Ремонт ДВС Либхер!

Ремонт ДВС Либхер!

Ремонт ДВС Либхер в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт ДВС Либхер в Києві і по Україні.

У вас є ДВС Либхер і потрібен ремонт?

Наші фахівці будут раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт ДВС Либхер, и відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або ж зателефонувавші за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг для ДВС Либхер – загальний ремонт, поточний ремонт, обслуговування.

Компанія “Рем СпецТехніка” створена в 2008 році. Має багатий досвід в області ремонту ДВС. “Рем СпецТехніка” не займається кустарним, “гаражним” ремонтом, зводиться тільки до заміни циліндро-поршневої групи і дефектації деталей дизельного ДВСа “на око”, а виробляє капітальний ремонт відповідно технічними вимогами, регламентами, ГОСТами.

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Ремонт ДВС Либхер

 • Коротко про фірму

 • Роботу “Рем СпецТехніка” відрізняє

 • Запчастини для ДВС Liebherr

 • Обсяг робіт ремонт ДВС Либхер

 • Капітальний ремонт ДВС Либхер

 

Чому ми

 • ремонт ДВС ЛибхерСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область – 24 години,
 • Україна – 72 години з моменту подачі заявки.

 

Ремонт ДВС Либхер

“Рем СпецТехніка” – професійний ремонт дизельних ДВС в Києві та по всій Україні.

“Рем СпецТехніка” проводить ремонт промислових дизелів (для дизель-генераторів, компресорів, та ін.) І дизелів для спецтехніки (тракторів, бульдозерів, екскаваторів, фронтальних навантажувачів, вилкових навантажувачів, кар’єрних самоскидів і т.д.). Ви можете довірити нам дизельні ДВС (мотории внутрішнього згоряння) вітчизняні чи імпортні в будь-якому стані.

Відремонтуємо: дизельні ДВС Либхер, Caterpillar, JCB, Perkins, Deutz, Komatsu, Detroit Diesel, Mercedes, Kubota, Yanmar, Hino, Isuzu, Volvo та ін. Для великовантажної техніки, фронтальних, вилочних навантажувачів, дизельних електростанцій.

У нас дизелі проходять саме капітальний ремонт в заводських умовах, вартість якого є помірною. Крім того, в нашій фірмі можна замінити запчастини до дизельних ДВС.

Отже, якщо у Вас виникла необхідність привести в порядок – діагностика або ремонт ДВС Либхер внутрішнього згоряння (ДВЗ), звертайтеся до нас і все несправності дизельних моторів будуть повністю усунені в заводських умовах.

 

Коротко про фірму

Компанія “Рем СпецТехніка” створена в 2008 році. Має багатий досвід в області ремонту ДВС.

“Рем СпецТехніка” не займається кустарним, “гаражним” ремонтом, зводиться тільки до заміни циліндро-поршневої групи і дефектації деталей дизельного ДВСа “на око”, а виробляє капітальний ремонт відповідно технічними вимогами, регламентами, ГОСТами. Приймання відремонтованих дизельних ДВС проводиться тільки після стендових випробувань.

 

Роботу “Рем СпецТехніка” відрізняє:

тойота погрузчик ремонт двигателя1) Висока якість ремонту дизельних ДВС, вироблене тільки в заводських умовах з використанням точних вимірювальних інструментів і сучасної стендової бази. Наші фахівці працюють відповідно до технологічних карт на капремонт дизеля і документацією заводів-виробників.

Повний технологічний цикл по капремонту дизельного ДВС:
– розбирання, мийка, дефектовка ДВС;
– ремонт або заміна окремих вузлів і деталей (бронзових втулок розподільного, шатуна і ін.);
– складання, технологічна обкатка, стендові випробування дизельного ДВС;
– результатом є відсутність рекламацій, викликаних порушеннями технології ремонту дизельних ДВС.

2) Універсальність: ми ремонтуємо будь-які дизельні ДВС вітчизняного та імпортного виробництва, промислового і сільськогосподарського призначення.

3) Співпраця: проводити діагностику стану ДВС, удосконалювати технології ремонту, впроваджувати сучасні розробки, спрямовані на збільшення ресурсу роботи дизельних ДВС після капітального ремонту.

4) Наявність обмінного фонду дизелів і запчастин до дизельних ДВС: це дозволяє клієнту швидко робити заміну дизельного ДВСа і скоротити терміни ремонту.

5) Індивідуальний підхід до кожного клієнта: виїзд для укладення договору, гнучка система оплати.

