучого моста ДЖАК
Заміна водяного насоса ДЖАК
Заміна водяного радіатора з заміною тосола ДЖАК
Заміна гальмівних колодок, пружин сервогальма ДЖАК
Заміна гальмівного барабана ДЖАК
Заміна ГБЦ ДЖАК
Заміна генератора ДЖАК
Заміна гідравлічного насоса дизельного ДЖАК
Заміна гідравлічного насоса навантажувача ДЖАК
Заміна гідравлічного насоса рульового управління ДЖАК
Заміна гідравлічного розподільника РХ ДЖАК
Заміна гідростатичного управління ДЖАК
Заміна головного гальмівного циліндра ДЖАК
Заміна електромагніту ДЖАК
Заміна елемента АКБ ДЖАК
Заміна замка запалювання ДЖАК
Заміна карданного з’єднання ДЖАК
Заміна керованого моста ДЖАК
Заміна колісного гальмівного циліндра ДЖАК
Заміна масла і фільтра в гідродинамічної передачі ДЖАК
Заміна масла і фільтра масляного ДЖАК
Заміна масляної ванни (піддона картера) двигуна і масла ДЖАК
Заміна муфт стрижня РУ на навантажувачах (зі зняттям АКБ) ДЖАК
Заміна направляючого ролика підйомного пристрою ДЖАК
Заміна насосного електродвигуна ДЖАК
Заміна нерухомих контактівконтактних мостів в силовому щиті Е.П. ДЖАК
Заміна паливного насоса високого тиску ДЖАК
Заміна паливо насоса, що підкачує ДЖАК
Заміна переднього ущільнення колінчастого вала Д ДЖАК
Заміна пучка проводів ДЖАК
Заміна редуктора рульового управління (зі зняттям АКБ) ДЖАК
Заміна реле стартера ДЖАК
Заміна ременя вентилятора Д ДЖАК
Заміна ремонтного комплекту газового редуктора ДЖАК
Заміна ремонтного комплекту карбюратора ДЖАК
Заміна ролика каретки підйомного пристрою ДЖАК
Заміна стартера ДЖАК
Заміна тягового електродвигуна ДЖАК
Заміна форсунки ДЖАК
Заміна циліндра рульового управління ДЖАК
Заміна штепсельних з’єднань без проводів ДЖАК
Заміна штока циліндра нахилу ДЖАК
Зняттявстановлення каретки підйомного пристрою ДЖАК
Зняттявстановлення ланцюга підйомного пристрою, мастило ДЖАК
Зняттявстановлення циліндра нахилу ДЖАК
Зняттявстановлення циліндра підйому бокового ДЖАК
Зняттявстановлення циліндра підйому центрального ДЖАК
Капітальний ремонт ведучого моста ДЖАК
Капітальний ремонт гідродинамічної передачі ДЖАК
Капітальний ремонт двигуна Д ДЖАК
Капітальний ремонт ДЖАК
Капітальний ремонт керованого моста ДЖАК
Капітальний ремонт навантажувачів серії ДВ ДЖАК
Капітальний ремонт навантажувачів серії ЕВ ДЖАК
Капітальний ремонт підйомного пристрою ДЖАК
Переобладнання навантажувача з контактної системи на імпульсну ДЖАК
Підйомний пристрій ДЖАК
Регулювання гальмової системи ДЖАК
Регулювання кута випередження впорскування ДЖАК
Ремонт газового обладнання ДЖАК
Ремонт гідравлічного насоса ДЖАК
Ремонт гідравлічного циліндра підйому ЦПС, ЦПХ ДЖАК
Ремонт головного гальмівного циліндра ДЖАК
Ремонт головною передачі ведучого моста ДЖАК
Ремонт і настройка форсунки ДЖАК
Ремонт каретки підйомного пристрою ДЖАК
Ремонт колісного гальмівного циліндра ДЖАК
Ремонт навісного обладнання ДЖАК
Ремонт насосного електродвигуна ДЖАК
Ремонт РХ ДЖАК
Ремонт системи запалювання газового ДЖАК
Ремонт ТНВД ДЖАК
Ремонт тягового електродвигуна ДЖАК
Ремонт циліндра нахилу ДЖАК
Розбирання та збирання двигуна Д ДЖАК
Рульове управління ДЖАК
Система харчування ДЖАК
Трансмісія ДЖАК
Установка додаткового обладнання (1 гідравлічна функція) ДЖАК
Установка додаткового обладнання (2 гідравлічна функція) ДЖАК
Установка зняття шини пневматичної ДЖАК
Установка ТНВД ДЖАК
Чистка паливного бака ДЖАК та інші ремонти …

 

Залишились запитання?! Закажіть обратний дзвінок, або зв’яжіться з менеджером ДЖАК техніки: (096) 391-33-45 Володимир.

Ремонт ДЖАК в Києві і по Україні обновлено: 16 октября, 2017 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.