Ремонт ДВЗ Quanchai

Ремонт ДВЗ Quanchai

Ремонт ДВЗ Quanchai Київ і Україна

Ремонт ДВЗ Quanchai в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт на ремонт ДВЗ Quanchai в Києві і по Україні.

У вас є спецтехніка і потрібен ремонт ДВЗ Quanchai? Ми пропонуємо повний спектр ремонтних робіт на ремонт ДВЗ Quanchai загальний ремонт, поточний ремонт, діагностика.

Після того, як ви купите техніку з цими двигунами, рано чи пізно ви заміните запчастини для технічного обслуговування генератора в майбутньому. Тут ми можемо замінити вам основні запчастини. Запасні частини дизельних генераторів і в основному включають в себе запасні частини дизельного двигуна Quanchai, запасні частини генератора, запасні частини дизельного генератора.

Наші фахівці будуть раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт двигуна Quanchai, і відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або зателефонувавши за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Зміст:

– чому ми
– сервісні бригади
– ремонт ДВЗ Quanchai
– заміна запчастин для ДВЗ Quanchai
– запасні частини генератора
– обсяг робіт ремонт на ремонт ДВЗ Quanchai
– капітальний ремонт на ДВЗи Quanchai

Чому ми

  1. ремонт ДВЗ Quanchai на ДВЗ ремонт київ діагностика консультація навантажувача ричтраков складської техніки Україна htvjyn LDР QuanchaiСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
  2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
  3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
  4. Гарантія замінені запчастини 365 днів!

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

  • невеликий,
  • середній,
  • капітальний.

Терміни приїзду:

  • Київ і область – 24 години,
  • Україна – 72 години з моменту подачі заявки.

Ремонт ДВЗ Quanchai

Безщітковий генератор

Система управління Quanchai Genset

Інтелектуальна панель управління дизель-генератора, приймає справжній британський Deepsea DSE 6120, модуль управління генераторної установкою з багатьма функціями захисту, аварійної зупинки і т. Д., Якщо вам необхідно дистанційне керування дизельним генератором Quanchai застосовується британську Deepsea DSE 6120MK2 + DSE890 для дизельної генераторної установки.

Рем СпецТехніка – передове комунікаційне рішення. Рем СпецТехніка – це глобальне веб-рішення для ремонту та діагностики в режимі реального часу для модулів управління DSE. Він був розроблений для підтримки одне – і багато мережевих систем з використанням ряду пристроїв. Програмне забезпечення та ремонт ДВЗ Quanchai включає відображення зі статичними місцями розташування, контрольно-вимірювальні прилади в реальному часі і таблиці журналів подій і автоматичні системні сповіщення. Вони можуть бути відправлені декільком користувачам по електронній пошті і SMS.

Заміна запчастин для ДВЗ Quanchai

Кап ремонт мотораПісля того, як ви купите дизельний генератор, рано чи пізно буде потрібно ремонт ДВЗ Quanchai і ви заміните запчастини для технічного обслуговування генератора в майбутньому. Тут ми можемо заздалегідь розповісти вам основні запчастини. Запасні частини дизельних генераторів Quanchai в основному включають в себе запасні частини дизельного двигуна Quanchai, запасні частини генератора, запасні частини дизельного генератора Quanchai.

1) запчастини дизельного двигуна Quanchai

Повітряний фільтр, паливний фільтр, масляний фільтр, водяний насос, генератор двигуна, електричний стартер для двигуна, клиновий ремінь для бака з водою (радіатор), прокладка головки блоку циліндрів, комплект прокладок для капітального ремонту двигуна, насос мастила, інжектор, сопло трубки , уприскування насос, поршень, поршневі кільця, поршневий палець, лінії циліндрів, шатун, шатунні підшипники, колінчастий вал, головні підшипники колінчастого вала, головне ущільнення колінчастого вала, заднє ущільнення головного колінчастого ва а, датчик тиску масла, датчик температури води, датчик частоти обертання дизельного двигуна, розподільний вал і т.п.

2) запасні частини генератора

Автоматичний регулятор напруги = AVR, автоматичний регулятор напруги є швидко зношуються. Протягом гарантійного терміну AVR не зламається.

