Ремонт ДВС Honda!

Ремонт ДВС Honda!

Ремонт ДВС Honda в Києві і по Україні

Діагностика, консультації, заміна і ремонт ДВС Honda в Києві і по Україні.

У вас є ДВС Honda і потрібен ремонт?

Наші фахівці будут раді допомогти вам і розповісті, в чому полягає ремонт ДВС Honda, и відповісті на інші питання, скоріставшісь формою для запису або ж зателефонувавші за телефоном (096) 391-33-45 (вайбер).

У ремцентрі ремонт ДВС виконують з дотриманням технічних стандартів.

Ремцентр володіє всіма необхідними інструментами для ремонту мотора. В першу чергу для ремонту двигуна будь-якої моделі складської техніки.

Ми пропонуємо повний спектр сервісних послуг для ДВС Honda — загальний ремонт, поточний ремонт, обслуговування.

 

Зміст:

 • Чому ми

 • Сервісні бригади

 • Ремонт і діагностика ДВС Honda

 • Ремонт ДВС Honda

 • Ремонт КПП навантажувача

 • Діагностика Honda на професійному обладнанні

 • Капітальний ремонт ДВС в Києві

 • Вартість ремонту ДВС

 • Обсяг робіт ремонт ДВС Honda

 • Капітальний ремонт ДВС Honda

 

Чому ми

 1. ремонт ДВС HondaСервісні бригади складаються з професіоналів своєї справи, які практикують багато років у своєму напрямку, готові до виїзду в вас 24 години на добу!
 2. Працюють сертифіковане «Дозвіл УкрГірПрод Нагляду».
 3. Платник ПДВ. Готівковий і безготівковий розрахунок.
 4. Гарантія замінені запчастини 365 днів

 

Сервісні бригади

Виконують види ремонту:

 • невеликий,
 • середній,
 • капітальний.

 

Терміни приїзду:

 • Київ і область — 24 години,
 • Україна — 72 години з моменту подачі заявки.

 

Ремонт і діагностика ДВС Honda

ремонт МанитуВідома японська компанія Honda виробляє автомобілі більше п’ятдесяти років. Сьогодні ця марка є символом якості, надійності і безпеки. Велика кількість модифікацій мають найсучасніші опції, які застосовують в промисловості.

На Українських складах часто можна зустріти спецтехніку Honda, Toyota і багато інших. Якщо вам потрібен ремонт моторів спецтехніки японських виробників в майстерні ремцентру «Рем СпецТехніка» в Києві працюють кращі фахівці, готові впоратися з відновленням будь-якої складності швидко та якісно.

 

Ремонт ДВС Honda

Будб який ремонт ДВС Honda — найскладніша з усіх ремонтних процедур. Тут однаково важлива як кваліфікація механіка, так і якість обладнання, встановленого в майстерні. Наші спеціалісти пропонують послуги по якісному ремонту двигунів.

 

Ремонт КПП навантажувача

ремонт передач погрузчиковНадійна деталь здійснює ремонт кпп(акпп) навантажувачів. В спецтехніці , найдорожчими агрегатами вважаються двигун внутрішнього згоряння, коробка передач, гідравлічний насос, кожен з яких має певний ресурс. Коробка перемикання передач є основним механізмом автонавантажувача з двигуном внутрішнього згоряння. Наші фахівці виконають якісний ремонт акпп навантажувача. Ми пропонуємо послугу ремонт коробок передач вилкових навантажувачів та ремонт кпп китайських навантажувачів

З допомогою неї передається крутний момент від двигуна до провідним колесам. Вони поділяються на механічні (МКПП), які починаючи з початку 2000 років стали втрачати свої позиції на ринку спецтехніки, т. к. більш сучасні та зручні автоматичні стали приходити їм на зміну.

Трансмісії діляться на гідродинамічні, які встановлюються на 90% складської техніки, являють собою гідротрансформатор і гідростатичні, у яких відсутні передачі її подання, а крутний момент передається за допомогою гідравлічного тиску масла на лопаті мотора (яскравий приклад такого виду трансмісії вилкові навантажувачі Honda).

При інтенсивній експлуатації техніки велике навантаження йде на знос деталей коробки передач та настає час, коли необхідно провести исправлени КПП. Основні вузли, які можуть вийти з ладу в АКПП: гідротрансформатор, фрикційні зчеплення, гідророзподільник, гідравлічний насос. Наша компанія проводить діагностику і якісний обслуговування КПП складкої техніки.