6) Мінімум транспортних витрат для клієнта.

Дзвоніть прямо зараз. Наші фахівці професійно виконають ремонт будь-якого дизельного ДВС.

 

Запчастини для ДВС Liebherr

Зламався ДВС означає неминучий простій транспортного засобу і вимушені витрати по відновленню агрегату. Первинна діагностика допоможе визначити приблизні витрати і терміни, але потрібно чітко усвідомлювати, що ремонт ДВСа завжди трудомісткий процес і може виявитися витратним. У переважній більшості випадків під час ремонту знадобиться заміна певних вузлів на нові.

Тільки при самих важких несправності ДВС необхідна повна заміна ДВСа. При звичайному і навіть капітальному ремонті досить замінити окремі запчастини ДВС.

Також, під час профілактичного обслуговування регулярно потрібне оновлення зношених расходников – недовговічних пальців, кілець, втулок, підшипників, сальників, ГБЦ, гумотехнічних виробів – прокладок, ущільнень, вкладишів і іншого.

Потужний дизельний ДВС з турбонаддувом сучасного екскаватора/бульдозера – складний і ретельно пророблений механізм, пристрій якого відточували до досконалості команди кращих конструкторів з усього світу протягом десятиліть.

Пристрій дизельного ДВС на навантажувач, екскаватор або бульдозер не надто відрізняється від інших моторів внутрішнього згоряння. Основний робочий елемент – циліндро-поршнева група, що складається з блоку циліндрів і комплекту поршнів. Значно зміцнені клапани і пружини клапанів: впорскування дизельного палива відбувається з набагато більшим тиском, для чого присутній більш високотехнологічна система подачі палива, ніж у звичайних автомобілів.

Окремо відбувається підсос і нагрівання повітря турбіною через термостат. Розпечений до 800 градусів повітря запалює пальне, зустрічаючись з ним у камері згоряння. Мікроскопічний керований вибух, який створює рушійне зусилля в циліндрі викликає сильний знос всіх пов’язаних систем.

У дизельних системах першочергова увага приділяється процесу подачі палива нагнітачами високого тиску, з суворим порційним поділом. Тому така деталь ДВС, як форсунки і відповідні втулки, стакани і матеріали повинні бути в ідеальному стані завжди, оскільки найменше відхилення в цій галузі призведе до незворотних наслідків для всього ДВС.

Конструкція строго індивідуальна навіть у межах модельного ряду однієї торгової марки: підбір невідповідних форсунок або поршнів на силову техніку приведуть спочатку до сильних вібрацій і шумів, потім до різкого падіння потужності і, нарешті, до повної зупинки ДВС.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання: Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт на ремонт ДВС Либхер

Головка ДВС Либхер:

набір прокладок ДВС Либхер
гідравлічні штовхачі ДВС Либхер
арматура ДВС Либхер
напрямні ДВС Либхер.

Блок ДВЗ Либхер:

комплект прокладок і гвинтів ДВЗ Либхер,
поршні ДВЗ Либхер,
кільця ДВЗ Либхер
основний підшипник ДВЗ Либхер
колінчаті підшипники ДВЗ Либхер.

Аксесуари для ДВЗ Либхер:

привід приводу гідроприводу + водяний насос ДВЗ Либхер
турбокомпресор ДВЗ Либхер
двомасових колесо ДВЗ Либхер
Регенерація уприскування ДВЗ Либхер.

Ремонт блоку ДВС Либхер:

ремонт головки ДВС Либхер
обрізка блоку ДВС Либхер
шліфування вала ДВС Либхер
ремонт шатунів ДВС Либхер
розбирання та збирання ДВС Либхер.

Капітальний ремонт ДВС Либхер

Ми виконуємо капітальний ремонт ДВС Либхер, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском ДВС Либхер
вирівнювання корпусу ДВС Либхер
Регенерація часу Либхер (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Либхер (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Либхер
регенерація шатунів Либхер (опори, заміна рукава)
регенерація головок Либхер (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Либхер (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Либхер (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Либхер
регенерація компресора Либхер
заміна втулок поршневий головки Либхер
обмін ущільнення ДВС Либхер
регенерація турбонагнетателя Либхер
регенерація радіатора Либхер
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Либхер і т. д,
початкова притирання ДВС Либхер
за бажанням замовника ми можемо провести випробування ДВС Либхер на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

5/5 - (1 vote)
Comments for this post are closed.