Після гарантії, якщо AVR не працює. Просто купіть новий AVR, щоб замінити старий AVR. Якщо клієнт виявить іншу частину генератора, таку як збирання стрижня статора, збірка головного ротора, збудник, комплект підшипників, основна клемна колодка і т. д., Ці частини всередині корпусу генератора виходять з ладу. В даний час цей генератор не гідний ремонту ДВЗ Quanchai, купіть новий генератор, щоб замінити старий генератор. Взагалі кажучи, основною проблемою генератора є AVR. Ми не пропонуємо клієнту демонтувати весь генератор. Для AVR це легко знайти. Клієнт повинен відкрити кришку генератора, а потім вийняти старий AVR і встановити новий AVR.

3) запасні частини дизель-генератора Quanchai

ремонт системи живленняАвтоматичний вимикач, зарядний пристрій, ізолятор батареї, акумулятор для генератора, модуль управління генератором, насос для зливу моторного масла, підігрівач водяної сорочки, однофазні розетки, трифазні розетки, зовнішній паливний бак, автоматичний заправний насос, датчик тиску масла, температура води датчик, датчик частоти обертання дизельного двигуна, труба для зливу масла, випускний клапан масла, прокладка амортизатора, непромокаючий кришка випускного отвору (дощовик), кришка бака для води, обережитель, підвал запобіжника, реле, кнопка аварійної зупинки, замок з двома ключами, нержавіюча сталь сталеві замки і петлі з нержавіючої сталі, пластиковий розпилювальний порошок жовтого кольору, пристрій захисного відключення (УЗО), автоматичний вимикач захисного відключення (RCCB), трансформатори струму, повітряний вимикач, вихідні кабелі (три дроти під напругою і один нульовий провід), подовжувач для управління генераторної установкою коробка і т. д.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі ремонту ДВЗ, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і відповімо на всі ваші запитання:

Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.


Обсяг робіт ремонт на ремонт ДВЗ Quanchai

Головка на ремонт ДВЗ Quanchai:

набір прокладок на ремонт ДВЗ Quanchai,
гідравлічні штовхачі на ремонт ДВЗ Quanchai
арматура на ремонт ДВЗ Quanchai
напрямні на ремонт ДВЗ Quanchai.

Блок на ремонт ДВЗ Quanchai:

комплект прокладок і гвинтів на ремонт ДВЗ Quanchai,
поршні на ремонт ДВЗ Quanchai,
кільця на ремонт ДВЗ Quanchai
основний підшипник на ремонт ДВЗ Quanchai
колінчаті підшипники на ремонт ДВЗ Quanchai.

Аксесуари на ремонт ДВЗ Quanchai:

привід приводу гідроприводу + водяний насос на ремонт ДВЗ Quanchai
турбокомпресор на ремонт ДВЗ Quanchai
двомасових колесо на ремонт ДВЗ Quanchai
Регенерація уприскування на ремонт ДВЗ Quanchai.

Ремонт блоку на ремонт ДВЗ Quanchai:

ремонт головки на ремонт ДВЗ Quanchai
обрізка блоку на ремонт ДВЗ Quanchai
шліфування вала на ремонт ДВЗ Quanchai
ремонт шатунів на ремонт ДВЗ Quanchai
розбирання та збирання на ремонт ДВЗ Quanchai.

Капітальний ремонт на ДВЗи Quanchai

ремонт моторовМи виконуємо капітальний ремонт на ДВЗи Quanchai, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском на ДВЗи Quanchai
вирівнювання корпусу на ДВЗи Quanchai
регенерація часу Quanchai (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Quanchai (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Quanchai
регенерація шатунів Quanchai (опори, заміна рукава)
регенерація головок Quanchai (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Quanchai (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Quanchai (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Quanchai
регенерація компресора Quanchai
заміна втулок поршневий головки Quanchai
обмін ущільнення на ДВЗи Quanchai
регенерація турбонагнетателя Quanchai
регенерація радіатора Quanchai
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Quanchai і т. д,
початкова притирання на ДВЗи Quanchai
за бажанням замовника ми можемо провести випробування на ДВЗи Quanchai на динамометрі.

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті на ДВЗ, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.