Ремонт ДВС Yanmar!

Ремонт ДВС Yanmar!

Ремонт ДВС Yanmar в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт ДВС Yanmar в Києві і по Україні.

У вас є ДВС Yanmar і потрібен ремонт?

Наші фахівці будут раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт ДВС Yanmar, и відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або ж зателефонувавші за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг для ДВС Yanmar — загальний ремонт, поточний ремонт, обслуговування.

Рішенням про доцільність провести ремонт ДВС Yanmar повинно прийматися на основі всієї інформації про ДВСі, наявної у фахівця сервісної служби. Іноді ДВС може бути в такому стані, що його вже не варто ремонтувати. Спеціаліст сервісу повинен пояснити клієнту приемужества і недоліки різних варіантів ремонту.

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • ДВС Yanmar

 • Yanmar — інструкція з обслуговування дизельних ДВС

 • Ремонт ДВС Yanmar

 • Часткове перебирання ДВС Yanmar

 • Капітальний ремонт ДВС Yanmar

 • Обсяг робіт ремонт ДВС Yanmar

 • Капітальний ремонт ДВС

 

Чому ми

 • ремонт ДВС YanmarСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

 

ДВС Yanmar

ремонт двигателей MercedesВсе більше виробників міні навантажувачів в світі застосовують дизельні ДВС Yanmar в якості силового агрегату на вироблюваної техніки. Порівняно з іншими дизельними ДВС Yanmar має ряд переваг:

Висока потужність при малій вазі, компактні розміри і вміст шкідливих домішок вихлопу, висока надійність низький вміст шуму і вібрації, економічна витрата палива.

 

Використовуйте оригінальні запасні частини Yanmar

Оригінальні запасні частини, виготовлені заводом виробником Yanmar, значно продовжать термін служби Вашого ДВС. Використання «Сірих» запасних частин може призвести до того, що ДВС Yanmar не відпрацює призначений ресурс. Деякі запасні частини сірих виробників можуть здатися нормальними, але близькій розгляду видно вкрай низька якість, яке може викликати серйозні проблеми.

 

Yanmar — інструкція з обслуговування дизельних ДВС

В обов’язковому порядку ознайомитися з наступними правилами, призначеними для продовження часу експлуатації Вашого ДВС Yanmar.

Перш за все, необхідно дотримувати правила обкатки нового Yanmar ДВС, робота під великим навантаженням може істотно скоротити термін служби мотора. Перед роботою навантажувача прогрівайте ДВС на холостому ходу протягом 5 хвилин, це сприяє змащення всіх частин дизельного ДВС. Використовуйте дизельне паливо високого якість, використання палива низької якості може призводити до невдалих пусків, і випуску ДВС Янмар блакитно-білого диму.

Використовуйте масло високої якості, масло нижчої якості може, призведе до заїдання поршня в циліндрі, інтенсивного зносу інших рухомих частин і загального зниження терміну служби ДВС.

Регулярно в рамках технічного обслуговування замінюйте масло і фільтруючих елементів палива та очищення масла. Як правило використання старого масла призведе до підвищеного зносу деталей ДВС. При несвоєчасній заміні масляного фільтра буде знижуватися тиск у масляній системі, що може привести до підвищеного зносу і навіть заїдання підшипників колінчастого вала дизельного ДВС Yanmar.

Використовуйте для системи охолодження чисту питну воду, жорстка вода з свердловин призведе до утворення накипу в охолоджувальній системі дизельного ДВС. Це знизить ефективність охолодження і призведе до істотного підвищення температури охолоджуючої рідини і до заїдання поршня ДВС. Додайте у воду системи охолодження антикорозійні добавки, іржа в системі охолодження не тільки прискорює корозію, але і скорочує термін служби ДВС Yanmar за рахунок зниження ефективності охолодження. У зимовий період часу використовувати антифриз, це запобіжить розморожування і розтріскування блоку циліндрів ДВС.

Замінюйте охолоджуючу воду щорічно, стара вода з розчиненими в ній речовинами володіє гіршою охолоджуючої здатністю. Це може призводити до швидкого підвищення температури в системі охолодження дизельного ДВС. Перед запуском ДВС завжди перевіряйте рівень води в розширювальному баку. Один раз в тиждень перевіряйте рівень води в радіаторі, при малій кількості охолодної рідини, вона буде нагріватися набагато швидше, це може призвести до заклинювання ДВС.

Перевірте натяг приводного ременя генератора і вентилятора, при неправильній натяжці ремінь буде або передавати надмірне зусилля (якщо перетягнути), або буде грітися і швидко вийде з ладу, якщо натяг слабке. Не дозволяйте стартеру працювати більше 15 секунд, тривала робота призведе до пошкодження ДВС стартера.

 

Ремонт ДВС Yanmar

ремонт мотора погрузчикаРішенням про доцільність провести ремонт ДВС Yanmar повинно прийматися на основі всієї інформації про ДВСі, наявної у фахівця сервісної служби. Іноді ДВС може бути в такому стані, що його вже не варто ремонтувати. Спеціаліст сервісу повинен пояснити клієнту приемужества і недоліки різних варіантів ремонту. Остаточне рішення про те ,який варіант відновлення ДВС Yanmar використовувати, повинен прийняти клієнт, який платить за ремонт. Його рішення буде ґрунтуватися на рекомендаціях фахівців служби сервісу. Більшість клієнтів хотіли б, щоб ремонт мотора Yanmar обійшовся їм як можна дешевше, тому вони обмежуються тільки заміною несправних деталей. Якщо якась деталь вийшла з ладу, то можливо, що це результат дефекту самої деталі.

