Ремонт ДВС Isuzu!

Ремонт ДВС Isuzu!

Ремонт ДВС Isuzu в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт ДВС Isuzu в Києві і по Україні.

У вас є ДВС Isuzu і потрібен ремонт?

Наші фахівці будут раді допомогти вам і розповісти, в чому полягає ремонт ДВС Isuzu, и відповісти на інші питання, скориставшись формою для запису або ж зателефонувавші за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

Звертаючись до такої компанії, яка знайома з Isuzu багато років, і знає, як ефективно провести ремонт, не витрачаючи на це багато ресурсів, клієнт отримує ряд гарантій. Крім безоплатної діагностики, можна розраховувати на співпрацю надалі, дуже привабливі ціни, починаючи від безпосереднього ремонту, і закінчуючи покупкою запчастин.

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг для ДВС Isuzu — загальний ремонт, поточний ремонт, обслуговування.

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Ремонт ДВС Isuzu

 • Ремонт всіх вузлів ДВС

 • Краще рішення для ремонтних робіт в ДВСі

 • Ремонт ДВС Isuzu за низькими цінами в Києві

 • Ремонт ДВС Isuzu обов’язково знадобиться

 • Як відбувається ремонт ДВС Isuzu

 • Переваги компетентного ремонту ДВС Isuzu

 • Обсяг робіт ремонт ДВС Isuzu

 • Капітальний ремонт ДВС Isuzu

 

 

Чому ми

 • ремонт ДВС Isuzu ДВЗСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 • Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 • Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 • Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

 

Ремонт ДВС Isuzu

ДВС як джерело енергії, чи є у когось сумніви з приводу того, що техніка з Японії дуже надійна? Звичайно ж, немає, проте навіть такі розробки періодично вимагають ремонту, особливо ДВСи, адже вони весь час тяжко працюють, зношуються і в результаті їм потрібен ремонт. Враховуючи, що мотори Isuzu часто потрапляють на невеликі вантажні авто, вони — то якраз і потребують догляду, а також діагностики і заміни будь-яких запчастин.

У такому випадку потрібно підшукати собі партнера, здатного на кращих умовах обслуговувати спецтехніку і провести ДВС Isuzu та ще й пропонувати особливі програми з ремонту і діагностики, якщо це транспортна фірма або ціле виробництво хоче відремонтувати свій автопарк.

 

Ремонт всіх вузлів ДВС

Звертаючись до такої компанії, яка знайома з Isuzu багато років, і знає, як ефективно провести ремонт, не витрачаючи на це багато ресурсів, клієнт отримує ряд гарантій. Крім безоплатної діагностики, можна розраховувати на співпрацю надалі, дуже привабливі ціни, починаючи від безпосереднього ремонту, і закінчуючи покупкою запчастин.

До того ж, такі роботи виявляються на 40% дешевше, введу грамотно проведеної політики, але до цього варто додати і те, що тут дають гарантію на замінені запчастини 365 діб, де ще побачиш щось подібне? Багаторічний досвід, бажання працювати надалі, ну і рівень сервісу – всі ці фактори вже точно привернуть увагу будь-якого, хто хоче якісно вирішити проблему.

 

Краще рішення для ремонтних робіт в ДВС

Цілий ряд моторів, вже досконало вивчених, будуть в ідеальному стані, притому, з встановленням термінів роботи. До того ж, в даному випадку можна буде просто вигідно оновлювати будь-які запчастини, але про всі достоїнства вдасться дізнатися, просто залишивши заявку для зворотного дзвінка або ж самостійно набравши потрібний номер.

 

Ремонт ДВС Isuzu за низькими цінами в Києві

тойота погрузчик ремонт двигателяЯпонська фірма Isuzu початку господарську діяльність практично століття тому, коли для виготовлення автомобілів була зареєстрована «Токіо Исикавадзима Шилбилдинг Компанія». Сьогодні фірма є найбільшим виробником вантажних автомобілів та автобусів, і називається вже ім’ям японської річки «Isuzu». Під час кризи 1998 року випуск легкових автомобілів припинився.

Безумовно, настає пора, коли необхідно виконати ремонт ДВС Isuzu. Процедура складна і коштує недешево. Іноді доцільніше використовувати відновлені мотори, зберегли гідні технічні характеристики. Оскільки автомобілі даного виробника рідко зустрічаються на дорогах, на ринок навіть не думайте вирушати, все одно повернетесь додому без покупки. Ми спеціально замовляємо оригінальні деталі з Японії, надаючи клієнтам максимум переваг.

 

Ремонт ДВС Isuzu обов’язково знадобиться

Найпопулярнішими ДВСми Isuzu вважаються дизельні установки — 4JG2, 4JB1, 4JX1 і бензинові — 6VD1, 6VE1. Хороші відгуки заслужили дизельні агрегати, здатні пережити екстремальні режими роботи. Однак ремонт ДВС Isuzu 4JG2, 4JB1, 4JX1 обійдеться дорожче, ніж аналогічних виробів інших японських фірм. І щоб гарантовано уникнути неприємностей, настійно рекомендуємо довірити відновлення функціональності транспортного засобу майстрам «Рем СпецТехніка».