 

Діагностика Honda на професійному обладнанні

На будь-який спецтехніці, будь то «Honda», «Toyota», «Ніссан» або «Мітсубісі», рано чи пізно відбуваються проблеми з ДВС: поганий запуск, пропала тяга, велика витрата масла або палива, горить лампочка «check engine» або чути сторонні звуки. В усіх цих випадках потрібна правильна і точна діагностика на професійному обладнанні.

Наша компанія проводить тільки якісну діагностику, при якій виявляються саме наявні несправності. Після перевірки ми виконуємо високоякісний ремонт або налаштування ДВС вашої техніки. Якщо при діагностиці або дефектовке ДВС виявляється серйозна несправність, яку можна усунути тільки при повному капітальному ремонті, то наш кваліфікований моторист з допомогою професійного обладнання та інструменту зможе відремонтувати і відновити заводські налаштування вашого ДВС.

 

Капітальний ремонт ДВС в Києві

У ремцентрі Рем СпецТехніка капітальний ремонт ДВС виконують з дотриманням технічних стандартів. Ремцентр володіє всіма необхідними інструментами для ремонту ДВС. В першу чергу для ремонту блоку ДВС будь-якої моделі складської техніки. Ми виробляємо обслуговування і ремонтуємо систему, що забезпечує правильну роботу ДВС (електрообладнання, охолодження, подача палива, впорскування та інші компоненти). Є комп’ютерна діагностика для перевірки і ремонту блоку управління ДВСом. Досвідчені слюсарі-мотористи знають всі особливості кожного мотора, будь то движок Honda, Toyota, Ніссан або Мітсубісі.

 

Вартість ремонту ДВС

Зрозуміло, що відповідь на питання «Скільки коштує капітальний ремонт ДВС?» залежить не тільки від його технічного стану, але й від моделі і року випуску навантажувача. Чим техніка сучасніше, тим складніше конструкція її систем і агрегатів, у тому числі ДВС.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання: Служба мотористів тел: (096) 391-33-45.

 

 

 

Обсяг робіт на ремонт ДВС Honda

Головка ДВС Honda:

набір прокладок ДВС Honda
гідравлічні штовхачі ДВС Honda
арматура ДВС Honda
напрямні ДВС Honda.

Блок ДВЗ Honda:

комплект прокладок і гвинтів ДВЗ Honda,
поршні ДВЗ Honda,
кільця ДВЗ Honda
основний підшипник ДВЗ Honda
колінчаті підшипники ДВЗ Honda.

Аксесуари для ДВЗ Honda:

привід приводу гідроприводу + водяний насос ДВЗ Honda
турбокомпресор ДВЗ Honda
двомасових колесо ДВЗ Honda
Регенерація уприскування ДВЗ Honda.

Ремонт блоку ДВС Honda:

ремонт головки ДВС Honda
обрізка блоку ДВС Honda
шліфування вала ДВС Honda
ремонт шатунів ДВС Honda
розбирання та збирання ДВС Honda.

Капітальний ремонт ДВС Honda

Капитальный ремонт двигателя погрузчикаМи виконуємо капітальний ремонт ДВС Honda, а також ремонт окремих компонентів:
розбирання і промивання під тиском ДВС Honda
вирівнювання корпусу ДВС Honda
Регенерація часу Honda (сідло, вал)
заміна ремонтних комплектів новими Honda (поршень, гільза, штифт, кільця)
шліфування і балансування колінчастого вала Honda
регенерація шатунів Honda (опори, заміна рукава)
регенерація головок Honda (перевірка герметичності, заміна клапанів, напрямних, сідла клапанів для нових)
регенерація інжекторів Honda (заміна наконечників),
регенерація инжекторного насоса Honda (нові елементи, герметики)
регенерація водяного насоса Honda
регенерація компресора Honda
заміна втулок поршневий головки Honda
обмін ущільнення ДВС Honda
регенерація турбонагнетателя Honda
регенерація радіатора Honda
заміна підшипників, герметиків, шайб, гвинтів Honda і т. д,
початкова притирання ДВС Honda
за бажанням замовника ми можемо провести випробування ДВС Honda на динамометрі.

 

Зателефонуйте нам, якщо ви зацікавлені в сервісі вилочного навантажувача, ремонті ДВС, ремонті коробок, відповімо на Ваші запитання: служба вилочного навантажувача Тел: (096) 391-33-45.

 

 

Ремонт ДВС Honda! обновлено: 17 июля, 2018 автором: Инженер
Комментарии к этому посту закрыты.