З іншого боку, вихід з ладу однієї деталі може бути викликаний тим, що неправильно працює якась інша деталь. Спеціаліст ремонтник повинен пояснити замовникові, з якої причини деталь вийшла з ладу, і запропонувати варіанти ремонту, які дозволили б усунути причину відмови, щоб уникнути повторних ремонтів. Порушення герметичності посадки клапана в сідло є одним з найбільш часто зустрічаються видів передчасного відмови з далекосяжними наслідками для Yanmar ДВС. Виникнення витоку в зоні порушення щільного контакту клапана з сідлом призводить до зниження тиску газів, що утворюються в процесі згоряння паливно-повітряної суміші. Це призводить до зниження економічності і потужності ДВС Yanmar.

Високий тиск газів, що виникає в процесі згоряння суміші, що призводить до прориву газів через щілину між клапаном і сідлом, викликаючи обгорання робочої фаски клапана, що в свою чергу, збільшує текти. Після демонтажу головки циліндрів з метою ремонту клапанів, відразу ж стає видно днища поршнів. За їх станом можна визначити, які з поршнів так само слід ремонтувати.

Порушення герметичності посадки клапана в сідлі може бути наслідком порушення режиму згоряння суміші, неправильного теплового зазору клапанного механізму, відкладень на стержні клапана, порушення режиму експлуатації ДВС Yanmar і багатьох інших причин. Витік через клапан усувається шляхом обробки клапана. Така обробка, сама по собі ще не гарантує того, що буде усунена причина, що викликала виникнення цього витоку. Усунення витоку клапана приводить до підвищення розрідження у впускному колекторі. Це в свою чергу може викликати посилене просочування оливи через зношені поршневі кільця в камеру ссгорания в такті впускання, і таким чином до зростання споживання масла дизельним ДВСом-Yanmar.

 

Часткове перебирання ДВС Yanmar

Капитальный ремонт двигателя погрузчикаПід перебіркою ДВС Yanmar тут розуміється ремонт одночасно як клапанів, так і поршневих кілець. При такій перебирання зазвичай проводиться заміна підшипників нижніх головок шатунів поршнів. Таку технологію відновлення ДВС називають іноді часткової переборкой. Часткове перебирання ДВС проводиться без демонтажу з спецтехніки. Часткове перебирання зазвичай проводитися в разі падіння потужності ДВС, зниження його економічності, при підвищеному споживанні масла, якщо робота ДВС стає не рівною, і він насилу заводиться. Цей вид ремонту ДВС є по суті поточним ремонтом. Багато зношені деталі при цьому залишаються в ДВСі. Необхідно обов’язково інформувати клієнта про виявлення всіх додаткових проблем і тільки за узгодженням з ним робити необхідний додатковий ремонт ДВС.

 

Капітальний ремонт ДВС Yanmar

Процедура повного відновлення Yanmar ДВС називається реконструкцією. Іноді цю технологію відновлення називають капітальним ремонтом ДВС. Для того щоб відновити ДВС, його необхідно демонтувати з міні — навантажувача і повністю розібрати. Всі справні деталі доводяться до стану нових деталей і обробляються під ремонтні розміри, у відповідності з діючими стандартами, з повним відновленням їх експлуатаційних характеристик.

Всі підшипники, ущільнювальні прокладки і сальники замінюються новими. Якщо відновлення ДВС виконана кваліфіковано, реконструйований ДВС буде працювати стільки само довго, як і новий. Дизельний ДВС залишається в сервісному центрі до тих пір, поки повністю не буде відновлений. Для одних замовників це дуже зручно, для інших дуже дорого. З урахуванням загальної вартості.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання:
Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт на ремонт ДВС Yanmar

Головка ДВС Yanmar:

набір прокладок ДВС Yanmar
гідравлічні штовхачі ДВС Yanmar
арматура ДВС Yanmar
напрямні ДВС Yanmar.

Блок ДВЗ Yanmar:

комплект прокладок і гвинтів ДВЗ Yanmar,
поршні ДВЗ Yanmar,
кільця ДВЗ Yanmar
основний підшипник ДВЗ Yanmar
колінчаті підшипники ДВЗ Yanmar.

Аксесуари для ДВЗ Yanmar:

привід приводу гідроприводу + водяний насос ДВЗ Yanmar
турбокомпресор ДВЗ Yanmar
двомасових колесо ДВЗ Yanmar
Регенерація уприскування ДВЗ Yanmar.

Ремонт блоку ДВС Yanmar:

ремонт головки ДВС Yanmar
обрізка блоку ДВС Yanmar
шліфування вала ДВС Yanmar
ремонт шатунів ДВС Yanmar
розбирання та збирання ДВС Yanmar.

 

Капітальний ремонт ДВС

Ми виконуємо капітальний ремонт ДВС Yanmar, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском ДВС Yanmar
вирівнювання корпусу ДВС Yanmar
Регенерація часу Yanmar (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Yanmar (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Yanmar
регенерація шатунів Yanmar (опори, заміна рукава)
регенерація головок Yanmar (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Yanmar (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Yanmar (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Yanmar
регенерація компресора Yanmar
заміна втулок поршневий головки Yanmar
обмін ущільнення ДВС Yanmar
регенерація турбонагнетателя Yanmar
регенерація радіатора Yanmar
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Yanmar і т. д,
початкова притирання ДВС Yanmar
за бажанням замовника ми можемо провести випробування ДВС Yanmar на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

 

Ремонт ДВС Yanmar! обновлено: 17 июля, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.