Пам’ятайте, щоб уникнути капітального ремонту ДВС Isuzu, необхідно через пробіг 50 тисяч кілометрів або 2 роки експлуатації машини проводити повну регулювання мотора.

Потужність бензинових ДВСів становить 215 230 л. с. Багато власники сподіваються на високу надійність і забувають, що іноді потрібно користуватися послугами фахівців з обслуговування. Як результат — після пробігу 200 тисяч км необхідно виконати ремонт циліндропоршневої системи Isuzu. Ще однією причиною виходу з ладу ДВС є несвоєчасна заміна мастила. Процедура повинна проводитися через кожні 6-7 тисяч км.

 

Як відбувається ремонт ДВС Isuzu

Капитальный ремонт двигателя погрузчика«Рем СпецТехніка» пропонує ефективний ремонт ДВС Isuzu. Якість обслуговування та висока кваліфікація фахівців забезпечують бездоганні результати. При необхідності, бригада негайного реагування надає послуги терміново. Процес ремонту включає наступні операції:

 • попередня діагностика;
 • знімається і розбирається силовий агрегат;
 • проводиться дефектовка;
 • підбираються потрібні деталі;
 • кожен комплект шатунно-поршневої групи зважується;
 • колінвал правиться, і відновлюються геометричні розміри виробу;
 • шліфування та полірування шийок;
 • виконується розточування та хонінгування блоку;
 • ремонт головки блоку.

Далі здійснюється повна збірка ДВС, встановлюється виріб на спецтехніку і відбувається регулювання параметрів.

 

Переваги компетентного ремонту ДВС Isuzu

Наші фахівці виконують всі операції, які вимагає ремонт ДВС Isuzu, суворо дотримуючись рекомендацій виробника. Обов’язково використовують високоякісне обладнання й оригінальні деталі.

Майстри ремсервісу в Києвіі більше 8 років виконують весь спектр робіт з технічного обслуговування моторів спецтехніки. Всі співробітники центру є найкращими експертами, досконально знають будову і особливості лагодження Isuzu. На освіту і підвищення кваліфікації керівництво компанія витрачає чималі кошти, постійно проводить семінари та тренінги, влаштовує майстер-класи.

Всі роботи виконуються на сучасному обладнанні, що істотно підвищує якість послуг і швидкість виконання операцій, здешевлює підсумкову вартість операцій і гарантує чудові результати. На базі «Рем СпецТехніка» Ви можете виконати якісний ремонт ДВС Isuzu, зробити вилковий навантажувач, а також установити додаткові пристосування. З усіх питань Ви отримаєте вичерпну консультацію від провідних експертів галузі.

 

Найменування робіт за регламентом

 • Ремонт ГБЦ (головки блоку циліндрів)
 • Ремонт циліндропоршневої групи
 • Ремонт кривошипно-шатунного механізму
 • Розточування колінчастого вала
 • Хонінгування блоку циліндрів.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання:
Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

Обсяг робіт на ремонт ДВС Isuzu

Головка ДВС Isuzu:

набір прокладок ДВС Isuzu
гідравлічні штовхачі ДВС Isuzu
арматура ДВС Isuzu
напрямні ДВС Isuzu.

Блок ДВЗ Isuzu:

комплект прокладок і гвинтів ДВЗ Isuzu,
поршні ДВЗ Isuzu,
кільця ДВЗ Isuzu
основний підшипник ДВЗ Isuzu
колінчаті підшипники ДВЗ Isuzu.

Аксесуари для ДВЗ Isuzu:

привід приводу гідроприводу + водяний насос ДВЗ Isuzu
турбокомпресор ДВЗ Isuzu
двомасових колесо ДВЗ Isuzu
Регенерація уприскування ДВЗ Isuzu.

Ремонт блоку ДВС Isuzu:

ремонт головки ДВС Isuzu
обрізка блоку ДВС Isuzu
шліфування вала ДВС Isuzu
ремонт шатунів ДВС Isuzu
розбирання та збирання ДВС Isuzu.

 

Капітальний ремонт ДВС Isuzu

Ми виконуємо капітальний ремонт ДВС Isuzu, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском ДВС Isuzu
вирівнювання корпусу ДВС Isuzu
Регенерація часу Isuzu (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Isuzu (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Isuzu
регенерація шатунів Isuzu (опори, заміна рукава)
регенерація головок Isuzu (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Isuzu (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Isuzu (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Isuzu
регенерація компресора Isuzu
заміна втулок поршневий головки Isuzu
обмін ущільнення ДВС Isuzu
регенерація турбонагнетателя Isuzu
регенерація радіатора Isuzu
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Isuzu і т. д,
початкова притирання ДВС Isuzu
за бажанням замовника ми можемо провести випробування ДВС Isuzu на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

 

Ремонт ДВС Isuzu! обновлено: 17 июля, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.